Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası | Galatasaray MP 45-62 Fenerbahçe | M.S - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası | Galatasaray MP 45-62 Fenerbahçe | M.S

Cevap: Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası | Galatasaray MP 31-39 Fenerbahçe | 3.P

Şebnem iki hareketle takımı düşürdü.

Cevap: Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası | Galatasaray MP 31-39 Fenerbahçe | 3.P

Bahar steps. Klasik 3.Periyot sendromu

Cevap: Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası | Galatasaray MP 31-41 Fenerbahçe | 3.P

Ne bu ya? Bi kapaniyor, 2 dakika sonra fark 10 oluyor :)

şaziye niye 3 lük atmıyon la. hala pas peşindesin.

bu sene bu takımdan umudum yok :sad007: umarım beni yanıltırlar....

bu sene bu takımdan umudum yok :sad007: umarım beni yanıltırlar....

benim aksine albanın yrine skorer bir oyuncu alırlarsa benim çok umudum var. bu takım oynuyor. pas alışverişi yapıyor. bukadar eksik var. çok muhteşemmi oynayacak sanıyordunuz. ama önemli olan skorer oyuncuyu bulmak. fowles yarı sakat oynuyor zaten.

Lan niye sayı atamıyoruz,zorlasanıza kızım içeri saçma saçma pozisyonlardan deniyosunuz

Cevap: Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası | Galatasaray MP 36-49 Fenerbahçe | 3.P

Bu yerlileri toplamak için çok uğraştık mı acaba?

36-49 yeter yahu. Kapattim mücadeleyi.

Cevap: Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası | Galatasaray MP 36-49 Fenerbahçe | 4.P

11 sayı-4 ribaund-6 asist-2 top çalma-top kaybı 0 . 29.56 sn oyunda kalma süresiyle açık ara en çok oyunda kalan isim.Topları getiren tek isim bizde,savunmada Pondexter gibi birini savunuyor.Açık ara maçın en iyisiydi Işıl.

Cevap: Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası | Galatasaray MP 36-49 Fenerbahçe | 4.P

bu kadar eksikle normal sonuç

Bu yerlileri toplamak için çok uğraştık mı acaba?

hocam yapmayın yahu erkek basketboldada aynısını diyorlardı.:eek: türkiyede en iyisi bunlar. başroldeki adamlar olmadıgı için şu anda pek iyi durmuyorlar ama onlar gelince şebnemim ceza atışlarını çok görücez. kız angeli savunuyor durdurda onu. hücumda olmasada.

ben bu takımdan umutluyum ama acilen skorer oyuncu lazım. alba ocakta gelecek daha. neyi bekliyorlar onu anlamadım. transfer yapılacak denmişti. yapmazlarsa geçmiş olsun derim.

Cevap: Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası | Galatasaray MP 45-62 Fenerbahçe | M.S

Böyle sacma planlama yaparsaniz, böyle rezil olursunuz. Eksigiz ne demek ya? Böyle mazeret olmaz. Niye eksigiz kardesim?

Bu maç üzerinden eleştiri yapmak pek doğru olmaz. Çok eksik vardı. Hatta Fowles sakat haliyle oynadı.

Pek şansımız yoktu. Fenerbahçe maçın açık favorisiydi. Sürpriz peşindeydik, olmadı.

Böyle sacma planlama yaparsaniz, böyle rezil olursunuz. Eksigiz ne demek ya? Böyle mazeret olmaz. Niye eksigiz kardesim?

Kesinlikle katılıyorum. Tamamen ciddiyetsizlik. Takıma takviye yapılacak deniyordu. Bu maça yetiştirin işte, neyi bekliyorlarsa..

Ne yapacaklar boktan bir kupa için tüm sezonun planını mı bozacaklardı Whalen yerine herhangi birini alıp mesela? Alba'yı sakat sakat mı oynatacaklardı?

Üst Alt