Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası | Galatasaray MP 45-62 Fenerbahçe | M.S - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası | Galatasaray MP 45-62 Fenerbahçe | M.S

Cevap: Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası | Galatasaray MP 45-62 Fenerbahçe | M.S

Böyle sacma planlama yaparsaniz, böyle rezil olursunuz. Eksigiz ne demek ya? Böyle mazeret olmaz. Niye eksigiz kardesim?

onu murat özyere soracaksın. angelle sanco aynı takımdaydı angel geldi o gelmedi ama lisans olayı var gibi bişey dendi. pek çözemedim. bayan basketbolunda zaten senelerdir bir başıboşluk var. ama ekrem hocaya çok güveniyorum. geçen sene bu takım tam kadro ruh gibiydi. ligi alalımda yeter bu sene. skorer oyuncuyu alırsak ben euroligide alacagımızı düşünüyorum bu kadroyla

Fark bile yesek en azından Kadın basketbolumuza ruh gelmiş, bu belli oldu. Tam kadro Fener karsısında bile 3.ceyreğin ortalarına kadar basa bas götürdük. Her ne kadar acemice bos turnikeler kacırıp, top kayıpları yapsakta genel olarak yapabileceğimizin en iyisini yaptığımızı düşünüyorum. Tam kadro halimizle böyle bir skorun ortaya cıkmayacağından eminim.

Bu arada Little,Whalen,Nevriye,Torrens haricinde bir eksiğimiz varmıydı? 7 eksiğimiz var dedilerde 7 tane cıkaramadım onun için sordum.

Fark bile yesek en azından Kadın basketbolumuza ruh gelmiş, bu belli oldu. Tam kadro Fener karsısında bile 3.ceyreğin ortalarına kadar basa bas götürdük. Her ne kadar acemice bos turnikeler kacırıp, top kayıpları yapsakta genel olarak yapabileceğimizin en iyisini yaptığımızı düşünüyorum. Tam kadro halimizle böyle bir skorun ortaya cıkmayacağından eminim.

Bu arada Little,Whalen,Nevriye,Torrens haricinde bir eksiğimiz varmıydı? 7 eksiğimiz var dedilerde 7 tane cıkaramadım onun için sordum.
fowleste oynamayacak diyorlardı oynadı ama tam randımanla oynamadı. bacagını sürüyerek potaya gidiyor kadın. şaziyeninde sakatlıgı varmış az oynadı zaten. bir halt yemedi. gülşahta bugün oynamadı. önemli olan o saydıgın isimler zaten.

Bu arada Little,Whalen,Nevriye,Torrens haricinde bir eksiğimiz varmıydı? 7 eksiğimiz var dedilerde 7 tane cıkaramadım onun için sordum.[/QUOTE]

Gülşah'ta yoktu sanırsam

Fenerliler eşitliği yakaladılar diye göbek atacaklar nerdeyse

GS:8

Fb:8

kupada

beyler felaket tellallığı yapmaya gerek yok 4 tane oyuncumuz eksik !!

bi arkadaşında dediği gibi takımda ruh var artık hocadanmı kaynaklı bilemeyeceğim.

ha bu demek değildirki kesin şampiyon oluruz , aynı şekilde kesin fener şampiyon olurda diyemem,ama şunu net olarak söyleyebilirimki şampiyon olma ihtimalimiz geçen senekinden daha fazla ...

son 2 dk yı falan izlemedim demin bi arkadaş aradı üçlü muhabbeti nedir dedi bende senden duyuyorum ilk defa dedim.taraftarımız durmadan üçlü çektiğinden dolayımı bu muhabbet bilen varmı ? yoksa maç sonundamı bişey oldu ?

son olarak güzel günler uzak değil ... :)

sene sonu lig sampiyonlugu gelsin gerisi önemli degil gecen sene bu kupayı aldık ne olduu hiç bişeyy

Çok eksiklerimiz vardı normal bir sonuç , çokta üzülmedim açıkçası önemli olan lig ve Türkiye kupasıdır.

bu kadroyla çok normal benim içinde şampiyonluk önemli

Böyle bi maç olacağı belliydi yine de gittik maça.

ayağına sağlık

izlenimlerin nedir takımımız için ??

Daha istatistiklere bakamadım ama ribaundlarda 2ye katlamamışlarsa iyidir bizim için :eek: Bi ara Işıl-Yasemen-Özge vardı sahada. Kim 3 numara oynadı belli değil. 2 yabancımızın 2sinin de 5 numarada olması şanssızlıktı. Şu maçta sadece Prince olsaydı kafa kafaya oynardık. Fowles'ın çıkmadan oynaması lazım diyodum ama sakat dönmüş heralde, haberim yoktu. Hocanın Yasemen'den beklentisi büyük gibi. Kenardayken de dikkat ettim ona bi şeyler anlatıyodu hep.

Bu maçta beni endişelendiren tek şey hocamızdı.Umarım Ceyhun hocayı aramayız bu sezon,istatistikleri kontrol etmedim ama bir takım bu kadar korkarmı şut atmaktan?Herkes topu pota altına indirme derdinde iyi de azcık dış şut da lazım.Oyuncular kenar korkusundan potaya bakmiyor uzunlara top indirmeye çalışıyor.Şaşırdığım bir diğer konu da Wauters ve Fowles bizdeyken bu kadar ribaund fakiri olmak düşündürücü.Umarım tez zamanda çare bulabilirizz bu sorunlara.

Daha istatistiklere bakamadım ama ribaundlarda 2ye katlamamışlarsa iyidir bizim için :eek: Bi ara Işıl-Yasemen-Özge vardı sahada. Kim 3 numara oynadı belli değil. 2 yabancımızın 2sinin de 5 numarada olması şanssızlıktı. Şu maçta sadece Prince olsaydı kafa kafaya oynardık. Fowles'ın çıkmadan oynaması lazım diyodum ama sakat dönmüş heralde, haberim yoktu. Hocanın Yasemen'den beklentisi büyük gibi. Kenardayken de dikkat ettim ona bi şeyler anlatıyodu hep.

fowlesi sol bacagında bez sarılı. yarı sakat. bacagını sürüyerek oynadı resmen:sad007:

birde şu antuya bakktım. erkek takımında 2 tane önemli eksigimiz varken yenerken biz hazır degiliz bahanesi uydurmuşlardı. şimdi baktım forumlarına. birkaç kişi dışında bizim eksiklilklerden bahsetmemişler.:D ben feneri bikere begenmedim. bizim oyuncular gelince ve skorer oyuncu alınırsa biz bunları bence avlarız. defans yapmayı ögrenmişiz. çok ribaund verdik bugün. fowles zaten zıplayamıyordu. birtek ann wauterslede olmuyor. takımın pas alışverişinde bile degişiklik var. bugün şebnemide pek kullanamdık. o angeli tutmakla yetindi ama iyi defans yaptı bence.

takımda o kadar eksik varken,fowles sakat sakat oynarken bişey beklememek lazımdı.bu takım bu sene güzel şeyler başarabilir bence.

fb nin 2 yabancı bizim tam kadro oynadığımızı düşünün skor ne olurdu

Yorumları okumadım, bu konuda bilgi paylaşıldı mı bilmiyorum. Kadro eksik miydi neden böyle bir fark oluştu?

Yeter, hep bir bahanemiz var. Bir çok branşta hep üstünler bize karşı, bunun mazereti olmaz...

aksini bekleyen arkadaşlar mucize olması gerekirdi takımın yarısı yok normal bu sonuç

Üst Alt