# John Heitinga | # Klaas Jan Huntelaar - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# John Heitinga | # Klaas Jan Huntelaar

Cevap: Klass-Jan Huntelaar !..

Bıktık usandık artık bu haberleri okamaktan.Her gün farklı isimler atılıyor ortaya.Gına geldi valla yeter artık.

Cevap: # John Heitinga | # Klaas Jan Huntelaar

Zavallım taa 2. sayfanın sonlarına düşmüş :(

Sen bu hallere düşecek adam mıydın be Hunti :(

Elbette öyle bir ihtimal varsa ben de öyle olsun isterim ama Huntelaar ile ilgilendiğimizi sanmıyorum açıkçası.

Benim içimde ufakta olsa bir ümit var (yada ben öyle olmasını istiyorum)

Hiç bonservisli adam almadık, tek bonservisli flaş transfer yapacaksak bu Hunti neden olmasın :rolleyes:

United Huntelaar’ı istiyor

Manchester United’ın Real Madrid’de forma giyen Hollandalı golcü oyuncu Klass-Jan Huntelaar’ı kadrosuna katmak istediği iddia ediliyor.

Takımdaki Hollanda egemenliğinden rahatsız olduğu bilinen başkan Florentino Perez’in, etkili performans sergileyemeye Hollandalı oyuncuları göndermeye hazırladığı ifade ediliyor. Takıma ara transfer döneminde katılan genç oyuncu Klass-Jan Huntelaar’ın da gönderilmesi istenenler arasında bulunduğu öne sürülüyor.

Sky Sports News’un haberine göre, Real Madrid’in satmayı planladığı Huntelaar’ın Manchester United’ın transfer listesinde olduğu ifade edildi. Huntelaar’a İngiltere, İtalya, Almanya ve Fransa’dan teklifler olduğunu belirten oyuncunun menajeri, takım ismi vermekten kaçındı.

Carlos Tevez’in de takımdan ayrılması kesinleşirken, Manchester United’ın hücum hattında takviye yapmasına kesin gözüyle bakılıyor.

https://www.goal.com/tr/news/447/ingiltere/2009/06/25/1346928/united-huntelaar%C4%B1-istiyor

Üst Alt