Jo ve Gio transferinin FB TV'de ne işi var? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jo ve Gio transferinin FB TV'de ne işi var?

Cevap: Jo ve Gio transferinin Fb TV'de ne işi var?

Fenerbahçeliler korkuyor. Çünkü Galatasaray stadıyla, takımıyla, yönetimiyle, seyircisiyle gümbür gümbür geliyor. Onlar için geçtiğimiz bir kaç sene rüya gibiydi. Düşünsenize UEFA şampiyonu takımın sağ beki Cihan, forveti Lukunku dahası Petre, Bratu... Kadıköy'de ise Anelka, Ortega ve Van Hooijdonk vardı. Ama şimdi durum değişti artık Özhan Canaydın yok. Saçma sapan transferler yok. Stad ne zaman bitecek endişesi yok.

Ortada kötü yönetilen bir Galatasaray, Demirörenli Beşiktaş varken fenerliler çok mutluydu. Meydan onlar için hemen hemen boştu. Hiç bir emek sarfetmeden, doğru düzgün futbol oynamadan, takım kurmadan, mücadele etmeden süper ligin kalitesizliği ve yıldızların kişisel becerileriyle beleş şampiyonluklar kazandılar. Ama artık kötü yönetilen bir Galatasaray yok, fenerbahçeliler eskinin özlemi içinde, Tamaslı Galatasaray'ın özlemi içinde..

Korkan her canlı saldırganlaştığı gibi Fenerliler'in Galatasaray korkusu onları daha saldırgan daha agresif yapacaktır. Bu tip provakasyonlara hazırlıklı olmalı bu ezik zihniyeti muhattap bile almamalıyız.

Son olarak onlara tavsiyem Galatasaray'ın büyüklüğünü idrak ve kabul etmeleridir. Yoksa sadece kendilerini yıpratırlar.

artık ezikliklerini dayanamayıp internet ortamından göstermeyi de aşıp tv hayatında devam ettirmeye karar vermişler demek..

bu ne bicim program ya.. kendi kanallarinda bizim macta hakem hatasi yaratip (!) onu elestiriyorlar hakemlere laf atiyorlar.. boyle basit bir takim hayatimda gormedim.. boyle ezeli rakibimiz olmamali bizim gercekten cok basitler

şuan konuşabilicekleri kendi transferleri olmadığı için ve taraftarı bu durumdan memnun olmadığı için yaptıkları bir saçmalık olmuş

küçük hesaplar peşindeler hala

asıl şuan durumu kurtarmaya çalışan onlar

EN komiği ntv sitesindeki yorumlar. 1 kaç hafta önce transfer diye bağıran yırtınan fenerli taraftar yorumları gitmiş, Aykut Kocaman'ın açıklamasına yapılan yorumlar gelmiş " fenerin transfere ihtiyacı yok, böylesi daha doğru, yeterli yıldız var, Galatasaray transfer yaptı diye bizde yapıcaz diye birşey yok" :)

Buna ancak kötü espri olarak Kadir İnanır.

Cevap: Jo ve Gio transferinin fbtv de ne işi var!

Çamur atmazlarsa alttan gelen taraftar baskısı onları çok zorlayacaktı. Çabaları budur.

Katılıyorum çamur kısmı hariç Abdullah bey..Beklentileri yönetmeyi beceremediler bu ara transfer döneminde.. :) Ama çoğu taraftar neler olduğunun farkında..Bir yanlış anlaşılma var buradaki arkadaşlar arasında...

Örneğin ANTU'yla ilgili..Her Fenerbahçeli taraftarı oradaki taraftarlarımızla bir tutma çabası içindeler..Halbuki bizde maçları takip ediyoruz biz de de göz nizam var yani fikirlerimiz değişken olabilir..

Transfer değildir önemli olan..Bunu bile anlatamadık yıllardır..Ben kendi adıma güzel futbol seyretmek istiyorum..Lideriz ama iyi Futbol oynamıyoruz..Yıllardır da iyi futbol oynamıyoruz dedik ne hainliğimiz kaldı ne galatasaraylı oluşumuz..

Başkan çok büyük işler başarmıştır..Bu yıl şampiyon olsak-olmasak bile bu görüşüm değişmeyecektir..Ancak takımın sol kanadı felç ileri uçta patlama yapmasını beklediğimiz golcümüz ve defansta Bilica mız ,yedeklerimiz? Stadımızın sahası neden bu kadar kötü, bu takım neden baskı kuramıyor tarzı konuşmaların barındığı programlar yapmaları lazım gelirken şu habere bak..

Bir gün haklı çıktığım için gerçekten üzüleceğim ama şu başlık ve içeriği bile ne kadar yanlış yolda olduğumuzun göstergesidir..

321 milyon dolarlık teklifi aldıktan sonra artık yönetimler de bu tarz programlar da bu değişime ayak uydurmalı..Ama hala 2000 lerde kaldık..Bu Galatasaray içinde geçerli küçümsemiyorum kesinlikle hatta ben bile sevincimden avrupa'ya avrupalı'ya söve söve izledim Arsenal maçını yıllar önce..

Ama geride kaldı UEFA, 6-0 lar hep geride kaldı..Artık çoğu taraftar bu tarz haberleri yemiyor inanın..Önümüze bakmak zorundayız..Riskli de olsa bazı hamleler yapmak hiç yapmamaktan iyidir..

Bu anlamda 2-3 gün içerisinde bomba bir transfer gelmezse de bu gibi programlarla kendini büyük göstermeye çalışmak taraftarı başkasını kötüleyerek iyi olduğunuza inandırmak saçmalamaktan da öte olmayacaktır..

Neyse içimi de döktüm bari :) Sıkıntılıyız valla..:eek::(

hani olur ya, cockularin cok kucuk oldugunda bazi anneler ve babbalar yeter ki sussun diye veya aglamasin diye yalan soyleyip eline bir iki seker verir ya, bunlarin isi de heleki son iki yil boyle oldu.

Taraftar ayaklanmasin diye butun fenerbahceli yazarlar ve "sempatitanlar" asiri tarafli yorum yapmaya devam ediyorlar. (gercekci olalim, bizlerde'de var bazi konulara asiri fanatik bakan ama genelde kulturumuz hele sukur ki daha objektif)

es gecin, stat yapilsin o statta maca cikalim bakin neler oluyor ozaman :D

eziklikde bir numaralar kıskanclıktan neye saldırcaklarını şaşirdilar paramız yok diye saldırırlardı şimdi carlos gitti fenerde paralar düzenli ödenmıyor dedi. flaş transfer yapamıyor diye saldırırlardı kendilerinden ses seda yok sırf inat kıskanclık ugruna gittiler gokhanı aldılar skanddallar yaratan oyuncularına ceza vermekten korktular önderi affettiler stadınız yok derlerdi stadın kralını yapıyoruz . şimdi cıkarlar tvlerinde sacma sapan galatasaray taş atacak programlar yapıp kendileri yapıp kendileri oynarlar bizde güleriz herşey ortada kalitemiz ortada hadi bakın bakalım gs tvde boyle şeyler olurmu gs tvde bunlar olsa ben kınarım galatasaraylı oalrak ama onlar yapınca haaa bak nasıl rezil ediyoz onları diyip aptalca konusurlar . enson şimdi gazetelere yok kewell baros rijkaardı galatasaraydan koparmaya yönelik kasıtlı haberler cıkartırlar vah vahhh yazık bunların haline

Adamların konuşucak tek transferleri gökhan tabi bizi konuşacaklar ve tabiki kötülüycekler.Biz Jo'yu aldık ama parasının %75 M.city ödeyecek.Dos santosu aldık opsiyonuyla Neil 31 yaşında ama canavar gibi oynuyo maşallah:DAllah takımımızı nazardan saklasın yeni stadın önüne bide kos koca nazar boncuğu yaptıralım taraftarlar birleşip :DUzun lafın kısası kedi ulaşamadığı ciğere pis dermiş hiç bir zaman bizim gibi BÜYÜK olamazlar.

Üst Alt