İzlanda'da Büyük Skandal! Oyuncularımızı Defalarca Arayıp Ülkeye Sokmadılar! - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İzlanda'da Büyük Skandal! Oyuncularımızı Defalarca Arayıp Ülkeye Sokmadılar!

Birde bu olaylarin uzerine net bir maglubiyet alirsak ozaman karizmayi fena cizdirmis oluruz. Bukadar tatava bosa gider. Ki ben 1 puana bile raziyim orada

2015'te Kızılyıldız-Galatasaray basket maçı vardı.. Kızılyıldız taraftarı intikam istiyordu ama Ergin hocam müthiş bir sakinlikle galibiyeti alıp susturdu.

Leeds maçında da Terim benzerini yaptı. Şimdi İzlanda yenerse benzeri olur.

Yıl 1989. Dünya Kupası grup eleme maçı için İzlanda'ya giden A Milli Takımımızın başına gelenler.

- Havaalanında saatlerce bekletildiler.
- Tarlada antrenman yaptılar.
- Havaalanının içerisinde bir otelde kaldıkları için uçak gürültüsünden uyuyamadılar.

D8s_LYZXUAA2H5y.jpg

Yaptıkları ilk şerefsizlik değilmiş :mad:

Burası tam senlik Sertan, kop gel. Ayrıca Hidayet'ide alacağız buraya :D Ufak çaplı bir GSC kalesine dönüştüreceğim. Ha bu arada Türk takımı diye sorunca buradakilere geneli Galatasarayı çok iyi biliyor. Ayrıca bir tanesi direk 2000 11'ini saymıştı. Futbol açık sahalarda değil üstü kapalı halı sahalarda oynanıyor. Bakalım haftaya maçımız var.
GSC Reykjavik FC

adlı bir kulüp kurarız.

Siyah kardeşlerimiz köleyken, sahipleri, onlara yemek yedirmek yerine, bulaşık fırçasıyla bulaşıkları yıkattıktan sonra, fırçada ki artıkları yalatıp öyle karınlarını doyururlarmış.
Ama Emre siyahı değil ki.

Şimdi ben sana muz göstersem ve maymun sesleri yapsın sana yönelik - Irkçılık mı olur ?!

Baska yerde kesin yazilmistir, lakin konusunu bulamadim. Bu yuzden buraya yapiyorum. Bu tuvalet fircasi mevzusu bir Belcikali turistten kaynaklaniyormus. Izlandalilarla hicbir alakasi yokmus. Adam Belcikaya donerken bizim kafile ile karsilasmis ve saka niyetine cantasindaki fircayi cikarip muhabirlik yapmis sozde.

Milli takımın havaalanına iniş saati ve Burak Yılmaz'ın verdiği röportaj arasında 50 dakika varmış.
Burak Yılmaz röportajında "3 saattir bekletildik" demişti. (Kral yine kendini yere mi attı yoksa doğru mu söylüyor acaba?)
Fırça mevzusu da Belçika'li 26 yaşında bir gencin yaptığı günümüz tabiriyle bir "prank"mış.
Evet 1 gündür Osmanlı'dan girdik, Cezayirli korsanlardan çıktık. Yine bütün dünya bize düşman oldu, İzlanda'ya nota verildi vs vs.
Zuhahaha yaaa zuhahhaa :dddd

Yani artık son bulmalı şu olay. Teknik direktörümüz bile satırlarca açıklama yaptı bunun hakkında. Maça konsantre olmamız gerekiyor.

Üst Alt