jean claude billong - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burda 2021 diyorlar

Devre arası çıkartılıp apar topar sözleşmesi feshedilen sonra da milli takıma seçilen bir oyuncunun masum olduğunu sanmıyorum.
Bu maçta Billong dışında Hatay'daki diğer Afrikalı oyuncuların da şike yapmış olabileceğini düşünüyorum. Bu maç tüm detaylarıyla araştırılsa şampiyonluk el değiştirir ama bizim rezil yönetim ortada yok.

Böyle bir şey kolay değil. Mümkün değil. Galatasaray 30 milyon taraftarı olan bir takım. Sağlam ciddi emareler olmadan davalar olmadan böyle bir şey mümkün değil. Fenerbahçe'den bile alamadılar. Medyada çok konuşulurdu hak veriyorum ama kupa elden alınır vs. kolay değil. Kendimizi kesinlikle hafife almayalım. Her şeye rağmen Galatasaray Türkiye'nin en büyük kulübü. Yapısal olarak en köklü kulübü.
Belki almazlardı evet ama gündem bile olmadı bu çirkin olay. Adamlar bir tarafından uydurma zalad meselesini utanmadan her sene söylüyorlar. Biz bunu gündem yapamadık malesef.

Bak billong yavsagi
munir sarlatani

mac satan karisini da satar colugunu cocugunu da...

eger öyle bisey yaptiysaniz, COLUGUNUZDAN COCUGUNUZDA er ya da gec cikar. Ciksin da zaten.

sifatlarina tükürdügümün yavsak oglu yavsaklari.

Alenen şike yapan bu sahtekarın üstü örtülüyor. Yarın cengiz denen şahsiyetten de beklemiyoruz böyle bir açıklama. Ailenizle sınanırsınız inşallah. Türk futbol tarihinin en büyük şikelerinden biri döndü bu sezon. Yönetim denilen şahsiyetler sezonu sattı. UltrAslan mikropları da bir şey yapmıyor. Yazık Fatih Terim yıllardır ilk defa bu kadar yalnız bir sezon geçirdi..

Hatayspor Onursal Başkanı Lütfü Savaş: "Billong olayını anlatayım. Maça gidiyor. Maçtan 1 gün önce bacağına dövme yaptırıyor. Dövme yaptıran futbolcunun bacağı 1 hafta ağrır. Her topa sırtına döndü. Pozisyonlar verdik, goller yedik. Gönderelim dedim."

Hatayspor Onursal Başkanı Lütfü Savaş: "Bunun dışında ekstra bir şey bilmiyoruz. Eğer Billong 'Hatayspor camiasını sattı' diyenler varsa savcılığa başvurur. Özel hayatı incelenir. Ben satış boyutunda olduğunu düşünmüyorum. O zaman zaten biz başvuru yaparız."

Hatayspor Onursal Başkanı Lütfü Savaş: "Billong olayını anlatayım. Maça gidiyor. Maçtan 1 gün önce bacağına dövme yaptırıyor. Dövme yaptıran futbolcunun bacağı 1 hafta ağrır. Her topa sırtına döndü. Pozisyonlar verdik, goller yedik. Gönderelim dedim."
Yav he he, 5 gol yedirene kadar neredeydiniz, antrenmanda neredeydiniz adamın ağrısı varsa?Allah belanızı vermesin tek diyeceğim bela okumak size, seneye yediğiniz hakların acısını çıkaracağız merak etmeyin.

Üst Alt