Kahvaltı Muhabbeti - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kahvaltı Muhabbeti

Cevap: Kahvaltı Muhabbeti

Beyler yetiştirmem gereken bir rapor var ve 5 gündür olmayan internet ta da gitti bugün açıldı. Arada sırada uğrayabiliyorum.

Mahir kolpası ben çok gördüm senin gibilerini, evlenince laytın kralı oluyorlar. Sen de onların kralı olacaksın :asd:

Benim için tek gerçek bugün ortaya çıkacak. Bugüne kadar şerefsizliğin, adiliğin, hırsızlığın, kaypağın, suçlunun gözetildiği bir ülkede, dalkavukların el üstünde tutulup garibanın ezildiği bir ülkede, ağızlarına, burunlarına kadar boka batmış sahte insan benzerleri bakalım bugün komple kulaklarını ve gözlerinidemi bokla dolduracak yoksa bukadar pislik yeter artık temizlenme zamanımı diyecek? Ümitsizce bekliyorum.

Aleyküm Selam Kardeşim. 58. dakikadan sonrası gerçekten çok güzeldi.

Benim için tek gerçek bugün ortaya çıkacak. Bugüne kadar şerefsizliğin, adiliğin, hırsızlığın, kaypağın, suçlunun gözetildiği bir ülkede, dalkavukların el üstünde tutulup garibanın ezildiği bir ülkede, ağızlarına, burunlarına kadar boka batmış sahte insan benzerleri bakalım bugün komple kulaklarını ve gözlerinidemi bokla dolduracak yoksa bukadar pislik yeter artık temizlenme zamanımı diyecek? Ümitsizce bekliyorum.

Siyahla belirttiğim şey olmayacak kardeşim ne yazıkki :(

Hakkaten bugün genel kurul var dimi yaw. :eek:

Aynen görüşlerine katılıyorum Mahir Bey

Ankara kulislerine ret kararı çıkacak diye bir başlık vardı. Umarım öyle olur.

Küme düşmeleri gereken bir davada hala Platini'ye mektup yazacak kadar yüzsüzsünüz. Belanızı bulacaksınız buna inanıyorum

Gevrek-peynir, ıspanaklı börek ve tahinli ile patlarcasına yedim bu sabah.Şimdi sıra keyif çayında.

Üst Alt