İzlanda'da Büyük Skandal! Oyuncularımızı Defalarca Arayıp Ülkeye Sokmadılar! - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İzlanda'da Büyük Skandal! Oyuncularımızı Defalarca Arayıp Ülkeye Sokmadılar!

TFF Başkanı Nihat Özdemir: "Sayın bakanımız akşam 22.00 sularında buraya ulaşmış olacak. Türkiye Cumhuriyeti, Türk halkı bu işe büyük tepki koydu. Üzüntülüyüz ama inşallah bu olay, futbolcularımız üzerinde müspet bir etki yaratır."

Ne çok gaza gelen bir milletiz biz ya . Heriflerin yaptığı öküzce ve aptalca bu onların medeniyetsiz oluşunu gösterir . Biz bunun üstüne gideceğimize mantıklı akıllıca tepkiler verip onların öküzlüğünü meydana çıkaracağımıza saçma sapan tepkilerle şunu hackleyelim bunu linç edelim yok İzlandalılara saldıralım yok İzlandalı kadınlara şöyle uygulama yapalım gibi daha iğrenç tepkiler veriyoruz .

Doğru olan işi UEFA'dan halletmek.

Bunların derdi bizimkileri sinirlendirip yakaladığımız avantajı kaybettirmek bence.

Sükuneti koruyup meselenin orada da burada da ikinci bir İsviçre olayına dönmesine izin vermemek lazım.

yaz beni de kepaze ediyor,güneş gören her yerim kabarıyor,geceleri uyuyamıyorum,sivriler de cabası
Burası tam senlik Sertan, kop gel. Ayrıca Hidayet'ide alacağız buraya :D Ufak çaplı bir GSC kalesine dönüştüreceğim. Ha bu arada Türk takımı diye sorunca buradakilere geneli Galatasarayı çok iyi biliyor. Ayrıca bir tanesi direk 2000 11'ini saymıştı. Futbol açık sahalarda değil üstü kapalı halı sahalarda oynanıyor. Bakalım haftaya maçımız var.

Hayır gitmedim. Dillerini öğrenmeye de niyetim yok. Şurada görevimi doldurana kadar dururum. Buranın tek güzelliği sevmediğim yaz mevsiminin olmamasıdır. Ayrıca sivri falan da yok. :D
yaz beni de kepaze ediyor,güneş gören her yerim kabarıyor,geceleri uyuyamıyorum,sivriler de cabası

Doguluyum yazdan nefret ediyorum
Bosaltim sistemim terleme uzerine inşa edilmiş nisan-eylul arasini huzun aylari olarak ilan ediyorum her sene

Burası tam senlik Sertan, kop gel. Ayrıca Hidayet'ide alacağız buraya :D Ufak çaplı bir GSC kalesine dönüştüreceğim. Ha bu arada Türk takımı diye sorunca buradakilere geneli Galatasarayı çok iyi biliyor. Ayrıca bir tanesi direk 2000 11'ini saymıştı. Futbol açık sahalarda değil üstü kapalı halı sahalarda oynanıyor. Bakalım haftaya maçımız var.
Finlandiya ya da Norveç e kaçmayı düşünüyordum bir zamanlar

senin hatırına İzlanda ya tüyeriz

Havaalanında yapılan hareketi kınasam da emreye yapılan için memnun oldum diyebilirim

Kimse emre için burda yalandan duyar kasmasın

Keşke ağzına soksaydı fırçayı
Yapan kişi geyiğine yapmış

Olayı bizim ülke öyle noktaya getirdi ki yine saçmasapan bir iş oldu

Bu belçikalı arkadaşı tebrik ediyoruö

Irkçı insan müsvettesine milli formayı giydirenleri kınıyorum
‘Fırçacı’ Belçikalı çıktı! Olayları detaylarıyla anlattı!

Milli Takımlar
‘Fırçacı’ Belçikalı çıktı! Olayları detaylarıyla anlattı!
Belçikalı Corentin Siamang adlı bir şahıs Emre Belözoğlu'na fırça uzatan kişinin kendisi olduğunu iddia etti. Facebook sayfasında bir paylaşımda bulunan şahıs, bütün olayı detaylı bir şekilde anlattı. Siamang'ın Facebook sayfasındaki paylaşımlar Türk kullanıcılarının işgaline uğradı!
SKOR DIŞ HABER10 Haziran 2019 17:17

Türkiye A Milli Futbol Takımı’nın İzlanda yolculuğunda yaşadıklarının yankıları sınırları aştı ve adeta diplomatik bir krize neden oldu. Sosyal medyada ve basında gündeme damga vuran olaylardan “tuvalet fırçası” olayının aktörü olan şahsın bulunduğu iddiası gündemin ilk sırasını aldı.
“Corentin Siamang” isimli 26 yaşındaki Belçikalı şahıs, gezmek ve koşmak için gittiği İzlanda’dan ülkesine dönerken Milli Takım’la karşılaştığını ve o hareketi yaptığını iddia etti. Facebook sayfasından olayın detaylarını anlatan Siamang, elinde tuttuğu şeyin bulaşık fırçası olduğunu ifade ederken tamamen mizah amacıyla olayı gerçekleştirdiğini, gazeteci taklidi yaptığını ve hakaret amacı taşımadığını ifade etti. İşte olayın baş aktörü olduğunu iddia eden Corentin Siamang’ın bir süre sonra sayfasından sildiği o paylaşım:
befunky-collage-2.jpg
“Arkadaşlar İzlanda’da başıma çılgın bir şey geldi. Belçika’ya olan uçağımı beklerken, Türkiye Milli Takımı’nın havaalanına geleceğini kazara duydum.
Aniden çantamdaki bulaşık fırçasıyla gazeteci taklidi yapmak aklıma geldi. Milli takım kaptanı ile röportaj yapmak için güvenlik tarafından fark edilmemeyi başardım.
Gazeteciler ise ne yazık ki beni kaptanlarına tuvalet fırçası ile soru sorduğumu düşündü. Skandal bir anda bütün Türk kanallarında ve Türk medyasındaydı!
Hatta olay daha ileri gitti ve Dışişleri Bakanı tweet bile attı. Bu çılgınlık sona ermedi ve taraftarlar “kaptanlarına tuvalet fırçası uzatmamı” kabul edilemez ve utançverici buldu ve sosyal medyada beni aramaya koyuldu.
Şansıma bir milyon takipçili bir sayfa bir İzlandalı’yı günah keçisi olarak belirledi.
Adamcağızın hesabına binlerce nefret mesajı gönderildi.
Ayrıca üç saat beklemelerinin benimle bir alakası yok!
Yani gençler sakin olalım, tuttuğum bir tuvalet fırçası değil, (temiz) bir bulaşık fırçası, bu mizahtır, ona hakaret etmedim, bir insana bulaşık fırçası ile yaklaşmamı yasaklayan bir kanun da yok, ona basitçe “Fransa karşısındaki büyük maçtan sonra nasıl hissediyorsunuz” diye sordum.
Son olarak bulaşık fırçası mikrofon olarak kullanmak için tuvalet fırçasından daha uygun!”

Üst Alt