jean claude billong - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hatayspor Onursal Başkanı Lütfü Savaş: "Bunun dışında ekstra bir şey bilmiyoruz. Eğer Billong 'Hatayspor camiasını sattı' diyenler varsa savcılığa başvurur. Özel hayatı incelenir. Ben satış boyutunda olduğunu düşünmüyorum. O zaman zaten biz başvuru yaparız."
Adınızı şikeci takıma çıkarmak için kesinlikle başvuru yaparsınız aynen aynen

Bizim de sesimiz çıkmıyor ki hadi yönetimin zaten konuştuğunu görmedik, ua ne yapıyor ne işe yarıyor böyle olayları gündemde tutmayacaksa??İki haftadır Malatya maçı satacak dediler uA nin tek yaptığı maçtan sonra ,gördünüz müü maçı satmadilar işte 😠😠, yazmak oldu bravo.Zaten ülkede biraz adalet olsaydı başta Alanya Beşiktaşın tesislerinde kampa giremezdi

Lütfü Savaş beledye başknı değil mi olum ne diye sürekli kulüo için açıklama yapıyor. Ne lan bu siyasetle iç içelik

şu başlıkda kusura bakmayın komedi..
Tarihte görülmemiş şekilde hakem faciasına sesini çıkarmayan camiadan bahsediyoruz. heleki bu forumda billong konusu açılması falan çok enteresan.

yahu billongun durumundan daha net bariz şerefsizlik yapılmışdır.billonga ispat lazım ama bu hakem kararları ispatlı.. İspatlı olmasına rağmen kimsenin çıtı çıkmadı.

yahu

l'pool'un bjk'ye fark atması normal. hayvan gibi hücum hattı olan epl'in en iyi takımlarından biri, ibrahim toraman'lı, diatta'lı, baki mercimek'li takıma denk gelir 8 de atabilir, gol yemeden. 4 de atabilirdi, 6 da. o gün 8 oldu.

senin antalya'ya 6 atman da kabul edilebilir. muthiş bir hücum hattın var. ligdeki büyükler dahi, bütün hücum oyuncularına ilgi duyuyor, forvetin ligi gol kralı bitirdi. antalya zaten zor gol atan bir takım, çoğu zaman 7 defansif oyuncuyla oynayan bir takım.

ama senin, forvetsiz, bak tekrar ediyorum, aboubakar sakat, cenk sakat, sol kanat larin forvet oynuyor, FORVETSİZ bjk'a O HÜCUM HATTI İLE GOL ATAMADAN 7 YEMEN normal değil.

hadi denk geldi 7 yedin, futbol bu her şey olur diyelim, ama o hatayspor'un bjk'ye, o hücum hattı ile 2 gol atamaması mucize. 6-3 yenilirsin, 7-2 yenilirsin, 5-1 yenilirsin ok ama 7-0 nedir lan :d

Üst Alt