İyi Sol Bekler - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İyi Sol Bekler

Cevap: İyi Sol Bekler

Jeremy Mathieu'dur aynen fenaydı PES'te. Gerçekte bi Bursa maçlarında görmüştüm hayran kalmama yetti ama o boya at gibi koşuyor herif:D

---Cristian Chivu-----Serdar Taşçı (Tomas Ujfalusi)--------Semih Kaya------Emmanuel Eboue--

------------------------------------Fernando Muslera--------------------------------------

Duruma göre Türkiye ligi - CL kombinasyonu yapılır.

Gelecek sezon ki 11 ümüdüm,

----------------------------------Muslera----------------------------------------

Eboue-------------Semih--------------------------Ujfalusi-----------Balta(Başka bir Türk sol bek)

---------------------------------------------------------------------------------

Kalou--------------Melo------------------------Selçuk-----------------Emre Çolak

---------------------------------------------------------------------------------

--------------------Elmander--------------------Necati---------------------------

Bence en mantıklı kadro bu! 1 tranfer ile minimum %30 daha fazla güç hem hücum, hem defans!!!!

----------------------------------Muslera----------------------------------------

Eboue-------------Semih--------------------------Ujfalusi-----------Balta(Başka bir Türk sol bek)

Kalou--------------Melo------------------------Selçuk-----------------Emre Çolak

--------------------Elmander--------------------Necati---------------------------

Bence en mantıklı kadro bu! 1 tranfer ile minimum %30 daha fazla güç hem hücum, hem defans!!!!

Wow supermis bu kadro. Sampiyonlar Liginde cidden fark yaratir :2aloh1:

Valla CL'de yabancı kontenjanı limiti yok ama oraya alınacak adam elbette ligde de oynayacak bir adam olmalı.

O yüzden benim de tercihim Cristico gibi,Chivu gibi solbek ve stoper oynayan oyuncular olur.Tabi bunlar zor transferler,aklıma bunlar dışında isim gelmiyor pek.

Bence en mantıklı kadro bu! 1 tranfer ile minimum % 30 daha fazla güç hem hücum, hem defans!!!!
hiçbir şeye takılmadım da şu yüzde 30'u nasıl hesapladığını anlamadım.

Üst Alt