# Ivelin İvanov - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ivelin İvanov

Cevap: # Ivelin Popov

Antepten alınacak çok oyuncu var. Sosa-Dany-CenkTosun-Wagner-Popov koysanız bizim takımda banko oynarlar. Ama bu adamlar için antep çok para ister.

Ahah hiç yormayalım kendimiz direk anteple Galatasarayı değiştirelim.zaaaaa Koca dünya sanki oyuncu kalmamışta herkes antepin oyuncularını gidiyor.Antepe göre iyi oyuncu bunlar ama bizde ne yaparlar sou işareti.Bizde ne jolar ne elanolar geldide iş yapamadı bunlar mı yapcak.

Bize popovun 2-3 gömlek üstü futbolcular lazım.Zaten antepte,kayseride bu kalitede adamlar var eğer biz de bu kalitede adamlar alırsak nası geçmeyi düşünüyoruz bu takımları?

Antepden alınacak 2 Oyuncu var.. Onlarında bize hayır diyeceğini sanmıyorum..

Karcemarskars..

Danny

Kayseriden Serdar Kesimal ve Hasan Ali Kaldırım..

Sivastan Kamil Grosicki...

Trabzondan Selçuk İnan..

Türkiye pazarımız bu kadar benim düşüncem..

Anadolu takımlarından alınabilecek 1-2 yabancıdan oyuncudan biri.Dani felan demeyin,bu adamlardan Avrupa'da çok var.Biz bulamıyoruz.

Popov: "G.Saray beni istiyor"

Gaziantepspor'un Bulgar oyuncusu Galatasaray'ın kendisiyle ilgilendiğini açıkladı.

65baf5aa7e00d4df87753ba6e55a6880.Jpeg

Gaziantepspor'da top koşturan Bulgar yıldız Ivelin Popov, Bulgaristan'ın spor portalı Sportline.bg'ye verdiği röportajda, Galatasaray'ın kendisiyle ilgilendiğini açıkladı.

Genç futbolcu, sarı-kırmızılıların bonservisi için Gaziantepspor'a yüksek bir rakam önereceğini savundu.

Popov, "Galatasaray'ın benimle olan ilgisi devam ediyor. Galatasaray'ın benim için oldukça yüksek bir rakam teklif edeceğini duydum. Ancak Gaziantepspor'daki yöneticilerim beni bırakır mı bilmiyorum. Başka bir takıma gidebilirim. Eğer Galatasaray'a gidersem bundan mutluluk duyarım. Aynı zamandaAlmanya ve İspanya'dan da taliplerim var" ifadelerini kullandı.

Sporbucks.com

Üst Alt