İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 353 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1548049584757.png

Filmin tamamını izledim..2 ucu keskin bıçak bu film ya çok beğenirsiniz ya hiç beğenmezsiniz... Yazarlıkla alakalı filmleri oldum olası sevdiğim için ben beğendim...

Bir süredir yazarlıkla alakalı sevdiğim gizem filmlerini de yazayım diyordum bu konuya ilgisi olan varsa listemi tavsiye ederim..

-Nocturnal Animals (türün efsanesi) Nocturnal Animals (2016) - IMDb

-Limittless (bir süre sonra yazarlıkla alakası kalmıyor konunun) Limitless (2011) - IMDb

-Dans La Maison Dans la maison (2012) - IMDb

- The Words (Bradley Cooper oynuyor sağlamdır) The Words (2012) - IMDb

- Bestseller(Kore yapımı) Be-seu-teu-sel-leo (2010) - IMDb

-13.Hikaye (İsmi duyulmamış ilginç bir yapım) The Thirteenth Tale (TV Movie 2013) - IMDb

-Black Butterfly (Bandera reyis oynuyor yazardan ziyade bir senaristle alakalı) Black Butterfly (2017) - IMDb

-Ghost Writer The Ghost Writer (2010) - IMDb

-Anonymous(edebi ve tarihi yönü ağır basıyor herkes sevmeyebilir) Anonymous (2011) - IMDb

-Secret Window Fenêtre secrète (2004) - IMDb

Bonus bir de romantik komedi olsun

Midnight İn Paris Minuit à Paris (2011) - IMDb

Son düzenleme:
Bir süredir yazarlıkla alakalı sevdiğim gizem filmlerini de yazayım diyordum bu konuya ilgisi olan varsa listemi tavsiye ederim..

-Nocturnal Animals (türün efsanesi) Nocturnal Animals (2016) - IMDb

-Limittless (bir süre sonra yazarlıkla alakası kalmıyor konunun) Limitless (2011) - IMDb

-Dans La Maison Dans la maison (2012) - IMDb

- The Words (Bradley Cooper oynuyor sağlamdır) The Words (2012) - IMDb

- Bestseller(Kore yapımı) Be-seu-teu-sel-leo (2010) - IMDb

-13.Hikaye (İsmi duyulmamış ilginç bir yapım) The Thirteenth Tale (TV Movie 2013) - IMDb

-Black Butterfly (Bandera reyis oynuyor yazardan ziyade bir senaristle alakalı) Black Butterfly (2017) - IMDb

-Ghost Writer The Ghost Writer (2010) - IMDb

-Anonymous(edebi ve tarihi yönü ağır basıyor herkes sevmeyebilir) Anonymous (2011) - IMDb

-Secret Window Fenêtre secrète (2004) - IMDb

Bonus bir de romantik komedi olsun

Midnight İn Paris Minuit à Paris (2011) - IMDb

Capote'ynen ilgili gorusun nedir ustat

İzlemedim reyis olumsuz çok yorum vardı bir de 2010 sonrası olsa kesin izlerdim de yapım eski..Ama tavsiye ediyorsan sıraya alayım onu da

iyi film heis ben de uzun sure evvel izlemistim fakat kalitesi her daim hissedilecek bir yapim idi
ayni sekilde synecdoche new york da philip seymour hocanin filmi ve orda da bir yazari canlandirmakta (tiyatro ama olsun) o dahada iyi bir film hatta muthis 1 film. ............

MV5BMTk0MTAyNjQ2N15BMl5BanBnXkFtZTcwNjYwOTU3Mw@@._V1_.jpg

6.5/10

the-martian-104112-poster-xlarge.jpg

Filmi çok beğendim. Lakin 8/10 IMDB puanı birazcık abartılı olmuş sanki.
Sanıyorum konusundan ve başarılı oyuncu kadrosundan bu puanı almış. Gerçekçi olursak hakettiği puan 6-7 bareminde gibi.
Süresi biraz daha kısa olsaymış keşke dedirtti. Sonlara doğru sıkıldım şahsen.
Yine de konusu ve Matt Reis her türlü izletiyor kendisini. Benim ölmeden önce izlenmesi gereken filmler listeme girdi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt