# Juan Pablo Pino - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Juan Pablo Pino

Cevap: # Juan Pablo Pino

juan-pablo-pino_95878.jpg

epino180x250.jpg

pino.jpg

[video=youtube;nJCt-sAeEiM]https://www.youtube.com/watch?v=nJCt-sAeEiM[/video]

bu da pino´in klibi

Yarin hali saha macim var ve takimda iki Monaco'lu arkadas var. Pino'yu soracagim onlara. Ama simdilik Ribery'de Metz'den gelmisti diyelim :)

Resmi açıklamayı bekliyoruz. Yattara falan diyorlar umarım Yattara kadar yeteneklidir. Keita'nın yerini dolduramaz zaten onun gibisi gelmez.

Hiç izlemedim açıkcası youmlarda aklımda kaldığınca çok yetenekli gelecekte yıldız olabilecek biri santos gibi.Hayırlı olsun dilerim basarılı olurda onunla bizde basarıdan basarıya kosarız.Umarım haber doğrudur kaynak nekadar güvenilir olursa olsun resmi açıklama olmadan insan inanamıyor.

Pek tatmin etmedi beni. Keita'yla karşılaştırılmaz bile. Maliyeti düşükse birşey diyemem.

Zaten Keita ile karsilastirmak sacma olur. Mata, Dos Santos gibi oyuncularla karsilastirsan olur ama kac yildir "Büyük" potansiyelini gösteremedi Pablo..

Insallah burda kendini gösterir.

Valencia uctu, Topal'in transferi ile degeri %80 iner ama yakinda :ka23:

Valencia'nin yetisdirgi isimlerden biri yine, gelecek yil artik 20-30M €'ya satariz :p

Valencia gelecek yil 2 tane -92 dogumlu oyuncuyu A takim'da oynatmayi düsünüyor, gecen sene ilk macina cikan stoper Joel Alajarin ve U-17 Avrupa Sampiyonasinda gol krali olan Paco ;)

Pinon'un yerine aslinda Jaime Gavilan'i alsaydik..

Aslina bakarsan suan piyasada winger oyuncu istemedigin kadar fazla. Soru neden Pino? Firsat buldukca Fransa ligini dahasi Monaco'yu izliyorum. Fark yaratan bir oyuncu olsa illa ilgimi cekerdi. Rijkaard istediyse vardir bir bildigi deyip gecmek lazim herhalde.

Üst Alt