İzlanda'da Büyük Skandal! Oyuncularımızı Defalarca Arayıp Ülkeye Sokmadılar! - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İzlanda'da Büyük Skandal! Oyuncularımızı Defalarca Arayıp Ülkeye Sokmadılar!

Ulan şu hayvana bütün ekmek yedirmeye çalışan size neler yapmaz. Hiç akıl yok bunlarda. :D
images

Abi olayı elestirelim kızalimda. Şu Emre ve volkan itini surda öven hareketler yapmayın. Görünce kan beynime sıçrıyor. İzlandaya ve o dangalak fırçalı adama cezası zaten verilecek bende cok ayar oldum ama bu emre volkanı yüceltir gibi yazılar yazmayın. İkiside iğrenç insan. Emre daha beterini yaptı başkalarına bu ülkede.

Umarım şu olay hazır güzel bir hava yakalamış iken maçın önüne geçmez. Diplomatik yollardan ne yapılması gerekiyor ise yapılmış artık daha fazlası olmamalı.

Yabancı alımına oldukça sınırlama getirmiş durumdalar. Kolay kolay göçmen başvurusu kabul etmiyorlar. Ben bir şirket aracılığı ile bile vize ve oturma izni almayı 6 ayda başardım ki bütün işlemleri THY yapmasına rağmen, yani öyle sıradan kalkıp ben İzlanda'ya yerleşeyim diyemiyorsun. Turist gezisi için bile inanılmaz derecede ağır şartlar sunuyorlar.

Yabancı alımına oldukça sınırlama getirmiş durumdalar. Kolay kolay göçmen başvurusu kabul etmiyorlar. Ben bir şirket aracılığı ile bile vize ve oturma izni almayı 6 ayda başardım ki bütün işlemleri THY yapmasına rağmen, yani öyle sıradan kalkıp ben İzlanda'ya yerleşeyim diyemiyorsun. Turist gezisi için bile inanılmaz derecede ağır şartlar sunuyorlar.
O vakit İzlanda AB ye girsin diye bekleyim.

Vaybe. Bir gün turist olarak gideceğim ama muhakkak.

Polislerin yaptığı aleni şerefsizlik karşılığı misli ile olacaktır ancak şu fırçalı trol mal biraz fazla abartılı. Adı üzerinde troll kendi çapında basit bir trolluk yapmaya çalışmış beyinsiz herif daha fazla reklamını yapmamak lazım. Kim bilir gerçek sayfasında daha neler vardır. Biraz fazla abarti oldu bence. Artı milli takım forması ile asla değil ama fener forması ile emre ye ben bile tuvalet fırçası tutardım. Zaten bok herifin teki.

Üst Alt