İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 393 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
a6844fcafc33ebe4c66f18d1bb3d7e7e.jpg

Hitchcock’un bu filmi pek sarmadı beni.

7.0/10

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5258040.jpg

hafta sonu netflixten izlediğim büyük şaheser.

spoiler ile kısaca filmden bahsedeyim:

dünyada atmosferinde yüklü miktarda zehirli gaz var. sadece bazı yaylalarda kısıtlı miktarda oksijen var. insanların çoğu ölmüş yada bir uzay aracında yeni dünyalara aramaya koyulmuş.

başroldeki ablamızda bir bilim adamının kızı ve dünyadaki oksijen kalan nadir yerlerden birinde yaşamını sürdürüyor. çıtır , seksi ve hayatının baharında olan bu gül goncası boş boş dünyada takılıyor.

arılarla uğraşıyor, şehirleri yağmalıyor falan hani kızın yerine kendimi koyuyorum. dünyadaki son insan olma diyorum keşke bir erkek olsa da fantezi yapsak diyorum. tanrı sanki sesimi duymuş gibi balonla dünyaya zenci yolluyor.

keşiş bir zenci yada karı arayan bir zenci. baban nerde diye soruyor kızda gelir bir kaç güne diye oyalıyor.

zenci her ihtimale karşı bekliyor. bakıyor babasının geleceği yok bu kızla işi pişiriyor.

kızın garip tavırlarını mahzur görüyor çünkü dünyada başka karı yok. karısız bir dünya.

sonra kız şehrin zehirli yerinde maskerini çıkarıp kendini öldürüyor. bilim için ama zenciye fena kazık atıyor o noktada.

zenci hayır durrr yapma çok az seviştik derken kız heba oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt