İzlediğiniz En Kötü Filmler - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İzlediğiniz En Kötü Filmler

Cevap: İzlediğiniz En Kötü Filmler

tomboyspos.jpg

az önce izledim berbat.

Amerikalılar Karadenizde filmi aklıma geliyor. Kesinlikle o filme film demeye 1000 şahit lazım. Üstelik aile baskısıyla sinemada izlemek durumunda kalmıstım.

3 boyutlumu izledin?

Konu film falan boş zaten adamlar efekt yapmak için çekiyorlar, gayet saçma ve güzel bence.

Yok normal halinde izledim netten indirip. Izlemez olaydim onuda. Konu diye birsey zaten yok orasi belli, o eksikligi de bol bol memeyle doldurmuslar. Isin ilginci bu 2 film bi dünya hasilat yapmis gisede. Dünya cok garip bir yer:SS:

"Gayet sacma ve güzel" ne demek yahu?:D

Yok normal halinde izledim netten indirip. Izlemez olaydim onuda. Konu diye birsey zaten yok orasi belli, o eksikligi de bol bol memeyle doldurmuslar. Isin ilginci bu 2 film bi dünya hasilat yapmis gisede. Dünya cok garip bir yer:SS:

"Gayet sacma ve güzel" ne demek yahu?:D

Aynen dediğim gibi gayet güzel ve saçma.:D

Şimdi film sadece 3D izlemek için yapılmış bu yüzden senaryo saçma, kaliteli bir 3d tv yada monitörde izlersen ne demek istediğimi daha net anlarsın. Sinemada bile değil yani, adamlar tamamen son teknolojiyle 3d efektlerinin hepsini kullanmış. Zaten dediğin hasılatı yapmasının sebebinin 3D kalitesinin heryerde övülüyor olması:D

ismini hatırlamıyorum ama travesti filmi çıkmıştı lan türktü bi de :eek:

Üst Alt