# Juan Pablo Pino - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Juan Pablo Pino

Cevap: # Juan Pablo Pino

Pino oynayamadigi icin ayrilmak istiyordu bu kesin ama 1) ne kadara alindi 2) Yillik ne kadar alacak 3) her sene illada disiplin problemleriyle ugrasmis bir oyuncu almak zorundamiyiz..

En geniş Pino videosu ;

YouTube - juan pablo pino le magicien

İki ayağını da kullanabilmesi. Forvet dahil, sağ, sol, orta ofansif olarak her yerde oynayabilmesi ve sert şut çekmesi ekstra özellikleri gibi gözüküyor. Videolardan izlediğim kadarıyla adamda "bilek" var Allah için. Çok hızlı değil gibi gözüküyor ama topu alınca da durdurulamıyor. Tam Alex Ferguson'luk adam alacak bunu işliyecek. Fundamental eksikliği var, biraz bencil gibi gözüktü bana. Keita görmüş taraftar için Pino güzel olmadı tabi ama bekleyip görmek lazım.. Yalnız şampiyon olunması gereken bir sezonda güvenilecek bir adam mı orası tartışılır. Bence bu transferden sonra Kewell'la kesinlikle sözleşme uzatılmalıdır tabi başka bir kanat oyuncusu alınmayacaksa..

Bir türlü istenilen patlamayı yapamamış biri. Bir ara Arsenal'e gideceği konuşuluyordu. Açıkcası çok tatmin etmedi bu isim. Bir açık daha transfer etmeleri gerekiyor.

Ribery tatmin etmişmiydi alındığında?

Yine birileri ile kıyaslamaya başlamışsınız. Beklentielr Ribery gibi olması yönünde ise istediğiniz gibi olsun. Mesela Fransa liginde Dia var, hem forvet arkası hem de sağ açıkta oynadığı maçlar sıkça, aynı yaştalar. Pino'dan daha büyük bir etki yaratırdı. Pino'nun kesinlikle bir Keita performansı vereceğini düşünmüyorum.

Bilmiyorum ama bu adamdan çok ümitliyim ben. Geçen sene de adı geçmişti alsak iyi olur diyordum. İnşallah hayırlı olur.

Pino hakkinda hicbir bilgim yok, hic seyretmisligimde yoktur.. alinirsa hayirli olsun simdiden..

Üst Alt