İzmir'de Galatasaray Store Kepenk İndirdi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İzmir'de Galatasaray Store Kepenk İndirdi

Cevap: İzmir'de Galatasaray Store Kepenk İndirdi !

Tamam yahu orayı kast ediyordum aslında pek hakim değilim o yüzden tarif edemedim gitmiştim bir kere çünkü.

Koca İzmir'de sadece orasının olması saçma cidden.

farazi yoru yapmışsın.her işletmenin belli zamana göre hazırlıkları vardır.franchise sisteminin anlamı ana firmanın bayi üzerinden satış yapıp hem baiye hem kendine kazandırması.bu organize bayi ile yapılmalıydı.franchise veriyosan kafana göre takılamazsın

:haha:

Mağaza sahibi haklı ise açardı davasını sürüm sürüm alırdı her türlü tazminatını. Demek ki sözleşmede var dı ki tır gönderildi.

Bak şuanda yazdığımda farazi sana göre iyi oku.

Madem tır gönderirken mağaza sahibine soracaktık 2.bir store talebi olursa onun içinde icazet alırız mağaza sahibinden. Böyle bir mantık yok yer yüzünde.

Mağaza sahipleri memur maaşına çalışıyorda bizim mi haberimiz yok.

2 kuruş fazla kazanamadı diye yaygara koparmak kötü niyetliliktir net.

İzmirde ki tek store o diye tüm egenin satış haklarının mağaza sahibine verildiği de yok!

Ekleme her işletmenin belirli bir döneme hazırlığı var demişsin de daha bir hafta öncesine kadar kimse izmirde maç yapılacağını bilmiyor, hazırlık maçı takvimi bile belli değildi. Adama piyango vurmuş günlük 10lira kazanacağına bunun kat kat fazlasını kaldırmış hala triplere giriliyor

Bilgisi olmayan çok arkadaş yorum yapmış

İzmir halkının gsstore a talebi ya şampiyonluk gününde olur ya da izmirde maç olduğu zaman olur.Orası en fazla o zamanlar iş yapar.Bu yüzden o günler o işletmenin sahibi için altın günlerdir.Adam haklı bence kapatmakta.Sanıyormusunuz ki herkes forma almaya gitti o tırlara.Tırlarda bile sürüyle ürün kaldı kendi gözlerimle gördüm.

Mağazanın olduğu yer kiraların çok yüksek olduğu bir nokta...

GStore Daha işlek ve ucuz kiranın düşük olduğu bir yerde açılmalı.

Koskoca İzmir'de 1 tane store olması bile büyük ayıp.

Kulüp kendi açması gerekiyor.

:haha:

Mağaza sahibi haklı ise açardı davasını sürüm sürüm alırdı her türlü tazminatını. Demek ki sözleşmede var dı ki tır gönderildi.

Bak şuanda yazdığımda farazi sana göre iyi oku.

Madem tır gönderirken mağaza sahibine soracaktık 2.bir store talebi olursa onun içinde icazet alırız mağaza sahibinden. Böyle bir mantık yok yer yüzünde.

Mağaza sahipleri memur maaşına çalışıyorda bizim mi haberimiz yok.

2 kuruş fazla kazanamadı diye yaygara koparmak kötü niyetliliktir net.

İzmirde ki tek store o diye tüm egenin satış haklarının mağaza sahibine verildiği de yok!

Ekleme her işletmenin belirli bir döneme hazırlığı var demişsin de daha bir hafta öncesine kadar kimse izmirde maç yapılacağını bilmiyor, hazırlık maçı takvimi bile belli değildi. Adama piyango vurmuş günlük 10lira kazanacağına bunun kat kat fazlasını kaldırmış hala triplere giriliyor

madem böyle bir kazanç var sen aç o zaman izmire gsstore.o kadar cok talep varki koca izmirde 1 tane gs store var.hukuki olarak franchise sistemlerinde bayinin hak edebileceği hiçbirşey yoktur çünkü sözleşmeyi ana firma hazırlar.sen benim 300 mt yanıma başkasına bayilik verirsen bende kapatırım dükkanı.sonuçta ben ticaret yapıyorum.ilerde sende ticaret yapınca anlarsın:tiphat:

Bilgisi olmayan çok arkadaş yorum yapmış

İzmir halkının gsstore a talebi ya şampiyonluk gününde olur ya da izmirde maç olduğu zaman olur.Orası en fazla o zamanlar iş yapar.Bu yüzden o günler o işletmenin sahibi için altın günlerdir.Adam haklı bence kapatmakta.Sanıyormusunuz ki herkes forma almaya gitti o tırlara.Tırlarda bile sürüyle ürün kaldı kendi gözlerimle gördüm.

sadece izmir değilki istanbuldada genelde böyledir.en çok satış yapılan zamanlar maç günleri ve şampiyonluk zamanıdır.

Arkadaşlar Kantarelli eksik bilgi vermiş. Store'nin sahibinin şöyle diyor.

1 haftadır elimde forma yok. Her gün kaç kişi forma soruyor. Arıyorum bugün göndercez yarın göndercez diye oyaladılar göndermediler. Sonra da bir baktım 2 tane tır getirip kendileri sattılar.

Bence burda kulüp yanlış yapmış.

Yorumlara baktım herkes storenin sahibinin tır geldiği için kapattığını zannediyor. Bunda ters bir şey yok. Storenin sahibi bana 1 haftadır forma göndermediler sonra kendi tırlarını getirdiler diye isyan ediyor.

[/B]

madem böyle bir kazanç var sen aç o zaman izmire gsstore.o kadar cok talep varki koca izmirde 1 tane gs store var.hukuki olarak franchise sistemlerinde bayinin hak edebileceği hiçbirşey yoktur çünkü sözleşmeyi ana firma hazırlar.sen benim 300 mt yanıma başkasına bayilik verirsen bende kapatırım dükkanı.sonuçta ben ticaret yapıyorum.ilerde sende ticaret yapınca anlarsın:tiphat:

tmm

sadece izmir değilki istanbuldada genelde böyledir.en çok satış yapılan zamanlar maç günleri ve şampiyonluk zamanıdır.

Burdaki taraftar profili istanbul gibi değil ama.Buraya nispeten oradaki bütün storelar iş yapar.Burada tek store var diyorlar ama ona olan ilgi bile az ikinciyi ne yapalım ?

Agora'da açıldı bir kere 2 ay sonra kapattılar.Kaldıramıyorlar masrafları adamlar çünkü iş yapmıyor.

Ayrıca Store'un olduğu yer var ya İzmir'in en değerli yeridir herhalde.Ödedikleri kirayı düşünemiyorum.Adamlar sonuna kadar haklı ben olsam ben de kapatırdım

Kepenk indiren bayii sonuna kadar haklı.

GSStore'ların genel işleyişinde çok ciddi sorunlar var, hayırlısı.

Arkadaşlar Kantarelli eksik bilgi vermiş. Store'nin sahibinin şöyle diyor.

1 haftadır elimde forma yok. Her gün kaç kişi forma soruyor. Arıyorum bugün göndercez yarın göndercez diye oyaladılar göndermediler. Sonra da bir baktım 2 tane tır getirip kendileri sattılar.

Bence burda kulüp yanlış yapmış.

Yönetim iyi çalışmıyor diyoruz dinletemiyoruz.

İnternetten bile satış yapamıyor bunlar... Ürün alacaksın beden yok... Doğru düzgün fotoğraf bile eklememişler.

Ulan bir internet sitesinin maliyeti ne... İyi bir satış sitesini 100 bin liraya kurarsın.

Ben de burdaki hatanın kulübümüz olduğunu düşünüyorum. izmir'de faaliyet gösteren bir Gsstore varsa oraya tır göndermek adamın ekmeğiyle oynamak demektir.

Sonuçta orda ki kişide bu işten para kazanıyor. Böyle şeyler yaparsanız kimse Gsstore açmak istemez. Genelde bu sıkıntıya benzer sorunları var Gsstore sahiplerinin.

Yoğunluk olacağını düşünüp, Store'nin ürün yetiştiremeyeciğini düşünüyorsan o 2 tırı storeye ürün göndermek için çıkarsaydın yola olmazmıydı.

Franchising sistemi ile açılan bayiileri beslemiyorlar. Ürünleri aşırı derecede geç gönderiyorlar. Online satış son derece ilkel. Yeterli bayii yok bu yüzden de. Olanlar da kepenk indiriyor, kapanıyor.

Bunları sözde her sorumuza cevap veren meşhur GSStore'un başındaki kişiye detayları ile anlattığımda ise cevap alamıyorum nedense..

Yazık koskoca kulübün en önemli gelir kaynaklarından biri. İyi yönetilse çok daha büyük karlar elde edilecek.

Arkadaşlar ben bu işi anlamıyorum. Ben izmir dışından maça gittim. inanın o biletix rezaletinden sonra hayatta izmirde store arayıpda ürün alma şansım yoktu, olamazdı da. O tırlar sayesinde ben ve arkadaşlarım birçok ürün aldı. Ben bayinin burada hatalı olduğunu düşünüyorum. Stadın etrafında yüzlerce, abartmıyorum yüzlerde korsan ürün satan kişi varken gerekli izinler alınıp oraya stand, yada küçük bir mobil store açamazlarmıydı. (ben bile maçın izmirde olduğunu öğrendiğim andan itibaren stada tır geleceğini düşündüm). Bunu düşünmek bu kadar mı zordu. O tırlar sayesinde binlerce ürün satıldı. tırlardaki formalar bile kalmadı neredeyse. Tır geldi diye küsüp Store kapatmak bence pire için yorgan yakmak gibi birşey. İzmir gibi bir şehir Store'suz kalmaz orası kapanırsa başkası açar, store'u. Ticaret ciddi bir iştir arkadaşlar. Biraz atılgan olmak, girişimci olmak gerekiyor. O tırlar orada olmasaydı. Dün İzmirde satılan ürün sayısı bu miktarın 10 da 1 i olmazdı.

Yani "GSStore Tırı geldi, vay efendim nasıl gelir" diye store kapatılmaz. Bu, bırak İzmir'i, Ege insanına yapılan yanlışlıktır.

Bunlar benim nacizane görüşüm.

[FONT=Arial,Helvetica,sans-serif]G.SARAY STOREda BÜYÜK REZALET! RANT İÇİN Mİ YAPILDI.. ON YILLIK RESMİ STORA MAL VERMEDİLER.. TARAFTAR ÖFKELİ. STORE KAPANDI..
[/FONT]​

[FONT=Verdana,Geneva,Arial,Helvetica,sans-serif]Beş yıl sonra İZMİR e gelen ve LAZİO gibi İTALYAN DEVİ bir takımla karşılaşacak olan G.Saray için sarı kırmızılı taraftarlar bir haftadır hazırlanıyordu.. Forması olanlar ütülüyor, olmayanlar almak için İZMİR de ON YILDIR HİZMET VEREN, TEK G.SARAY STORUNUN her gün kapısını aşındırıyordu.. Store sahibi bayan HERGÜN , merkeze YÜKLÜ FORMA SİPARİŞİ VERİYOR, MUTLAKA YOLLAYIN diyordu.. Maç günü geldi.. Ama beklenen formalar bir türlü gelmedi.. LAZİO maçı günü yani bugün İZMİR deki TEK G.SARAY STORU kapalıydı.. Çünkü SATACAK FORMA YOKTU. Ancak garip olan maç günü ürünlerin TIR ile getirilip satılması, İZMİR in tek mağazasının arkadan vurulmasıydı. İŞTE NEDEN , G.SARAY FORMA SATIŞINDA F.BAHÇE nin ÇOK GERİSİNDE sorusunun YAŞANMIŞ, İNANILMAZ HİKAYESİ... ve işte OLAY YERİNDEN TSN OBJEKTİFİNDEN KAPALI MAĞAZA ÖNÜNDE BEKLEYEN TARAFTARLARIN FOTOĞRAFLARI. .

[TABLE="width: 100%"]

[/TABLE]

gs_store_izmir_rezaleti1.jpg

SON UMUT, SON GÜN.. STORE KAPALI.. KAPI DUVAR. TARAFTAR ÖFKELİ..

Sabahın erken saatlerinden itibaren sarı kırmızılı taraftarlar gruplar halinde STORE nin önüne FORMA ALABİLMEK umuduyla akın etti. Ancak KAPI DUVARDI.. Beklediler.. Beklediler. Sonunda STORE sahibi bayan EREN hanım gelerek taraftarlara durumu anlattı.

gs_store_izmir_rezaleti.jpg

TARAFTAR İSYAN ETTİ. ON YILDIR İZMİR de HİZMET VEREN TEK G.SARAY STORE nin SAHİBİ EREN HANIM, "BANA İHANET ETTİLER G.SARAY STORE u KAPATTIĞINI AÇIKLADI..

Hem taraftar İSYAN etti, hem de store sahibi bayan.. Bu durum karşısında bir hafta boyunca hergün forma gönderilmesi için adeta yalvaran, G.SARAY ın İZMİR de ON YILDIR ürününü satan STORE sahibi EREN hanım, G.SARAY KULÜBÜNÜN ve PAZARLAMA BİRİMİNİN kendisine İHANET edildiğini söyleyerek KORDON da bulunan G.SARAY ın izmirdeki TEK STORUNU KAPATTIĞINI AÇIKLAYARAK, maduriyetinin giderilmesi için gereken herşeyi yapacağını söyledi.. Günlerdir FORMA bekleyen ve son gün FORMA umudu ile STORE önüne gelen sarı kırmızılı taraftarlar da REZALET diyerek isyan ettiler..

EREN HANIM, TEPKİ GÖSTERİP , STORU KAPATTIĞI AÇIKLAYINCA, KANTARELLİ STORA GELDİ.. TARAFTAR ÖFKELİYDİ. KANTARELLİ ŞAŞKINDI. BÜRO KATINDA EREN HANIMI İKNA ETMEYE ÇALIŞTI AMA YETMEDİ.

Storun kapalı olduğunu, taraftarların isyan ettiğini, STORE sahibi EREN HANIMIN, İZMİR in TEK GSARAY STORUnu kapattığını öğrenen Galatasaray Mağazacılık ve Perakendecilik A. Ş. Genel Müdürü NURETTİN KANTERELLİ kordonda bulunan mağaza geldi. Taraftarlar KANTARELLİ ye büyük tekpi gösterirken son derece gergin ve sinirli olan EREN hanım da G.SARAY tarafından ihanete uğradığını belirterek "Hem Galatasaray, hem de kendimiz için bu günü bekliyorduk. Rekor bir satış yapacağımız bir haftada, sayenizde TEK BİR FORMA bile satamadık. Bir haftadır hergün forma gönderilmesi için yaptığım ısrarlı talepler hep bugün yarın diye oyalanarak gönderilmedi.. Maç günü sabahına kadar bekledik. Ama duydum ki, TIR getirilerek ürün satışı yapılarak ON YILDIR hizmet verdiğim G.SARAY kulübü beni arkadan vurmuş. Bu saatten sonra sizinle hiç bir işim olmaz. G.SARAY STORE i kapatıyorum. Çok büyük zararım var bunun tanzimi için gereken herşeyi de yapacağım" diyerek STORE u kapattığını bunda da kararlı olduğunu KANTARELLİ ye iletti..

ŞAŞKIN KANTARELLİ ye TARAFTAR İSYANI..

Bu arada Kantarelli ye isyan eden taraftarlar bir haftadır forma için stora geldiklerini ama İstanbul dan bir türlü forma gönderilmediği için büyük bir heyecan ve coşku ile FORMALARI ile LAZİO maçında tribünlerde yer almak istediklerini ancak G.SARAY sayesinde formasız kaldıklarını Kantarelli ye iletirken, BURAYA BU OLAYI BASINA DUYURMAK İÇİN GELDİK. ŞİMDİ GERÇEK HABERCİLİK YAPAN BİR SİTEYE FOTOĞRAFLARI GÖNDERECEĞİZ, SESİMİZİ ORADA DUYURACAĞIZ deyince , Nurettin Kantarelli nin suratı değişse de verdiği cevap KABAHATİNDEN daha büyüktü..Taraftarlar günlerdir şahit oldukları bir olaya gösterdikleri tepki karşısında KANTARELLİ den ne demek istediği anlaşılmayan bir şekilde ŞEHİR EFSANESİ diyerek karşılık verdi. Taraftarların SEN NE DEMEK İSTİYORSUN, NE ŞEHRİ NE EFSANESİ şeklinde cevap vermeleri ile sertleşen ortamı yine store sahibi EREN hanım araya girerek önledi..

G.SARAY STORE a FORMA YOK, AMA GETİRİLEN TIR DA HER TÜRLÜ ÜRÜN ÇOK.. STORE KAPALI.. TIR SATIŞTA.. TIR RESMİ Mİ, ÜRÜNLER LİSANSLI MI TARTIŞMASI, BÜYÜK BİR REZALET Mİ VAR sorunusunu getirdi..

GALATASARAY RESMİ STORE una bir hafta boyunca forma gönderilmezken, maç günü getirilen bir TIR dolusu ürün stad önünde satılmaya başlandı.. Kendi resmi mağazasına mal vermeyen G.Saray da , stad önüne getirilen ve satış rekoru kıran TIR ın resmi olup olmadığı tartışılırken, içinde satılan ürünlerinin çoğunun lisanslı olmadığı şeklinde gelen bilgileri araştıran TSN ekibi, TIR ların ve ürünlerin G.SARAY a ait olduğu bilgisine ulaştı.

İŞİN İÇİNDE İŞ Mİ VAR... RESMİ STORE da YOK.. TIR da ÇOK.. BİR HAFTA İZMİR de ÜRÜN SATIŞI YAPTIRMADILAR..

Bütün bu yaşananlardan sonra

MAÇ GÜNÜ , İZMİR de ON YILDIR HİZMET VEREN TEK G.SARAY STORUNUN KAPALI OLMASI..

TARAFTARLARIN STORE ÖNÜNDE SAATLERCE FORMA BEKLEMELERİ VE SONUNDA İSYAN ETMELERİ..

G.SARAY STORE MAĞAZASI ve ON YILLIK HİZMET veren MAĞAZA SAHİBİ EREN HANIM ın "BANA İHANET ETTİLER, ARKAMDAN VURDULAR " diyerek, MAĞAZAYI BİR DAHA AÇMAMAK ÜZERE KAPATTIĞINI AÇIKLAMASI..

BUNUN ÜZERİNE NURETTİN KANTARELLİ nin MAĞAZAYA GİDEREK , EREN HANIM ı İKNAYA ÇALIŞMASI, BU ARADA TARAFTARLARLA GERGİNLİK YAŞAMASI..

BÜTÜN BUNLAR OLURKEN, KULÜP RESMİ TIR ı OLUP OLMADIĞI TARTIŞILAN, ancak TSN EKİPLERİNİN RESMİ OLDUĞU BİLGİSİNE ULAŞTIĞI TIR larda REKOR SATIŞ YAPILIRKEN, ON YILLIK İZMİR in TEK STORUNA ÜRÜN VERİLMEMESİ acaba nasıl açıklanacak.

Evet..

İŞte neden FORMA SATIŞLARINDA, G.SARAY , F.BAHÇE OLAMIYOR sorusunun yaşanan en büyük örneği..

KURUMSALLIK , KURUMSALLIK diyen G.Saray başkan ve yönetimi, İZMİR in ON YILDIR HİZMET VEREN TEK MAĞAZASINI ARKADAN VURURKEN ve KAPANMASINA SEBEP OLURKEN, TIR ŞATIŞINDAN YAPILAN SATIŞ "İZMİR de LAZİO BAYRAMI" olarak tarihe geçiyordu.

Şimdi soru şu..

Sayın Kantarelli nin bir hafta boyuncu ÜRÜN TALEBİNDEN haberi var mıydı.

Varsa , yollanmamışsa SKANDAL.

Eğer haberi yoksa DAHA BÜYÜK SKANDAL..

Daha önce ÇOK BÜYÜK REZİLLİKLERİN YAŞANDIĞI bu bölümdeki eğer aynı rezillikler yaşanıyor ve KANTARELLİ o balçığın içinde hala çırpınıyor ve olaylara hakim olamıyorsa

ÇOK ÇOK DAHA BÜYÜK SKANDAL..

TSN ÖZEL HABER..
[/FONT]

Tırdan elde edilen gelirlerin bir kısmı Store sahibine verilmeli idi.

Bu biraz işin anlaşma boyutuna bağlı. Eğer sen bir bölgede resmi olarak exclusive bayi isen ve bunu bir kontrat şeklinde anlaşmaya döktüysen dediğin doğru fakat kendim de sahada bir satış mühendisi olarak çalışan birisi olarak konuşuyorum, bu yazılı olarak anlaşmaya dökülmediyse, İzmir'deki arkadaşa sadece bir lisans hakkı verildiyse GS tır da gönderir kamyon da ama etik olarak belki beraber anlaşarak bir şey yapılsaydı daha güzel olurdu. Belki stadtan servisler kaldırılır, yine aynı şekilde servislerle mağazadan geri gelinirdi stada.

O değil, bu lisans olayı nasıl alınıyor acaba? Bilgisi olan var mı? Olmaz diye bir şey yok, Pasaport'un çok işlek bir yerinde güzel bir dükkanı olan GS'li bir arkadaşım var. Kendisi istekli olabilir böyle bir durumda.

Üst Alt