Kadın ve Erkek Takımımızın Sponsoru Medical Park Oldu - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadın ve Erkek Takımımızın Sponsoru Medical Park Oldu

Cevap: Galatasaray Sponsorluk Anlaşması

Neyseki sponsorluk işini garanti görüp çok yüksek bütçeli bir takım kurmamışız. Taraftar gerekli ilgiyi gösterirse kulüp de üstüne düşeni yapar. Her şey taraftardan geçiyor şu süreçte.

Basketbol formalarımız çok güzel mesela, ben bir tane alacaktım 2 oldu. Tutku-Lakovic yazdıracağım arkalarına.

Euroleague gruplarına kalırsak bence sponsor buluruz.Hemde iyi bir sponsor.:)

vallaha ben bu durumu gordum inanmayan 21 sayfalik bu bolumdeki yazdıklarımı okuyabilir.

5 yıl önce adı sanı olmayan bir şirkete ne kadar güvenilir tartısma konusuydu.Baştan beridir söylediğim iki şey var

1. kesinlikle Ülkerden ayrılmak

2-Türk Telekom Pegasus Türk Hava Yolları Toyota gibi köklü yarıştıgı kulvarlarda bir ağırlıgı olan markası olan bir şirketin bize sponsor olmasıydı.

Allahtan bizim teknik heyet sponsordan para gelecek diye takıma gereksiz oyuncu veya fazla paralı kontratli oyuncu almadılar.

Bencede Euroleague kalırsak özelliklede otomobil markalarından birinin bize sponsor olacağını düşünüyorum.

şu takıma nasıl sponsor çıkmaz hayret.tabi dedikodular doğruysa ( acıbadem doktorları olayı) yönetimin çok büyük bi hatası var.

peki medical park bayan basket ve voleyboldan çekilecek mi?

Oyuncuların maaş ödemelerinde sıkıntı çıkmaz inşallah.

Yeni Zizicler görmek istemiyoruz.

Geçen sene 2+2 imzalamıştık normalde bu senede devam etmesi gerekiyor ama bayan basket ve bayan voleybol işi de kesin değil herhalde.Neden Medical Park böyle yapıyor tahmin edebiliyorum sanki bir yerlerden emir gelmiş gibi o konuşulan şeyler bahane bence.Hiçbir şey değilde bayan basket takımında sorun olursa çok üzülürüm yani her takımımıza sevgim var ama bu başka.

Oyuncuların maaşı ödenmesinde inşallah sıkıntı çıkmaz. Eğer sponsor bulunmazsa taraftar yani bizim destek vermemiz gerekiyor. Kombine + biletler.. Euroleague'ye katıldığımızda güçlü bir sponsor bulabiliriz :))

ya katarli ya da dubaili hiperzengin ailelerin muhakkak ki gerizekali ogullari olacaktir. desek ki bize yilda 10 milyon euro verin oglunuz basketten sorumlu yonetici olsun hem aile islerinden holdingten falan uzak durmus olur nasil fikir? deriz adamlar eyvallah el hayri der. sonra bu ogul ne kadar gerizakali olabilir ki yeani :) olsa olsa lockouttan kobe bryanti getirir parayi cebinden verir sonra tribunden maci izler bagiririz el habibi reyiz falan diye mutlu olur sonra ver elini EUROLEAGUE nasil fikir...?

maaslarin odenmesinde sikinti cikmaz. cunku maaslar futboldaki gibi inanilmaz artmadi hatta hic artmadi. lakovic bile 700 bin euro falan alicak heralde.

ya katarli ya da dubaili hiperzengin ailelerin muhakkak ki gerizekali ogullari olacaktir. desek ki bize yilda 10 milyon euro verin oglunuz basketten sorumlu yonetici olsun hem aile islerinden holdingten falan uzak durmus olur nasil fikir? deriz adamlar eyvallah el hayri der. sonra bu ogul ne kadar gerizakali olabilir ki yeani :) olsa olsa lockouttan kobe bryanti getirir parayi cebinden verir sonra tribunden maci izler bagiririz el habibi reyiz falan diye mutlu olur sonra ver elini EUROLEAGUE nasil fikir...?

O gerizekalı çocuk mu basketbol şubesini yönetecek?

Yönetici ve İş Adamları Derneği hala uyuyor öylemi ?

Son 2 sezon unutulmamalı ve bu takıma sahip çıkılmalı(tabii önce taraftar).

medical parkla soguk olmamalıyız. bizim yönetimde medicalparkla iyi ilişkiler icine girsin.

Medical kriz

G.Saray Kulübü, sağlık sponsoru Medical Park’ı mahkemeye veriyor

Medical kriz

G.SARAY’IN ‘sponsor’dan yana şansı bir türlü gülmüyor. Ezeli rakip F.Bahçe’nin Acıbadem’le yaptığı sponsorluk sonrası, sarı-kırmızılılar tarafından büyük umutla sponsorluk anlaşması imzalanan Medical Park’ta her geçen gün bir sıkıntı yaşanıyor. Öyle ki onca sıkıntı ve anlaşmazlığın ardından iş yargıya kadar gidiyor. Kulübün sağlık sponsoru olan Medical Park’la bu kez yollar ayrılabilir.. Gelin şimdi bu çarpıcı duruma detaylarıyla bir göz atalım.

2012’YE KADAR..

28 Mayıs 2010’da iki taraf arasında imzalanan anlaşmayla Medical Park, Futbol A Takımı’nın sağlık hizmetlerinin destekçisi olup, sarı-kırmızılıların kadın basketbol ve kadın voleybol takımının da ana sponsorluğunu üstlenmişti.

FAKAT yapılan anlaşmaya rağmen her fırsatta ‘Sponsorluktan çekiliyorum’ diyen ama imzalara uymak zorunda olan Medical Park, son olarak çok büyük bir yanlış yaptı. Karabük maçında sakatlanan yeni transferler Eboue ile Muslera’nın perşembe günü MR çektirmek için gittikleri grubun hastanesinde “Sponsorluk anlaşmamız bitti” denilerek geri çevrilmesi bardağı taşırdı. Çünkü hem kulübün hem de 2 yıldızın bu şekilde geri çevrilmesi, her şeyden önce manevi olarak G.Saray’ı yaralamış durumda. Yapılan anlaşmaya karşın Medical Park’ın yükümlülüklerini yerine getirmemesini noter kanalı ile tespit edecek olan sarı-kırmızılılar, daha sonra konuyu mahkemeye taşıyacak.

ÖTE yandan G.Saray yönetimi Medical Park’ın dünkü Eskişehir maçına gelmediğine dair de noter tespiti yaptırdı.

G.SARAY ayrıca kadın basketbolda yılllık 2.3 milyon dolardan, kadın voleybola da yıllık 2.2 milyon dolardan 2012’ye kadar olan Medical Park anlaşmadan vazgeçerse bu paraları da mahkeme kanalı ile tahsil edecek.

Hemen Acıbadem’li MiSiLLEME geldi!

G.SARAY yönetimi, Medical Park’ın yaptığı bu harekete, dün oynanan Eskişehir maçında anında yanıt verdi. Medical Park’ın en büyük rakiplerinden Acıbadem’le Eskişehir sınavı için anlaşan sarı-kırmızılılar, toplam 3 sağlık ekibi ve 3 ambulansı 2 bin TL karşılığında kiraladı. Ve G.Saray yönetimi böylece, Medical Park’a çok büyük bir misilleme yapmış oldu.

GÖKMEN ÖZDEMİR / VATAN

4,5 milyon doları herhalde yönetim karşılar yani karşılasınlar işlerinin adı ne.Ayrıca Acıbadem olayı da kulübün ayıbıdır.

yeni sponsorumuz Florance Nightingale olacakmış medical park tan daha iyi bir kurum

nedir bu medical park olayı ya bir turlu bitmedi bu iş. hoca istemez oyuncuları muayene etmezler, maca sağlık ekıbını yollamazlar bitirin şu işi artık ya aylardır bu mesele çözülemedi

Haluk Yürekli : Galatasaray P.tesi Medical Park ile sponsorluk sözleşmesi imzalayacak.

Zaten Medical Park değil miydi niye bir daha imzalıyoruz anlamadım.Neyse takımlarımız maddi açıdan zorlanmasında ismin önemi yok.

Euroleague katılmamız halinde sürpriz bir sponsorluktan bahsediliyordu, ne oldu bilmiyorum.. :)

Üst Alt