Kadıköy'de Kupayı Kaldırmaya Hazır Mısınız? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadıköy'de Kupayı Kaldırmaya Hazır Mısınız?

Cevap: Kadıköy'de Kupayı Kaldırmaya Hazır Mısınız?

[video=youtube;5jlbBcawkew]https://www.youtube.com/watch?v=5jlbBcawkew[/video]

İnat olsun yavşaklara, and içtik şampiyonluğa..

Zorluktan mı bahsetti birileri ?

17 Mayıs 2000 tarihinde, Danimarka'nın başkenti Kopenhag'taki Parken Stadyumu'nda oynanan ve UEFA Kupası 1999-2000 sezonu şampiyonunun belirlendiği maçtır. Türkiye kulübü Galatasaray ile İngiltere kulübü Arsenal arasında oynanan ve normal süresi 0-0 biten maçı Galatasaray, penaltı atışları sonucu 4-1 kazanarak kupanın sahibi oldu. Bu şampiyonlukla beraber ilk kez bir Türkiye futbol kulübü, Avrupa kupasını kazanma başarısını gösterdi. Maç, 38.919 biletli seyirci tarafından izlendi.

UEFA_Cup.jpg

ilk fener macindan beri yirtiniyorum son maca kalacak, orda da kupayi 50.000 fenerli önünde alacagiz diye.

hala yürekten inaniyorum bu isin olacagina. fatih terim olmasa da, medya + TFF bu heriflerin arkasinda olsada biz o stadtan o kupayi alip florya'ya getirecegiz

son iki yıldır orda yenilmemişiz

berabere kalmışız

futbol olarak zaten onları kanırtıyoruz

volkan hayvanlaşmazsa

alex coşmazsa

en azından beraberlik kolay

Futbolcular sakin ama topa sert bi sekilde 90 dak pres ve mucadele ederse bunlari alt ederiz, adamlar ilk defa yenmek icin oyniycak ve bizde darim darim dariycaz busefer..

dunyaları kacırdıgımız mactan sonrada dedim bu olanların vardır bi hikmeti dedim şüphesiz ki Allah buyuk taraftarımızın istediginin olmasına 1mac kaldı 90 dk sonunda o statdan kupayla dönüşecez inş. ben inanıyorum ve diyorum ki

CİMBOM BAŞI DİK YÜRÜR....

son iki yıldır orda yenilmemişiz

berabere kalmışız

futbol olarak zaten onları kanırtıyoruz

volkan hayvanlaşmazsa

alex coşmazsa

en azından beraberlik kolay

valla en korkulması gereken adam aslında volkan. bugün bu durumdaysa bunlar volki tolki sayesindedir. ama inşallah onu da geçicez haftaya :)

Öncelikle herkese selamlar renkdaslar. Bu ilk mesajim ve bu baslik altinda atmak istedim.

Ve bekledigim an yaklasiyo. Arenada yenildigimiz maçtan beri kendime gelemedim ve hiçbir maçi izlemedim, çünkü son maçta isin bitecegini biliyodum, hissetmistim ve nitekim öyle oldu. Beni rahatlatacak tek sey *****i kendi evinde YENEREK sampiyon olmak ( beraberlik KESMEZ). Üçüncu kez "son hafta" sendromunu yasasinlar istiyorum. Yemin ediyorum arenada ts ve bjk'ye puan kaybedecegimizi biliyodum ama kadikoyde yenecegimizide biliyorum, çünkü ilk maçta gördük ki senelerdir üstümüzden atamadigimiz o psikolojik baski kaybolup gitmis, takim 2 0 'dan 2-2 yakalamis tikir tikir oynayarak. Yapacagimiz tek sey tahriklere gelmemek. Onlar bize ve ts'ye oynadiklari kontra oyununu oynayamazlar artik çünkü kazanmak zorundalar. BIZ O BAYRAGI ORAYA BIR KEZ DAHA DIKECEGIZ !!!!

Efsane olucak bu topik efsane...

Yerimizi alalim

Allahin izniyle o kupa elimizde kalkicak Saracoglunda !

Sampiyonluk yakin, Saracoglunu yakin !

inşallah bu eziklere uefanın tokadından bile ağır gelecek.

Üst Alt