# Juan Pablo Pino - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Juan Pablo Pino

Cevap: # Juan Pablo Pino

Almış olsak resmi açıklama yapılırdı.

Şimdilik sadece spekülasyon. Ama açıkcası kısa zamanda ilk 11 oyunculuğundan Serdar Özkan'ın yedeği olacağını düşünüyorum.

Gio'yu tercih ederdim o mevkiye. Kendisi için bal yapmayan arı yakıştırmalarına da katılmıyorum. Her oyuncunun bir karakteri vardır. Gio çok gol atan bir adam değil. Ama dikine oynayan, iyi pas yapan, geriye koşan, doğru yerde çalım atan, mental olarak da gelişmiş bir futbolcu. Kaldı ki geçen sezon girdiği pozisyonalrda azcık şanssız olduğunu düşünüyorum. Pekala 4-6 gol arasında da tamamlayabilirdi ligi. Eminim bu sezon kalsa çok verimli olurdu.

osman tanburacı baptista gün sayıyor falan diyordu yazısında,pino nun üstüne bi de baptista gelirse tam olur hani.

Pino bu aksam aciklanacaktir tahminim

ama gercekten adamin kariyerine bi baktigimizda kafamda soru isaretleri olusuyo

Stoch için ölenler, Pino'yu beğenmiyor çok ilginç. Stoch'un yarı fiyatından daha az bir paraya, Stoch'un en az iki katı iyi adam alıyoruz.

Harbi çok beğendiğiniz Stoch 10 gol atmış hollanda liginde.Hollanda ligi dediğiniz lig de Kezman'ın halen gol kralı rekorunu bulundurduğu bir lig.Düşünün.Stoch müthiş ama garibim Pinoya vurun

Ben herşeyi geçtim abi hiç izlememiş adam gelip de demediğini bırakmıyor ya ona yanıyorum. En kötüsü de Pino iyi oynasın ben ümitliydim zaten diyecek bu adamlar.

Pino için soru işareti olabilir, doğaldır ama ben güveniyorum. Ha elimizde patlar başka 2.5 milyona mükemmel bir transfer. Olumsuz bakmaya heveslisiniz.

Fiyatına ve yaşına göre iyi transfer olarak gözüküyor.

Resmi açıklamayı bekliyoruz.

Umarım kısa zamanda takıma adapte olur.

Egri oturalim dogru konusalim. Bize transfer söylentisi çıkmadan önce bu adamın ismini forumun %90 duymamıştı. Yok sihirbazmış falan. Bekleyip göreceğiz. Ama şu bir gerçek geçen senenin transferleri bu seneki transferlerden çok daha flaş transferlerdi.

Eskiden transferde adı geçen hemen her futbolcunun takımıma gelmesini isterdim. Ama zamanla seçici olmaya başladım. Pino'yu seyretmedim. Youtube görüntülerine şöyle bir baktım. Herkesin dediği gibi Pino'nun bir tekniği var. Sorun şu. Bizim takımın en büyük sorunu futbolcularımızın çeşitli sebeplerle(sakatlık, vs..) oynamaması değil mi? Bu futbolcuda Monaca'da son 3 sezonda ortalama 19 maç oynamış. Geçen sezon 14 lig maçına çıkmış. Geçen yıl sakattı, o yüzden oynamadı diyorlar. Peki ondan önceki sezonlar niye şöyle 28-30 maç oynamadı bir sezonda. Monaco geçmişte önemli bir takımdı ama son yıllarda ne avrupada nede kendi liginde esamesi okunmuyor. Bu takımda fazla oynamayan bir futbolcuyu almaya çalışıyoruz. Şayet gelirse inşallah başarılı olur, beni yanıltır ama çok fazla ümitli değilim şu anda.

Arkadaşlar 6+2+2 de zaten birkaç yabancı ligde yedek kalacak hemde bir yerli oyuncunun değil yabancı oyuncunun yerine girecek.Ne yapsın yönetim yani 5-6 M.euroluk yedekmi alsın ,ucuz yollu hem zaman zaman katkı sağlıyacak hemde satıldığında para kazandırabilecek yabancı genç oyuncu alacak hazart gibi gençlerin bize gelme ihtimali varmı zannediyorsunuz,Riberry bile A.Öztürk ün özel ilişkileri sayesinde geldi yoksa kolay değil bu işler.

[video=youtube;eOF5PRHrHl0]https://www.youtube.com/watch?v=eOF5PRHrHl0&playnext_from=TL&videos=CCnV5CjpLD0[/video]

kesinlikle izleyin

Üst Alt