İzmir'de Galatasaray Store Kepenk İndirdi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İzmir'de Galatasaray Store Kepenk İndirdi

Cevap: İzmir'de Galatasaray Store Kepenk İndirdi !

----------

Yanlışmı anladım;

Nasılsa TIR gelecek düşüncesiyle bayiye mal gönderilmiyor...

Maç günü birde 2 TIR gelince film kopuyor...

Bu durumda sanırım belkide en masum bayi desek yanlış olmaz.

----------

Yanlışmı anladım;

Nasılsa TIR gelecek düşüncesiyle bayiye mal gönderilmiyor...

Maç günü birde 2 TIR gelince film kopuyor...

Bu durumda sanırım belkide en masum bayi desek yanlış olmaz.

Olaylar sizin dediğiniz gibiyse zaten bu durumda bayiye laf bile söylenemez.

Yahu zaten Atatürk le Alsancak arası baya var, hani maca gelecek olan da demez ben gideyim Alsancak'a forma falan alayım diye.

Ki zaten gelenlerin cogu İzmir'den onlarda formasını almıştır önceden o bayiden. İzmir dışından gelenler de zaten o bayiyi bulamazlar cok zor. O kadar sacma bir yerde yani arasalar kaybolurlar.

60000 kisinin ayagına tır göndermek cok daha mantıklı klüp acısından.

Yahu zaten Atatürk le Alsancak arası baya var, hani maca gelecek olan da demez ben gideyim Alsancak'a forma falan alayım diye.

Ki zaten gelenlerin cogu İzmir'den onlarda formasını almıştır önceden o bayiden. İzmir dışından gelenler de zaten o bayiyi bulamazlar cok zor. O kadar sacma bir yerde yani arasalar kaybolurlar.

60000 kisinin ayagına tır göndermek cok daha mantıklı klüp acısından.

Şöyle bir durum var, bu iş organize olsaydı bu sorunlar çıkmazdı. Eğer gerçekten bir haftadır forma gönderilmediyse ve bu gerçekten bilerek yapıldıysa ki öyle gözüküyor, bu çok yanlış. Bu durumda bayi doğrudan haklı. Bayi ile ortaklaşa hareket edilip davranılsaydı daha iyi olurdu denildiği gibi. Yoksa tırın gelip gelmemesi değil sorun olan, bayinin saf dışı bırakılıp istediğin ürünlerin getirilmemesi. Eğer ürünler getirilseydi tırın gelmesi bu kadar sorun olmazdı zaten.

formalara çok talep oldugu için rahatsızlık duymuşlar. allah sizi napmasın. şükredin lan. kepenk kapatmışlar birde artistler:asd:

Bu olay bir şekilde tatlıya bağlanır diye düşünüyorum. Nurettin bey parakendecilikte yeni bir kişi değil. Ama şu da bir gerçek ki formalara çok ciddi talep var özellikle kırmızı olan forma, daha 3-4 gün önce yeniden stoklara girdi, buna rağmen çoğu bedeni tekrar tükendi. bence kulüp de bu kadar talebi beklemiyordu... Malum talep arzdan fazla olunca bu ürün temininde sıkıntılar çıkması normal.

koskoca izmirde 1 tanemi store var yahu izmirde yaşasam kaçırmaz açardım bir store

Bayi haklı olabilir orasını anlamam ama koskoca İzmir'e sadece 1 store hatta bildigin bakkal kadar bir yer ayırma, yap adam gibi 3-4 store bak bakalım bayi kafasına estiginde kepenk kapatıyor mu.

Adama %100 haksız demiyoruz zaten, ama adım gibi de eminim, bu adamın kapatmaya niyeti varmış ve bu tır olayıda bahanesi olmuş..

Tir olayini kafaya takmazdi ama bayanin storuna dogru duzgun urun yollanmamis, hani sende forma yok 2 tir var forma kayniyor.. İstedigin formayi 1 haftadir yollamiyo kulup, tazminat davasi bile acarsin yapilan kari istiyorum diye..

----

Neyse olan olmuş...

Ama ben daha farklı bir şeye dikkat çekmek istiyorum.

Birçok insan bayiyi haklı gördü bir kısmıda klübü...

Yani objektif olarak herkes fikrini söyledi, bayinin karşısında klüp olduğu halde klübü suçladık bir çoğumuz.

Bilmem yanlışmı düşünüyorum; eğer malum klüp cephesinde böyle birşey olsaydı şu an dükkanın camları indirilmiş, dükkan talan edilmişti muhtemelen.

Bilindiği gibi onlarda aziz başkanları peygamberle eşdeğer bir durumda...

Ne haşa ona karşı durmak... Tez kellesi vurula...

Bu konuda düzeyli biçimde tartışıldığı için tüm renktaşlarıma teşekkür ederim.

:005:

öncelikle bayiye forma gönderilmeyip 2 tane tır gönderilmesi çok yanlış. bayi sahibi sonuna kadar haklı. elinde forma olsa dahi oraya tır göndermek yanlış. izmirli olmayanlar bilmez. store'dan alışveriş falan yapılmıyor burda. ama şampiyon olduk diye bu sıralar talep arttı. onun haricinde daha öncede store açıldı ama iş yapamadı ve kapattılar. dün bayinin elinde forma olsa ve o tırlar gelmese müthiş kar yapacaktı. kimse taraftar mantığıyla yaklaşmasın. sonuçta o insanın ekmek teknesi o tabiki önce parayı düşünecek. zaten bahsettiğiniz gibi galatasaray sevgisiyle yürüseydi bu işler etrafta store'dan bol bişi olmazdı. yani öncelik her zaman para.

bazı arkadaşlar sormuş store statdan uzak mı diye. hayır uzak değil. zaten stada gelen kişiler genelde alsancak tarafında takılıp ordan maça geçiyorlar. gsstore'da alsancakta, stada uzaklığı otobüsle 10dakika, arabanla 5 dakika.

-----

:yenieek:

öncelikle bayiye forma gönderilmeyip 2 tane tır gönderilmesi çok yanlış. bayi sahibi sonuna kadar haklı. elinde forma olsa dahi oraya tır göndermek yanlış. izmirli olmayanlar bilmez. store'dan alışveriş falan yapılmıyor burda. ama şampiyon olduk diye bu sıralar talep arttı. onun haricinde daha öncede store açıldı ama iş yapamadı ve kapattılar. dün bayinin elinde forma olsa ve o tırlar gelmese müthiş kar yapacaktı. kimse taraftar mantığıyla yaklaşmasın. sonuçta o insanın ekmek teknesi o tabiki önce parayı düşünecek. zaten bahsettiğiniz gibi galatasaray sevgisiyle yürüseydi bu işler etrafta store'dan bol bişi olmazdı. yani öncelik her zaman para.

bazı arkadaşlar sormuş store statdan uzak mı diye. hayır uzak değil. zaten stada gelen kişiler genelde alsancak tarafında takılıp ordan maça geçiyorlar. gsstore'da alsancakta, stada uzaklığı otobüsle 10dakika, arabanla 5 dakika.

izm-011.jpg

Uzak baya :) Zaten Alsancak'ın o kadar tuaf bir yerinde ki allah allah diğer ilçelerden gelen bizim gibi bir çok insan için sadece 1 günümüzü ayırmak zorunda kalıyoruz alışverişe :D

bilmeyen bir adamın tesadüfen görüp girebileceği bir yerde sayılmaz... Bence Forumda falan açılması lazım birtane.. Ayrıca kepek indirmesi çok saçma tamam kar ama o gün zaten yeterince kazanacaktır.. Birde zaten tek GSStore var gidenler kapalı görünce delirmiştir...

acmaz kimse.ticaret yapmayı bilen insan acmaz.tır gitmese belki adam hayatnın karını yapacaktı elinde patladı.zaten senede 1 kere gitmiyor takım izmire.

Abicim geçen sene Manisa maçından biliyorum ben doldu taştı orası, dünde dolup taşardı... Küçücük dükkan zaten içerde 20-30 kişi aynı anda alışveriş yapamıyor 55-60 bin kişilik maçın alışverişini nasıl kaldıracak orası? İki tane tır vardı onlar bile tıklım tıklımdı..

Anıl'ın dediğine göre, statla Store arasında baya mesafe varmış. Kulüp haklı olarak para kazanmak için tır gönderiyor. Eminim ki Store işletmecisi de dünyanın parasını kazanıyordur.

Böyle ufak bir şey için ve anlaşılan tır ve Store arasında bu kadar mesafe varken, Store kapatılıyorsa ben bu işten kasıttan başka bir şey anlamam.

Adamın kapatmaya niyeti varmış, bu da bahanesi olmuş derim..

evet adam fenerliymiş kardeş

gsstore frençayzing şartnamesinde, herhangi bir özel durum yada bu konu hakkında bayi açana yönelik bir maddeyle ondan izin alınmıyorsa galatasaray kulübü suçludur. gsstore frençayzing sistemiyle mi çalışıyo onu da bilmiyom valla ha. bayi sahibine çok ama çok büyük ayıp edilmiş herif haklı.

Birçok kisi sorunu anlamamış gibi geldi.

Sorun tır da degil. Sorun mac gunu kepenk indirmede de degil. Sorun GSStore 'un bu mac belli olduktan sonraki donemde forma sipariş etmesi ama alamaması. Malum Nike stokları tükendi. Bayilere destek verilemedi.

Bayii de forma yok, gelen tırda var. Eren hanımın tepkisi buna.

Edit: Tsn gibi sitelerin bu tür olaylar üzerinde yönetimi vurma cabası da takdire! şayan.

Burada ikisi de haksız. Hem yönetim hem de bayi haksız.

Oradaki bayi son yıllarda çatır çatır Galatasaray ürünleri sattı.. Biletlerin satışa çıktığı Çarşamba günü bile bir sürü forma, tshirt vs.. satıldı o mağazada. Ben gözlerimle gördüm.

Kulüp forma göndermedi diye kepenk indirmesi de saçmalık. Bugüne kadar Galatasaray sayesinde çok para kazandı o mağaza.

Galatasaray ürünlerinin az satılmasının da temel nedeni Galatasaray yönetiminin yetersizliğidir.

İnternet sitesinden bile satış yapamıyorlar.. Ürünlerin bedenleri ve fotoğrafları yok... Uyduruk bir site yapmışlar.

Bu olay belki yönetime ders olur. İşlerini doğru düzgün yapsınlar.. yapamıyorlarsa çekip giitsinler.

Üst Alt