# Juan Pablo Pino | Transfer Haberleri - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Juan Pablo Pino | Transfer Haberleri

Cevap: # Juan Pablo Pino | Transfer Haberleri

Türkiye Ligine göre bence kalitelidir.Yetenek desen var.Fatih Terimin ellerinde bambaşka oyuncu olur.Bir sene daha şans verilmeli.

yeteneğini ben çok göremedim.hadi bi nebze olduğuna katılıyorum

peki beyin olmamasını nasıl değerlendirmeliyiz?

dia denen salaktan bile oyun zekası düşük.tercihler yüzde 90 genelde yanlış.orta sahadan şut atma olayına girmiyorum henüz.

dia denen salaktan bile oyun zekası düşük.tercihler yüzde 90 genelde yanlış.orta sahadan şut atma olayına girmiyorum henüz.

Ne diyebilirim ki.:D Pinonun bu sezonki performansını video yaptım.Video'yu izle sonra konuşalım diyorum?:)

İyi bir teknik direktörle kendini toparlayabilir Pino bence.Çünkü geçen sezon tabiri caize tüm sezon teknik direktörsüz gibi oynadık.Takım her maç kötü oynayınca kimse ne taktik nede skor hiçbir şey takmadı.Pinoda bu oyunculardan birisiydi.

Ama tabi bazı pozisyonlarda gereksiz şutları konusunda haklısın Tuna.Ama ben iyi bir teknik direktörle onda verim alabileceğimizi düşünüyorum.

Ne diyebilirim ki.:D Pinonun bu sezonki performansını video yaptım.Video'yu izle sonra konuşalım diyorum?:)

ben oynadığı bütün maçları izledim abi.videosunu izlesem adamı yüksek ihtimal messi sanarız,allahtan bütün maçları izledimde ne olduğunu biliyorum.

yinede video için eline sağlık renkdaş

takımda kalmaması daha hayırlı olur diye düşünüyorum.geçen sene uzaktan şut atma dışında pek bir numarasını göremedik zaten.

İyi bir teknik direktörle kendini toparlayabilir Pino bence.Çünkü geçen sezon tabiri caize tüm sezon teknik direktörsüz gibi oynadık.Takım her maç kötü oynayınca kimse ne taktik nede skor hiçbir şey takmadı.Pinoda bu oyunculardan birisiydi.

Ama tabi bazı pozisyonlarda gereksiz şutları konusunda haklısın Tuna.Ama ben iyi bir teknik direktörle onda verim alabileceğimizi düşünüyorum.

hayırlısı Turgayda bence kendisinden ne köy olur ne kasaba

23 Yaşında potansiyeli olan bi adamı satıp! gidelim 32 33 lük moruklar alalım...Mantığın bittiği yerdesiniz.Pino bize lazım ne satılması kiralık bile gitmemesi lazim.

Kiralanması çok iyi olur. :yenieek:

*Tabikiii geri dönmek şartıyla.

O şut olayı haginin dengesizliğidir, pino iyi futbolcudur renktaş o takımda sivrildiyse kurulacak takımda deler gecer +2 için daha iyisi bulunamaz

Takımda hücum rotasyonuna girebilecek futbolcu yokken Pino'yu kimse göndermez.

eğer reyes ayarında kanat oyuncusu alınması hala planlanıyosa pino kiralık gitmeli

aynı şekilde stancu da kiralık gitmeli

Drogba, Forlan vb... getirilip takımda futbol oynamak isteyen ender oyunculardan biri olan Pino giderse bu takımdan gene bir halt olmaz.

Dia ve Stoch denen 2 cakma yildizi ve bi halta yaramayan 2 adami översiniz ama pinoya gelince gönderin gitsin dandik oyuncu dersiniz..Dia ve Stoch ne yapmiski ? stoch ve dianin istatistiklerini toplasan pinoya yaklasamiyor bile.

6+2+2 nin olduğu yerde bu adamı elde tutmalı maliyeti az hızlı ve hırslı işe yarar takım oyuncusu bu

bu sene de takım baya iyi olacak

''Aman Baros kalmalı,the King!''...''Pino gönderilir mi? sakın ha!''...''Elmander müthiş doğru bir hamle''...''Drogbayı isterük! olmadı Forlan ya da o ayarda başka biri''...''Stancu +2+2 için tutulmalı''...Bunların her biri görüştür,birkaçı birlikte de düşünülebilir...De;bazıları varki bunların hepsini birden savunuyor,ciddi ciddi!...Kafalarındaki futbolda diğer 9-10 mevkideki futbolcular dolgu malzemesi,5 tane iyi golcüsü olan kazanıyor galiba!...Pino açık oyuncusu olarak geldi,orda fiyasko,aksini savunan zaten yok;forvetliği de açıklığından daha iyi değil asla...Takımdaki en gereksiz yabancı olduğunu düşünüyorum...Hatta Baros elden çıkarılmayacaksa yeni bir yabancı forvette düşünülmemeli,Selçuk un yanı boş ve Balta-Çağlar a solbek emanet edilecekken!...

Üst Alt