İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 352 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bird Boxın hayatında izlediği en kötü film olduğunu söyleyen birinden asla film önerisi almayın beyler bu da benim tavsiyemdir..Piyasada o kadar aptal film varken buna çok berbat diyen filmden falan anlamıyordur..

1*IV8FNzSaleOJeFoVQpg30w.jpeg

Mağaramdan çıktım ve nihayet izledim. Anlattıkları mevzu insanın kanını donduracak cinsten. Basın neden demokrasilerde dördüncü güç gayet güzel bir cevap olmuş. Yavaş ilerlemesine rağmen özellikle fotoğraftakilerin muhteşem oyunculuğu filmden koparmadı. Yavaş ilerliyor ama gene de. 7/10

escape-plan-2-hades-2018.jpg

Evasion 2 (2018) - IMDb

Keşke çekilmeseymiş dediğim filmlerden. İlk filmi beğendiğim ve Stallone hayranı olduğumdan, izlemeden önce çokça kötü yorum okumama rağmen izledim.

Bomboş bir filmdi. Stallone'nin 1-2 özlü sözü için çekilmiş film desem yanlış olmaz herhalde. Kurgu, senaryo vs vs bi bok yoktu filmde.

Kısacası izlemeye değmez.

Puanım: 5.5/10 (Bu puan da Stallone hatrına)

escape-plan-2-hades-2018.jpg

Evasion 2 (2018) - IMDb

Keşke çekilmeseymiş dediğim filmlerden. İlk filmi beğendiğim ve Stallone hayranı olduğumdan, izlemeden önce çokça kötü yorum okumama rağmen izledim.

Bomboş bir filmdi. Stallone'nin 1-2 özlü sözü için çekilmiş film desem yanlış olmaz herhalde. Kurgu, senaryo vs vs bi bok yoktu filmde.

Kısacası izlemeye değmez.

Puanım: 5.5/10 (Bu puan da Stallone hatrına)

İyi bari ben aynı hatayı yapmayayım.. İlk film cidden iyiydi güzel kurgulanmış ama bunu nerede okusam hep olumsuz yorum vardı erteliyordum senin gibi

Gelecek hafta sinemaya gideceğim büyük ihtimalle

Bu filme mi gitsem, creede mi gitsem

Glass için çok beklemiştim ama şimdi bilemiyorum. Creed de iyi hoş ama çok klişe yav.

Glass'e git birine gideceksen
En azından garip şeyler oluyor ve saçma konuyu saymazsan iyi yapılmış bir film
Creed ise muadili filmlerin bir nüshası olarak gözüküyor zaten ilki de bayıktı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt