İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 392 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

6 Underground

Beklediğimden iyi çıktı. 6.5'u hak ediyor.

Yer yer güldüren, kaliteli bir izle - unut cinsi aksiyon filmi. Ryan Reynolds başrolde. Özellikle kan ve organların parçalanma sahnelerini filan baya gerçekçi yapmışlar.

'' Beni kim cezalandıracak? ABD mi? Onlar beni yarattı. Rusya mı? Gazı bana onlar veriyor. '' kısmı da güzel bir dokundurmaydı.

Bu arada aklıma gelmişken şu filmi de bırakayım. Konusu gerilim. Bana göre 8 puanı filan hakeden, insanın tahammül sınırlarını zorlayan efsane bir filmdir. Kesinlikle izlemenizi öneririm.

Ben hayatımda bu kadar sinirlendiğim başka bir film hatırlamıyorum yav. Söve söve bir hal oldum.

Hele öyle bir final yapıyor ki Allah belanızı versin dedirtiyor. Yıllardır beklerim 2.'si çıkar mı diye. Ama nafile...

Son düzenleme:
cinli filmler çok güzel hele eski köyleri, gazete küpürlerini falan gösteren sahneler varsa 10 numara. çoğunu izledim bunların bi ton var isimlerini hatta olayları bile karıştırıyorum artık ama en hoşuma gideni buydu
Ekli dosyayı görüntüle 73655

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::asd:
Normalde cinli minli filmlerin beş para etmeyeceğini düşünürdüm. Bu filmi izlemeye nasıl karar vermiştim hatırlamıyorum ama ödüm bokuma karışmıştı. Hayatımda gerçekten korktuğum tek filmdir. Ara ara filmi durdurmuştum hatta. Finali de ters köşeydi.

Normalde cinli minli filmlerin beş para etmeyeceğini düşünürdüm. Bu filmi izlemeye nasıl karar vermiştim hatırlamıyorum ama ödüm bokuma karışmıştı. Hayatımda gerçekten korktuğum tek filmdir. Ara ara filmi durdurmuştum hatta. Finali de ters köşeydi.

Dabbe - siccin ve musallat serileri farklı bir kategoriye alınmalı cidden çok kaliteli yapımlar.. Dabbe 3. Filmden itibaren çok sağlam siccinin 1-2-3 ünü izledim hepsi de çok iyiydi özellikle sürpriz finaller ayrı tat veriyor..

6 Underground

Beklediğimden iyi çıktı. 6.5'u hak ediyor.

Yer yer güldüren, kaliteli bir izle - unut cinsi aksiyon filmi. Ryan Reynolds başrolde. Özellikle kan ve organların parçalanma sahnelerini filan baya gerçekçi yapmışlar.

'' Beni kim cezalandıracak? ABD mi? Onlar beni yarattı. Rusya mı? Gazı bana onlar veriyor. '' kısmı da güzel bir dokundurmaydı.

reynolds deadpool 1 disinda cok iyi filmler yapmadi son yillarda

biraz abartiliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt