Kahvaltı Muhabbeti - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kahvaltı Muhabbeti

Cevap: Kahvaltı Muhabbeti

Yok pek fazla kilom Allah'a şükür ama kahvaltıyı çok severim.Kahvaltıyı sabah 6:30 da yaptım şimdi saat oldu 11 acıkmam normal.

Seni öldürcez deseler 6.30'da kahvaltı yapamam la :)

Kalktıktan en az 1.5 / 2 saat sonra.. O yüzden sürekli vapurda kahvaltı yapmaya alıştım okula falan giderken..

Ondan sonra da kilo alınıyor..

Kalktıktan en az 1.5 / 2 saat sonra.. O yüzden sürekli vapurda kahvaltı yapmaya alıştım okula falan giderken..

bende hic bir zaman sabah cikarken kahvalti yapmadan cikamam

7 cikmam gerekiyorsa, 6 da kahvalti yaparim, 6 da cikmam gerekiyorsa, 5 te kahvalti yaparim.

yani olmiyor, kahvalti yapmadan enerjim olmiyor

Ben de yola çıkmadan mutlaka bişeyler yemeliyim,yolda bişey yemeyi de hiç sevmem nedense.Erken kahvaltıyı bu seneye kadar ben de sevmezdim ve yapmazdım ama iş hayatı başlayınca mecbur kalıyor insan.:)

Şuan canım yemek istemiyor ama kahvaltıyı her türlü yaparım.Mesela şu an İskender getir koy önüme yemem ama simit-peynir-çay üçlüsü beni benden alır.:)

Şuan canım yemek istemiyor ama kahvaltıyı her türlü yaparım.Mesela şu an İskender getir koy önüme yemem ama simit-peynir-çay üçlüsü beni benden alır.:)

Oyhşş.

iskender_kebap.jpg

Üst Alt