İyi Sol Bekler - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İyi Sol Bekler

Cevap: İyi Sol Bekler

Hagi'den daha iyi mi biliyorsun takim icindeki durumu? Antremanlarda Insua'yi sen mi gordun Hagi mi?

Takım içindeki durumu bilmiyorum ama sahadaki Balta herkesten her şeyden kötüydü. Sadece Insua değil altyapıdan bir oyuncuda denenebilirdi ama Misimoviç gibi hakkını yedi Hagi. Ayrıca Hagi efsanemiz gelmiş geçmiş en iyi oyuncularımızdan biri ama gördüğüm en kötü teknik direktör kendisi..

Takım içindeki durumu bilmiyorum ama sahadaki Balta herkesten her şeyden kötüydü. Sadece Insua değil altyapıdan bir oyuncuda denenebilirdi ama Misimoviç gibi hakkını yedi Hagi. Ayrıca Hagi efsanemiz gelmiş geçmiş en iyi oyuncularımızdan biri ama gördüğüm en kötü teknik direktör kendisi..

Elindeki bilgilerle ahkam kesmen ne kadar dogru bilmiyorum. Misimovic'in Hagi'ye oyundan cikarken atar yaptigi gercegi var. Ayrica Hakan Balta 10 uzerinden 1'se Insua da en fazla 2'ydi. Ilerleyen zamanlarda antremanlara kendini vermemis olabilir, bilemezsin. Kiralik oyuncu sonucta. Jo gibi adamlar da geldi hatirlarsan. Ayrica Hagi kotu bir TD degil. 04/05 sezonunda onceki sezon 5-6 mac calistirdigi o enkazi ne kadar gelistirdigini unutmayalim. Gecen sezon yaptiklari da ise yaramasa da mantikli hamlelerdi. Insanlar BAM BAM diye agladi, adam yerine Culio'yu aldi, o mevkilerde farkli adamlar denedi yaranamadi. Neill'in orta saha oynamaya Cana'dan daha uygun oldugunu dusundu ki bence teknik olarak kesin oyle, yaranamadi. Kaleci sorunu vardi bostaki Zapata'yi getirdi devre arasinda kaleci agacta yetismedigi ve iyi kalecileri devre arasinda alamayacagin icin, yaranamadi. Tek hatasi Rijkaard'la gelen korkak, 5 defansin arasindaki tek forvete topu kisa paslarla ulastirma ya da kroyf futbolunu degistirememesi oldu. Ancak Bulent Under 5-6 mac sonra farketti durumu ve son 2 macinda falan farkli dizilis oynatti. Fatih Terim bile hazirlik maclari dahil 10-15 mac takimi o kisir dizilisle oynatmistir. Hagi'yi bu kadar kolay harcamamak lazim. Buyuk futbolcular her zaman antrenorlukte zorlanmislardir ama bu kotu teknik direktor olduklari anlamina gelmez. Cunku isin teknik yonunu onlardan iyi bilen olamaz. Sorun direktorluktedir.

Misimovic, Cana, Insua falan bu adamlar iyi olsalardi en basta Rijkaard-Neeskens ikilisi gitmezdi. Siz hala Hagi bizi bitirdi diye avunun.

Misimovic, Cana, Insua falan bu adamlar iyi olsalardi en basta Rijkaard-Neeskens ikilisi gitmezdi. Siz hala Hagi bizi bitirdi diye avunun.

Sebep? Bu ikilinin ilk sezonunda her iki transfer doneminden sonra fazla iyi oldugumuz ya da sampiyonlugun lig oynanmadan bize teslim edilmesi gerektigini soyleyen bir suru eleman vardi burada. Takimi batirip gitti bu ikili. Biri Arabistan'da digeri nerde belli degil.

Üst Alt