Kadın ve Erkek Takımımızın Sponsoru Medical Park Oldu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadın ve Erkek Takımımızın Sponsoru Medical Park Oldu

Cevap: Galatasaray Sponsorluk Anlaşması

seneye her kulvarda çok sıkı bir gs istiyorum bir an önce de gereğinin yapılmasını bekliyorum haydi başkannn

şu kahveden kurtulmakıstıyorum saglam cok saglam bır sponsor bulmazsak işimiz zor

Evet basketbola artık hak ettiği yatırımlar yapılmalı . Salonsa salon , koçsa koç , oyuncuysa oyuncu ne gerekiyorsa . Şu kadromuza iyi yerli takviyeleri yapsak birkaç iyi yabancıyla da kadromuzu güçlendirirsek seneye çok daha iddalı oluruz bunlar içinde iyi bir yönetimin yanında sağlamda bir sponsor lazım .

Sponsorluk anlamında iyi bir anlaşma yapamazsak kaliteli oyuncular hayal,belki başka bu sene alır bir kaç kişi ama uzun vade iyi sponsor şart.

Umarım iyi bir sponsor bulabiliriz. Ve kesinlikle bütçeleri ayırıp işi profesyonellere bırakmalıyız. Yönetim kurulu bile farklı olmalı.

bence dünyaca ünlü bir şirketle anlaşma yapılmalı hem maddi açıdan hemde dünya basınında daha geniş yer buluruz saçma gelebilir imkansızda olabilir ama unutmadan esteve calzada gibi üstdüzey bir pazarlamacı artık bizimle çalışıyor aklımda çılgınca bir proce var nintendo wii bize sponsor olsun gs storelerde uygun fiyatlara nintendo wii satılsın dünya capında milyonlarca galatasaray taraftarı var bu şirketin iştahını kabartır nintento wii satışları artar

Ünal Aysal kendi şirketinden hayvan gibi bir bütçe ile sponsorluk anlaşması yapsa klübe kurallar çerçevesinde para aktarmış olur:)

Üst Alt