İzlediğiniz En Kötü Filmler - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İzlediğiniz En Kötü Filmler

Cevap: İzlediğiniz En Kötü Filmler

exit33smal.jpg

az önce bitirdim sakın ama sakın yanından bile geçmeyin

Cloverfield(Canavar)

Hani bazı filmler aşırı kanlı olur ya da çok erotiklik içerir.Ama onlarda bir amaç vardır.En kötü komik filmlerin bile bir amacı vardır.Ama bu tam anlamıyla berbat bir film.

iddialı bi seçim olmuş :asd:

avatar konu olarak evet çok çok sıradan olabilir ama görsel efektler gerçekten muazzamdı bana göre ... Tabi nerde izlediğinize bağlı birazda eğer evinizde izlediyseniz pek etkileyici olmayabilir ama sinemada 3 boyutlu izlediğiniz zaman gerçekten sizi alıp götüren bi dünya yaratmışlardı bence ...

sen kimsin

bnm listemde açık ara 1 numara. hala bu filmi sinema da izlediğim için kendime küfür ederim.

bir zamanlar anadolu'da

bu kadar durağan bir film için süresi çok fazla, gereğinden fazla abartıldığını düşünüyorum

sen kimsin

bnm listemde açık ara 1 numara. hala bu filmi sinema da izlediğim için kendime küfür ederim.

bir zamanlar anadolu'da

bu kadar durağan bir film için süresi çok fazla, gereğinden fazla abartıldığını düşünüyorum

OOOOO Bir Zamanlar Anadolu'da yı nasıl unuturummm hayatımın en sıkıcı saatlerini yaşamış olabilirim bu film sayesinde lanetler ettim ... Sanat filmi sanat filmi dediler sanattan soğuttular yemin ederim sanat buysa ben almıyım ...

Çok var...

Aklıma ilk gelen "Bir Zamanlar Anadolu'da"

İzleyipte hiç birşey anlayamadım saçma sapan bir filmdi...

iddialı bi seçim olmuş :asd:

avatar konu olarak evet çok çok sıradan olabilir ama görsel efektler gerçekten muazzamdı bana göre ... Tabi nerde izlediğinize bağlı birazda eğer evinizde izlediyseniz pek etkileyici olmayabilir ama sinemada 3 boyutlu izlediğiniz zaman gerçekten sizi alıp götüren bi dünya yaratmışlardı bence ...

sinemada 3 boyutlu izledim, hic begenmedim... herkez güzel diyordu bi arkadasla gittim izledim hicte güzel felan degildi :)

Üst Alt