Kadro Kuralına Yabancı Kalmamak için Devrim Yapmalıyız | Elveda Nando - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadro Kuralına Yabancı Kalmamak için Devrim Yapmalıyız | Elveda Nando

Onlar imkansız olduğu için idare edecek 2 yerli ilk 11e sıkıştırıp yedek kulübesini güçlendirmemiz ŞART OĞLU ŞART

Yedek kulübesinde vedat + babel + donk olursa hem defansif hem ortadaha ve forvet hamle şanslarımız olacak

Bu çok kıymetli 1 konu

3 yıldır 13 kişiyle düşe kalka ligi götürdük

Artık kulübeyi de güçlendirmemiz lazım

Ve görüyorum ki forumun vizyonu yine ezberin ötesine geçememiş

Sen, ben ve şükrü hariç şu dakikaya kadar

Ne güzel iş yaz hemen kadroya muslerayı geç

Nerde yenilikçi düşünce nerde vizyon nerde değişim nerde maliyet hesabı

Yok

O zaman kimse transfer yapamıyoruz diye ağlamasın

Bakış açısı doğru üstad ama Muslera takımın omurgasını oluşturan en kilit isimlerden. Elbette gidecek ama en az 2 yıl daha kalması taraftarıyım ben. Mert de iyi kaleci. Bolat'ı hiç sevmedim oldum olası. Güven vermiyor son zamanlardaki durumunu da bilmiyorum ama.

Önceliğimiz adam yiyen bir orta saha ve hücum hattı oluşturmak olmalı. Defansı hallettik sayılır yedeksiz de olsalar. Muslera'nın satışından gelecek 5 milyon euro ile de onun ayarında bir kaleci bulmak çok zor. 2 sene sonra bile çok zor olacak zira kale konusunda çok sıkıntılar yaşıyoruz.

önce kuralı hatırlayalım. 14 tane yabancı oyuncu transfer edebiliyoruz ama 21 kişilik maç kadrosunda 12 yabancı olabilir. yani ilk 11 'imizin tamamı yabancı olacaksa eğer yedeklerde ancak 1 tane yabancı olabilir. 3 tanesi tribünde oturmalı

şu maddi krizde, € bu değerdeyken ve başımızda uefa belası varken 3 yabancıyı tribünde oturtmak büyük lüks

1 yabancı oturtsak kafidir (mesela ozornwafor)

ne yapmalıyız

yabancı oyuncularda değişim zamanı

1- diagne
2- mariano (şener yedekte oturur, ilk 11de linnes oynar)
3- fernando (yaşlandı, son 3-4 haftalık performansı beni alakadar etmez)
4- belhanda (10 milyon üzeri teklif varsa gitmeli)
5- muslera (artık yerli kaleciye dönüp kontenjan açmalıyız)
6- nagatomo (teklif varsa satılmalı seneye kontratı bitiyor)
7- kostas şut

gelmesi gerekenler

1- onyekuru (beyinsiz ama çok iş yaptı)
2- banega
3- belhandanın yerine skorer yabancı ortasaha
4- sinan bolat veya mert günok olmadı en kötü akhisardan fatih
5- sol beke yabancı alınmalı (yedekte ömer bayram otursun)
6- ndiayenin yerine ciğersiz ve çok koşan 1 yabancı ortasaha
7- forvete iyi bir isim (jansen sakat değilse gelsin veya abubakar)

bu durumda elimizde gençleşmiş yabancılar olacaktır. 7 yabancı giderken 6 genç yabancı (banega hariç) gelecek

ama burda en önemli konu muslerayı çok sevsem de 21 kişilik kadroda 12 yabancı olacağından musleraya yol vermek olacak ve yerli kaleciye geçeceğiz

böylece elimize +1 yabancı hakkı daha doğacak. bunu da yedek kulübesinde oyunu değiştirecek bir yabancı hakkı doğar

-----------------------------sinan bolat-----------------------------

linnes---------luyindama--------------marcao---------yabancı

---------------------yabancı---------banega--------------------

feghouli-------------------skorer yabancı------------onyekuru(geldiğini varsayıyorum)

-----------------------------jansen(salladım)---------------------

böylece sahada 10 yabancı oldu. yedekte 2 yabancı hakkımız kaldı. o da babel ve vedat muriç.

tribünde oturacak isimler ise ozornwafor ile donk. aslında donk da gitsin diyeceğim ama bu maaşı ona kimse vermez

bu yazdıklarımın harfi harfine yapılmasına belki gerek olmayabilir. mesela belhandanın gitmesi şart değil ama iyi teklif gelir mi menajeri piyasayı yoklamalı. banega da forvet arkası olabilir ama bu sefer de ondan boşalacak yere b2b lazım.

biz bu devrimi yapmadığımız sürece cepten yiyeceğiz. yani musleranın, belhandanın değeri düşecek. mariano, nagatomo, fernando bedelsiz başka takımlara gidecek.

bu değişim için bu sene bana göre çok iyi bir yıl. fb bitik, bjk rezil, ibbnin muslukları kesildi. geç kalmadan yabancıların yarısı takımdan gönderilmelidir diyorum.

Sinan bolatı gerçekten yazdın mı oraya? Yazıklar olsun sana ve bunca yıllık hukukumuza.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Takımdan enson satılacak adama elveda demek..

Muslera bu takımın candamarı..ondan önce gidecek tonla yabancı var

Miğdem bulanıyor bu konuyu görünce

Üst Alt