Kahvaltı Muhabbeti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kahvaltı Muhabbeti

Cevap: Kahvaltı Muhabbeti

Eboue Samsun maçında varmı yokmu, kimi yerlerde yok dediler bugün çıkan bazı haberler maçı oynayıp direk Parise geçeceği yönünde.

Bence Sercan'la başlıcak. Mertan'ı evimizdeki bir maçta oynatır diye düşünüyorum. Emre'nin yeriyle oynamaz, belki direk Engin'i sağa koyar, yada Eboue sağ ön, Ujfa sağ bek, Servet stoper başlar.

En güzeli alternatifimizin olması. İyi yada kötü

Bilgin Gökberk'te iyi giydiriyo bu şikecilere. Geçen gün denk geldim.

Bir de Galatasaray'daki liselilere takmış durumda :) Kulüpte onlar ne isterse o oluyor, 25 Milyon taraftar ne güne duruyor diyor :)

Şimdi liseli alaylı muhabbetine girmeden tek yumruk olma zamanı. Dürüstün açıklamalarını izleyen oldumu sanki fazla yumuşak gibi geldi. Kulüpler birliğinden çıkmayız anlaşırız filan dedi.

Bilgin Gökberk'te iyi giydiriyo bu şikecilere. Geçen gün denk geldim.

Bir de Galatasaray'daki liselilere takmış durumda :) Kulüpte onlar ne isterse o oluyor, 25 Milyon taraftar ne güne duruyor diyor :)

Şimdi liseli alaylı muhabbetine girmeden tek yumruk olma zamanı. Dürüstün açıklamalarını izleyen oldumu sanki fazla yumuşak gibi geldi. Kulüpler birliğinden çıkmayız anlaşırız filan dedi.

Dün Hayri'nin ilk haberini hatırlıyor musun?

Millet paylaşmayın böyle haberler yalan haber dedi ama şimdi anlıyorum ki o haber doğru.;)

Selam Cenk :) naber? Nedir ama durumcuklaarr :) (Harbi kıbrıslıların konuşması)

Napan ama oraşta (Nasılsın gibi birşey işte) :)

selam cenk, sizde simit kalmistir umarim, bi göz atsana

Bu dünyada bir tek ben simit sevmiyorum heralde. :)

Çocukluktan kalma bir dişe susam yapışma korkusu olabilir. Ayrıca biraz önce baktım da evde de bir şey yok. Saat 12-1 gibi Yemeksepeti'nden hem kahvaltı hem öğle yemeği niyetine bir şeyler söylerim diye düşündüm. :asd:

Selam Cenk :) naber? Nedir ama durumcuklaarr :) (Harbi kıbrıslıların konuşması)

Napan ama oraşta (Nasılsın gibi birşey işte) :)

Abi bir elimde ders notları, diğer elimde mouse. Finallere kasıyorum. :)

Üst Alt