# Juan Pablo Pino - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Juan Pablo Pino

Cevap: # Juan Pablo Pino

Video'ya bakarsak hızı, bilekleri, tekniğinin Keita'dan geri kalan bir tarafı yok ama fizik olarak daha zayıf tabii ki. Genç olması ileride satışının olabilmesi anlamına geliyor ki böyle trasnferlerden uzun vaadede zarar gelmez. İsmini dumuşluğum ve videosunu izlemişliğim dışında pek bir bilgim yok oyun tarzında. Takip eden biri söyleyebilir mi acaba bu adam bencil midir, takım oyununa katkısı ne kadardır? Keita tarzı bir oyuncu mudur yani bu yönlerden?

Ben görüntülerde herhangi bir bencillik göremedim mümkün olduğunca pozisyonun gereğini yapmış ama şut atmış ama arka direğe orta yapmış gerektiğindede soğukkanlı bir şekilde çalımını atıp şut çekmiş.

[video=youtube;Jmtp0yt-Rbs]https://www.youtube.com/watch?v=Jmtp0yt-Rbs&feature=player_embedded[/video]

Ligin altini üstüne getirir

Keita'yi sisteme uymuyor diye yollayip da Pino'yu takima katmak, su an icin bana mantikli gelmiyor. Daha arastirmalar yapariz tabii. Hos Keita'nin fitik ameliyati gecirecegi icin satildigi muhabbetide dolasiyordu ortada.

bu tür oyuncular bizim gibi taktik anlayışı geri ve orantısız sertliği olan liglerde çok boş alan bulabileceklerinden kendilerini gösterme şansını yakalayabilirler diye düşünüyorum. Pino sakatlık yaşamadığı müddetçe tribünleri ayağa kaldıracaktır kimsenin şüphesi olmasın.

ayew daha iyi olurdu ama izleyeceğiz ribery'de böyleydi

aynen tabiki alexi sanchez daha iyi olurdu , ama bu da onu aratmayabilir, en azından potansiyeli var, ben açıkcası adnan sezginden korkuyordum, bu isimleri duyunca korkum azaldı.

tamam sezgin futbolu çok iyi bilen biri ama yaptıkları yapacaklarının teminatıdır insanının, inamoto carrusca hatırladıkça kötü oluyor insan.

Daha önce bi scout arkadaş öneri yapmıştı bu oyuncuyu.Orada da yazmıştım ; bu adam bizdeki Aydın gibi beklentilerin çok altında dolaşıyor, ne kadar yetenekli olursa olsun, kendisini geliştiremedi ve Keita'nın geçen sene bize kazandırdığı maçların hiç birini kazandıracak kapasitede dahil değil, ayrıca Keita takım oyundaki uyumu bozuyor diye gönderildi ve onun yerine alınacak adam Pino olursa gerçekten çok yazık olur.Pino'nun da takım oyununa katkısı olmayacaktır, kaldı ki tek başına da maç alacak seviyede bir oyuncu değil kendisi.

En başta hiç izleyemediğimi söylemekle beraber youtube videolarının çok tehlikeli oldugunu söylemem lazım :eek:

Ama sakına ama sakın bu adamı Keita ile kıyaslamayın. Bu adamın Keita'dan daha iyi bir takım oyuncusu olması ve sisteme daha çok uyması gerekiyor eğer Rij-Nees ikilisi istediyse.

aynen tabiki alexi sanchez daha iyi olurdu , ama bu da onu aratmayabilir, en azından potansiyeli var, ben açıkcası adnan sezginden korkuyordum, bu isimleri duyunca korkum azaldı.

tamam sezgin futbolu çok iyi bilen biri ama yaptıkları yapacaklarının teminatıdır insanının, inamoto carrusca hatırladıkça kötü oluyor insan.

Carrusca'yı Maradona'da çok övüyordu. O potansiyel vardı ama aşama kaydedemedi. Bence kötü bir transfer değilldi, ama tutmadı.

ben pinodan umutluyum ribery geldiğinde hepimiz medyanın baskısından susmuştuk biz bile adamla dalga geçmiştik, pino gerçekten kumaşı çok iyi bir yetenek, ve fransadan gelmesi de beni cesaretlendiriyor, çünkü fransız takımları enteresan bir şekilde ellerindeki yetenekli adamları öyle çok da yüksek olmayan rakamlara satabiliyorlar, eğer italya ispanya gibi liglerden düşük fiyata gelseydi, düşüncelerim çok farklı olurdu umudum yok denecek kadar az olurdu. çünkü oralardan posası çıkmadan vermiyorlar genç adamları.

Tahminim şöyle ki.

Pino'yu kendi bütçemizle veya sponsorlar ile alacağız. Keita'nın gelişinden daha ucuz olacağı kesin. Ben 3-4 bilemedin 5 M. Dolar diyorum oda dediğim gibi Taksit + sponsor vs.

Ancak Lorik Cana'nın takımı Sunderland'ın taksit kabul etmemesi gibi sebeplerden dolayı bence 7-8 M. Dolar gibi bir parayı peşin istediği için acil sıcak para gerekti.

Herkes niye Elano satılmadı falan diyor.

Elano 2 hafta sonra satılabilir. Garantisi yok. Ama kamp zamanı geliyor. Transferler hız kazanmak zorunda. En erken para kazandıracak oyuncu Keita olduğu için o gitti. Böylece belkide bugün Lorik Cana transferi gerçekleşecek.

1-2 hafta içinde bakarsın Elano gider, Servet gider vs. Yerine bu tarz transferler yapılır.

Kulübün bütçesinin gerçekten haberlerde edildiği gibi çok düşük olduğu gerçek ki, bu kadar uğraşıyorlar.

Bana göre Keita'nın gönderilip, Cana ve Pino'nun gelmesi çok yararlı olur.

Tahminim şöyle ki.

Pino'yu kendi bütçemizle veya sponsorlar ile alacağız. Keita'nın gelişinden daha ucuz olacağı kesin. Ben 3-4 bilemedin 5 M. Dolar diyorum oda dediğim gibi Taksit + sponsor vs.

Ancak Lorik Cana'nın takımı Sunderland'ın taksit kabul etmemesi gibi sebeplerden dolayı bence 7-8 M. Dolar gibi bir parayı peşin istediği için acil sıcak para gerekti.

Herkes niye Elano satılmadı falan diyor.

Elano 2 hafta sonra satılabilir. Garantisi yok. Ama kamp zamanı geliyor. Transferler hız kazanmak zorunda. En erken para kazandıracak oyuncu Keita olduğu için o gitti. Böylece belkide bugün Lorik Cana transferi gerçekleşecek.

1-2 hafta içinde bakarsın Elano gider, Servet gider vs. Yerine bu tarz transferler yapılır.

Kulübün bütçesinin gerçekten haberlerde edildiği gibi çok düşük olduğu gerçek ki, bu kadar uğraşıyorlar.

Bana göre Keita'nın gönderilip, Cana ve Pino'nun gelmesi çok yararlı olur.

katılıyorum. gerçi bu sistemde kalstrom de gelirse cana - kalstrom- elano üçlüsü çok uyumlu olur. elano gitmese de olur. tam 4-3-3 orta sahası .

Üst Alt