İyi Sol Bekler - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İyi Sol Bekler

Cevap: İyi Sol Bekler

Yabancı sınırlamasına takılmaya gerek yok, birden çok kulvarda başarıya koşacak bir takım istiyorsan üst kalitede 8 yabancı fazlalık değil.

Sol beke Cishokko gibi bir adamı alacaksın, ama onunla birlikte mevkisinin hakkını verecek yerli de alacaksın, ben bu bağlamda Ömer Toprak ve Gökhan Töre gibi adamları zaruri olarak görüyorum. Ligde gerektiğinde Ujfa'da yedek kalır.

Hasan Ali ise kesinlikle çok gereksiz, abartılan bir adam, hani cacık olmaz diyoruz ya, öyle demiyorum, olsa olsa cacık olur Kaldırım'dan.

Solbeke bahsedilen adamlardan hiçbirini almamalıyız. Ligde fazla oynamayacak, daha çok Avrupa maçlarında oynayacak bir adam alacağız sonuçta. Muslera-Eboue-Ujfalusi-Elmander-Melo derken tek hak kalıyor çünkü yabancı kontenjanına. Büyük ihtimalle o son hak da yabancı bir kanattan yana kullanılır.

Gerektiğinde yedek olmayı dert etmeyecek bir solbek alınmalı.

taiwo kiralık alabiliriz merak etmeyin tüp kafa zaten nabaycıyı serbets bırakır :) beşiktaşını kurtarmak için

fenerbahce-defansini-taye-ismaila-taiwo-ile-guclendirmek-istiyor.jpg

bundan iyisi şam'da kayısı

Genç, yedekliği sorun etmeyecek solbek olacaksa, Gabriel Silva çok iyi olur.

Brezilya genç milli takımının sol beki Udinese alamadan, almak lzım.

PES'te bir adam almıştım ben onu uydurma sanıyordum, sol bek, müthiş teknik bir adamdı, frikikleri falan atıyordu. Gerçekmiş meğerse Mattheu mu ne öyle bir adı var. Gerçekte izleyen var mı?

Üst Alt