Kahvaltı Muhabbeti - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kahvaltı Muhabbeti

Cevap: Kahvaltı Muhabbeti

images

:)

Anıl bak kardeşim sana bi şey diyim. İnsanlar herşeyi kendilerinden bilirmiş. Kendileri nasılsa diğer insanları da öyle zannederlermiş.

Bu Mahir denen kolpa milleti gazlamaktan başka bişey yapmıyo. Neymiş yenge izin verirseymiş. İlla dövdürtceniz bana karıyı.

Lıght mıyız lan biz kolpalar.

Anıl bak kardeşim sana bi şey diyim. İnsanlar herşeyi kendilerinden bilirmiş. Kendileri nasılsa diğer insanları da öyle zannederlermiş.

Bu Mahir denen kolpa milleti gazlamaktan başka bişey yapmıyo. Neymiş yenge izin verirseymiş. İlla dövdürtceniz bana karıyı.

Nerdesin Rıza sen? Buraya getirtene kadar neler çektik :)

Bu Mahir bir evlensin varya bulabilene aşk olsun. Foruma bile uğrayamaz.:asd:

Walla bu konuda benimle aşık atamazsınız. Nede olsa bekarım bana karı boşamak kolay. Hepiniz evlendikten sonra mecburen kaloriden taviz veriyorsunuz :) Bense taş ocağı gibiyim :D

Üst Alt