# Juan Pablo Pino | Transfer Haberleri - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Juan Pablo Pino | Transfer Haberleri

Cevap: # Juan Pablo Pino | Transfer Haberleri

bu adam net söylüyorum ilk 11 de oynar ve vazgeçilmez olur ne yollaması. medya yine sallıyor apptallara inanmayın.bir tane fenerden yolladıklarını gördünüzmü? myok amaçları bizi karıştırmak görün işte. yahu kanatta adamımız kalmadı kewell gitti aydın verimsiz bir arda ve kazım var o kadar eeeeeeeee babammı oynayacak biri ssakatlanırsa saçmalamasın lar........

Cevap: Pino Orduspor Yolunda

TRT 3 de Güney afrikada teknik direktörlük yapmış ismini hatırlamadığım bir teknik direktör Drogbayı çok övdü. İnsanlığı ve profesyonelliği konusunda olumlu şeyler söyledi. Alınma imkanı varsa kesinlikle alınmalı dedi.

Muhsin Ertuğruldu sanırım söyleyen.

Hergün aynı yazı baydı artık.

pino da culio da kalmalı diye düşünüyorum. Her ikisi de yanlarında kaliteli oyuncular olduğunda takıma daha da iyi katkıda bulunur.

kafayı yemiş millet. geçen sene yedek kulübesinde adam yok diye yakınıyorduk, forvetsiz zamanlarımızda takımın tek ayakta kalan adamıydı. Arda ortalıkta sakatım diye yokken bu adam tek başına hucum yukunu çekti takımın.

Pino'yu ahim sahim begenmem fakat gecen seneki performansi goz onune alindiginda kalmayi Servet , Gokhan Zan , Hakan Balta , Stancu ' dan daha fazla hak ediyor.

Alternatif olarak en azindan bir sezon daha kalmali , gecen senenin hatrina....

eger ondan iyisi gelmiyecekse yedek icin kalsin yok gelecekse ozaman stancuyu da pinoyuda kiralik gönderiridim ama avrupa liglerine,belki orda kendilerini gösterir ve degerini artirirlar.

Küfür edicem yeminle küfür edicem sonunda, Fatih Hocam sen nasil müsade edersin bu adamin gönderilmesine ? Pino gibi kac tane süratli, teknik, iyi sut ceken kisacasi komple futbolcumuz var ? Inanamiyorum arkadas, Kazim dururken Pino giderse eger bu takimdan ben bu sene ne Galatasaray maci izlerim ne de birseyini takip ederim. Yeter be Yeter ! Insani futboldan sogutmayin !

Biz burda yirtiniyoruz, Teknik ve Hizli bir kanat lazim Reyes'i ne yapip edip yakin yikin getirin Galatasaray formasi giydirin diye, adamlar kalkip Pino gibi tek silahimizi da ittirmeye calisiyor birilerine.

YETER ARTIK ISYAN !

Küfür edicem yeminle küfür edicem sonunda, Fatih Hocam sen nasil müsade edersin bu adamin gönderilmesine ? Pino gibi kac tane süratli, teknik, iyi sut ceken kisacasi komple futbolcumuz var ? Inanamiyorum arkadas, Kazim dururken Pino giderse eger bu takimdan ben bu sene ne Galatasaray maci izlerim ne de birseyini takip ederim. Yeter be Yeter ! Insani futboldan sogutmayin !

Biz burda yirtiniyoruz, Teknik ve Hizli bir kanat lazim Reyes'i ne yapip edip yakin yikin getirin Galatasaray formasi giydirin diye, adamlar kalkip Pino gibi tek silahimizi da ittirmeye calisiyor birilerine.

YETER ARTIK ISYAN !

sübhanallah kardeş.

YETER ARTIK ISYAN !
Adam King.Sana bundan sonra King Arthur diyebilir miyiz?

niye hortlattınıs ya konuyu.. bu elemanın bir yere gittiği yok. zaten ben GS yı çok seviyorum yanlışlarımdan ders aldım artık yapmayacağım ve FT ile coşacağım. diyen adamın başımın üstünde yeri var........ KALACAKTIR MERAK etmeyin

yarın antremanlarda döktürür.......

şunuda söyleyim haginin ve cimbomun geçen yıl yıkan olaylardan biri ankaragücü maçında çok iyi oynayan pinoyu bir sonraki fener maçında oynatmayan hagidir. eğer o maç oynasa 1-0 öne geçtiğimiz ve taraftardan etkilenen fenere hızıyla sorun yaratacak bir adamdı......

Pino gibi bir tane adam daha yok Turkiyede.

Ibrahim Akin gibiler bu Pino'nun poposuna yapisan tuvalet kagidi parçasi bile olamaz..

reyes gelse koy sağa pino sola reyes ortaya arda da gör sen.......

Ne Pinoymuş arkadaş ya..Bi kere kanatta Pinonun neler yaptığını(!) geçen sene gördük..Kalırsa ancak Second Striker tarzı bi görev alabilir..Kesinlikle kanat adamı değil..2 adam geçip şut çekmekten başka bişeyini göremedik açıkçası ve ortaları da vasattı..

Ne Pinoymuş arkadaş ya..Bi kere kanatta Pinonun neler yaptığını(!) geçen sene gördük..Kalırsa ancak Second Striker tarzı bi görev alabilir..Kesinlikle kanat adamı değil..2 adam geçip şut çekmekten başka bişeyini göremedik açıkçası ve ortaları da vasattı..

renktaş hep geçen yılı örnek veriyorsunuz geçen yıl kim iyiydi söyle bana......

Üst Alt