İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 390 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
maalsef reis ya. bende baya aranmıştım ama contact ile kıyaslanacak türde bi film bulamamıştım. senin var mı?
Kesin izlemişsindir ama Arrival var benzer sayılır. Başka bir konsept ama Gattaca da baya iyi filmdir izlemediysen. 13th floor yine farklı bir tarz, biliyorsundur zaten.

Bu arada geçen gün Demolition Man'i izledim tekrar. Yaw film baya enteresanmış boş zamanın olduğunda bir göz at bence. 93 senesinde çekilmiş ama bildiğin tesla arabaları, tabletler, skype toplantıları, sanal seks falan var. Baya şaşırdım çünkü b sınıfı bir bilim kurgu/aksiyon filmi normalde.

Kesin izlemişsindir ama Arrival var benzer sayılır. Başka bir konsept ama Gattaca da baya iyi filmdir izlemediysen. 13th floor yine farklı bir tarz, biliyorsundur zaten.

Bu arada geçen gün Demolition Man'i izledim tekrar. Yaw film baya enteresanmış boş zamanın olduğunda bir göz at bence. 93 senesinde çekilmiş ama bildiğin tesla arabaları, tabletler, skype toplantıları, sanal seks falan var. Baya şaşırdım çünkü b sınıfı bir bilim kurgu/aksiyon filmi normalde.
bu 13. kat, karanlık şehir gibi filmler matrixin kurbanları oldu sanki reis. çok çok iyi filmlerdi.
dediklerini izledim ama demolition man filmini çok çok uzun zaman olmştu izleyeli ve dediklerini hiçte hatırlamadım ona bakarım mutlaka tekrar.

bu 13. kat, karanlık şehir gibi filmler matrixin kurbanları oldu sanki reis. çok çok iyi filmlerdi.
dediklerini izledim ama demolition man filmini çok çok uzun zaman olmştu izleyeli ve dediklerini hiçte hatırlamadım ona bakarım mutlaka tekrar.
Matrix'in serisi değil ama ilk filmi harbi efsane ona kurban olunur reis.

Sana bir kanal önereyim, çok güzel analiz ediyor adam sahneleri/performansları falan.

europa report var gibi gibi

Onu demiyorum. :) Kız altyazıdan şikayetçi olmuş. Amerikalılarının altyazılı film sevmediklerini duymuştum da bu kadarını bilmiyordum.
Pardon sevap işliyordum ben hiç dinleyemedim ki :( Amerikalıların dublajı berbattır zaten Türkiye ise 1 numaradır. Ciddiyim. Altyazıya gelirsek ortalama bir amerikalı için fazla zeka gerektiren bir iş altyazıyla film izlemek gayet normal. Zaten hanımefendinin zekaya ihtiyacı yok ;) Çok hoş değil mi ama çikolata barı gibi...

images

Psycho serisinin son filmini de dün gece izledim ve seriyi bitirdim.

Bu filmde de Norman’ın geçmişine yolculuk yaptığımız bir film oldu.

Ah o “Mother” yok mu.. Herşeyin sebebi kadın resmen.

Anthony Perkins’in ölümünden önceki beyaz perdedeki son filmiydi. Reisi de saygıyla anmış olalım.

Puanım 7.0/10

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

images

Hitchcock reisden devam

7.5/10

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt