Jack Whetney Denenmeye Geliyor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jack Whetney Denenmeye Geliyor

Cevap: Jack Whetney Galatasaray'a geliyor

Aydin da bu takimda. Onun yerine vallah bu adam imza atsin, denemeye gerek yok bile. Aydin artik bu formayi hak etmiyor bence. Baskalarina sans verilsin.

Cevap: Jack Whetney Galatasaray'a geliyor.

Robinho, Ronaldinho, Adriano, Falcao, Bebeto... Saymakla bitmeyecek kadar adam çıktı salon futbolundan.

eger bu adam hep salonda oynadiysa bu satten sonra cim sahada oynayamaz yanlis hatirlamiyorsam salon futbolunun en iyi futbocusu vardi breziyali ismi simdi aklima gelmedi ama flamengo transfer etti bu adami ve 1 sene oynamaya calisti yapamadi yani sunu demek istiyorum salon futbolcusu teknigi ve bilek hizliligi üst seviyededir ama kondisyon ve düz kosu hizliligi genelde düsüktür ama tabi fatih hoca denemeye aldiysa bir bildigi vardir bu konuda fatih hocaya güvenmek lazim

Cevap: Jack Whetney Denenmeye Geliyor

Futsaldan gelen çok futbolcu var evet haklısınız ama hiç biri 21 yaşından sonra çim sahaya geçmedi 8-12 yaş arası yaptılar bu tercihlerini.Şimdi siz Türk olsa askerlik çağına gelmiş olacak bi yabancıyı alıp denemeye kalkarsanız eleştirilirsiniz.Eleman çok teknik bu belli ama kondisyonuyla,stiliyle 2 maçta hastaneye kaldırırlar.Kırarlar adamı Türkiye'de yaptırmazlar bu hareketleri.Hadi yaptı diyelim zaten kasları falan futsala göre gelişmiştir artık çocuk değil ki yetiştiresin onu 21 yaşında tamamlamış artık vücut kendi gelişimini.Neresinden tutarsan tut saçma

halı sahada bende iyiyim :D ronaldinho abi büyüksün der görse beni.. :) bendemi 1-2 video göndersem Fatih hocamıza :lol:

Zaten denenmek üzere gelmiş. Beğenilmezse gider. Ama durup dururken bir Robinho'muz olsa sevinmez miydiniz?

Deniyolar adamı işte kaybetçek hiç bişey yok.

Dün biri istanbulda denenmiş trabzonspor'a denemeye gitmiş diye bir şey yazmıştı. Ne kadar doğru bilinmez.

hıncal uluç gs deneme tahtası değildir benzeri bir yazı yazmamışsa daha denenmemiştir

Futsal , sahadaki futbola benzemez beyler, bende malezyadayken futsal oynardım, gol kralı bile oldum orda yerel ligde, ama yeşil sahada oyunum 0.

Brezilyadan örnek vermiş millet, brezilyada herkes futsal oynıuyor, geçiniz onu.

Bizim inamatoda futsal dan gelme

Üst Alt