Kadıköy'de Kupayı Kaldırmaya Hazır Mısınız? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadıköy'de Kupayı Kaldırmaya Hazır Mısınız?

Cevap: Kadıköy'de Kupayı Kaldırmaya Hazır Mısınız?

bırakın ceza vermedilerse vermesinler. bu maçı mutlaka kazanıp şampiyon olmalıyız yoksa bu sene bize zehir olacak. çok iyi konsantre olmalıyız. zaman savaşma mücadele etme zamanı.

kadıköyde kupayı kaldırmaya HAZIRIZ! sanki böyle olmasını play off fikstürü çekildiğinden beri ister gibiydim.

yani artık herşeyi geride bırakıp her türlü oyuna her türlü pisliğe rağmen almamız gerekiyor alamaz isek içimizdeki irlandalılara gün doğacak.

finalde 2 namus timsali takım süper finalde Galatasaray kupa finalinde Bursaspor diğer tarafta ise kötülüklerin efendisi fenerbahçe her zaman iyiler mutlaka kazanır diyor ve yerime çekiliyorum..

Bıze o kupayı yedırmezler?? aranızdan bırı cıkıp gercekten hakem bıze karsı aleyte karar vermez dıyen var mı cok merak edıyorum?? canerı atamayan zıhnıyet yuzunden buralara geldık o kırmızı yese o mac en azından berabere bıter bızde bu hafta sampıyon olurduk..kupayı zerre kadar ıstemıyorum , şampıyonda olsak almasınlar o sibel kekıllı kılıklı tupcunun kupasını..

Ne kupa umurumda, ne sampiyonluk. Galatasaray'dan bile sogutacaklar nerdeyse. Yoruldum. Maci bile izlemeyi düsünmüyorum. Insallah sampiyon oluruz, ama bu lig'de sampiyon olmasak da olur.

Bıze o kupayı yedırmezler?? aranızdan bırı cıkıp gercekten hakem bıze karsı aleyte karar vermez dıyen var mı cok merak edıyorum?? canerı atamayan zıhnıyet yuzunden buralara geldık o kırmızı yese o mac en azından berabere bıter bızde bu hafta sampıyon olurduk..kupayı zerre kadar ıstemıyorum , şampıyonda olsak almasınlar o sibel kekıllı kılıklı tupcunun kupasını..
hakemide yenmeliyiz. adamlar trabzonda hakeme, seyirciye rağmen kazandılar. bunu örnek almalıyız. iki takımda normal oyununu oynarsa bu maçı kaybetmeyiz.

Sogukkanliligimizi koruyabilirsek bu maci tek farkla aliriz.en kotu beraberlik. Insallahhh

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

eğer son dakikalara önde girersek ben bu ş......lerden herşeyi bekliyorum, sahaya yabancı madde atmayı saymıyorum bile, ışıkların sönmesi(yapmadıkları şey değil hatırlarsınız), oyuncuların her türlü pisliği yapması, seyircilerin sahayı işgal etmesi..vs, peki bizim oyuncuların can güvenliğini kim sağlayacak??

eğer son dakikalara önde girersek ben bu ş......lerden herşeyi bekliyorum, sahaya yabancı madde atmayı saymıyorum bile, ışıkların sönmesi(yapmadıkları şey değil hatırlarsınız), oyuncuların her türlü pisliği yapması, seyircilerin sahayı işgal etmesi..vs, peki bizim oyuncuların can güvenliğini kim sağlayacak??

Bütün bunlar lehimize olur.

Bütün bunlar lehimize olur.

hocam maç iptal olur aldığımız maçı başka bi sahada yine oynayın derler, demezlermi derler, tabi bizim için en iyi ihtimal, yok olayları gs li oyuncular çıkardı 3-0 hükmen mağlupsunuz bile diyebilirler, demezler mi derler, adamlar onca şikeli maçtan sıyırdılar herşey olabilir..

[video=youtube;39UmmzqLOvs]https://www.youtube.com/watch?v=39UmmzqLOvs[/video]

Kadıköy'ü yeniden fethetmeye geliyoruz. Son yıllarda Kadıköy'de kazanamadığımızı sürekli hatırlatanlara Ulubatlı Souness'i hatırlatmaya geliyoruz!

Arkadaşlar neyden, kimden çekiniyoruz? Karşımızda şikeyle gemisini yürüten bir takım olabilir ama biz de Galatasarayız. Bunun ne demek olduğunu kavramak lazım. Eziklerin psikoloji oyunlarına gelmemek lazım. Biz Avrupa'da rakiplerimize yenilmeden kupaya ulaşmadık mı? Milenyum kupasını almadık mı? Böyle büyük başarılara imza atmış, büyük bir vizyonu olan bir kulüp taraftarının psikolojisinin daha sağlam olması gerekiyor. Hele hele en büyük vizyonu Galatasaray'ı yenmek olan bir takımla final maçı yapıyorsak oraya gümbür gümbür gitmeliyiz. Şimdi yeniden Souness'i hatırlatma zamanıdır.

Şöyle düşünün Uefa finali var Fener ile oynuyoruz favori kim olur?

Yada daha rahat oluruz değil mi?

Avrupalı Aslan diye..

Bence o konsantrede bir maç..

Lig maçı değil bu beyler..

Bu final maçı..

O yüzden geçin o yıllardır yenemiyoruz saçmalıklarını..

Kim lan fener eskidendi o 2-0 geriye düştükte ne oldu..

Hemde iki balık golle..

Bu sefer şansımız yaverde giderse çok rahat bir maçta izleyebiliriz..

Üst Alt