Kadıköy'de Kupayı Kaldırmaya Hazır Mısınız? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadıköy'de Kupayı Kaldırmaya Hazır Mısınız?

Cevap: Kadıköy'de Kupayı Kaldırmaya Hazır Mısınız?

eğer kupayı alırsak o orta noktaya bayrağı dikmeyen ..... olsun lan

Güvenlik önlemleri zaten large olan Kadıköy'de acaba kupayı alırsak oyuncularımızın can güvenliği olacak mı?

Tüm çirkefliği şerefsizliği yapıp mağduru oynayan kız kardeşlerimiz eminim buna dayanamayacaktır..

Şu şerefsiz kararları ve fenerlilerin şımarmalarını gördüm ya..

Büyük yıkım yaşamazlarsa, yapanın yanına kar kalıyor bu dünyada iyice anlarım.

Yapma be abicim,bu takım balık 2 golle 15 dakikada 2 0 olan maçı ,çevirdi ezdi yenemediyse klasik fener balından bu maç bizim enseyi karartmayın ...

fenere ilk saniyeden itibaren dayak atan bir Galatasaray göreceğiz sahada. O yavşak kalecileride kimin büyük olduğunu anlayacak. Hep destek tam destek..

Illahi adalet varsa bu maci alacagiz. Umarim forvetlerimiz 1 macligina girdikleri pozisyonlari degerlendirirler, gerisi sorun degil. Oylede boylede yeterince pozisyona girecegiz, onemli olan forvetlerin ne yapacagi. Karsi karsiya kaldiklarinda sut yerine kaleciyi gecsinler en temizi. 50000 seref yoksunlarinin onunde kupayi kaldirmak muhtesem olacak. Buyuk konusmuyorum, sadece inaniyorum ...

Beyler dileğim ne biliyo musunuz? 90. dakikaya kadar 1-0, 2-1 yenik girerken. 90. dakikada Melo'nun gol atması ve mehmet topuz davarı ve baroninin karşısında tepine tepine pitbull dansı yapması. Sonra gördüğüm heryere sakin olun beraberliği kutluyoruz yazmak istiyorum. Herkes galibiyet ister ve bence galip gelcez ama bu durum onlara çok daha fazla koyar.

Beyler sahamızda galibiyetimiz yok ama deplasmandada puan kaybımız yok. Bu maç bizde rahat olun.

Insallah mac berabere biter :D

Aziz söyler yine : ''Bunlar Beraberlige niye seviniyorlar ?'' :D:D

Biliyorum ki Allah (c.c) doğruların yanındadır

işte bu yüzden şampiyon olacağımıza inanıyorum...

[video=youtube;kxEJLS7NFr8]https://www.youtube.com/watch?v=kxEJLS7NFr8[/video]

go go go ......

bu mac cokk rahat gececek goreceksiniz , koyacaz !

skor tahminim 2-0 , 3-0 .....

:gs:

İlahi adalet. Bu iş nerden nereye kadar geldi. Kısmet böyleymiş. Fenere koyup ŞAMPİYON OLACAĞIZ !!!

bu sene bizim senemiz olacak...

1.galatasaray şampiyon olacak

2.kadıkoydeki kara büyüyü bozacaz.

3.feneri yenerek şampiyon olacaz...

bursaspor için bile o stadı yaktılarsa biz şampiyon olunca gerçekten daha fazlasını beklerim eğer bişey yakmadan sakince dağılırsa bizim büyüklüğümüze ayıp etmiş olurlar.....

Üst Alt