Kahvaltı Muhabbeti - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kahvaltı Muhabbeti

Cevap: Kahvaltı Muhabbeti

Gene kahvaltı, gene simit ve poğaça + çay. Değişiklik olsun diye bugun açma aldım gerçi fırından. Çok farklı oldu bugun.

6276972b382994cayvesimi.jpg

Beyler afiyet olsun Pazar sabahı sofralarınızda kanarya yumurtalı omlet, muhabbetiniz bol, neşeniz daim olsun ;)

Günaydınlar :)

Bu haftasonu için öyle bir nane yedim ki,benim yaptığımı çorumlu bile yapmaz.

Haftasonu için Antalya'ya gidecektim,biletleri(otobüs ve uçak) tam da derbi gününe almışım.

Bu işi nasıl çözerim diye düşündüm,son çare iphoneye ligtv programı indirdim.Mecbur izleye izleye gidicem.Uçak kalkmadan da maç bitmiş olacak.

Ama en büyük sorun; ben otobüsteyken, Melo golü çakarsa nasıl gol diye bağrılır bu da ayrı bir konu :D

Öyle böyle keyifli bağırılmaz kardeşim otobüsteki yolcuların çoğu için keyifli yolculuk olur bir kısım şikecininse yolu bitmez :asd:

Günaydınlar :)

Bu haftasonu için öyle bir nane yedim ki,benim yaptığımı çorumlu bile yapmaz.

Haftasonu için Antalya'ya gidecektim,biletleri(otobüs ve uçak) tam da derbi gününe almışım.

Bu işi nasıl çözerim diye düşündüm,son çare iphoneye ligtv programı indirdim.Mecbur izleye izleye gidicem.Uçak kalkmadan da maç bitmiş olacak.

Ama en büyük sorun; ben otobüsteyken, Melo golü çakarsa nasıl gol diye bağrılır bu da ayrı bir konu :D

Muhabbet yeni mesajlar sayfasında gözükmüyor Rızaya kıl kapıp ana sayfaya düşmesini engellemişler :D

Otobüsteki fenerlilerin suratına bakıp bakıp gülsen yeter. Suratlarındaki ifadeyi görmek herleye bedel :)

:D tabi işin şu boyutu da var.Hatalı kararlarda ya da kazayla yenen bir golde küfür edemiycem.yutamıycam,boğazıma takılıp kalacak cümleler.

Ama iyi düşünelim iyi olsun.Melooooooooooooooo Adamımsın,Vur Geç Şikecilereeee,Aslansın :D

Bersan o konuda korkun olmasın Allahın izniyle ne hakem hatası ne kazayla yenilecek bir gol sıkıntıya neden olmayacak çünkü evire çevire yenicez inşAllah.

:D tabi işin şu boyutu da var.Hatalı kararlarda ya da kazayla yenen bir golde küfür edemiycem.yutamıycam,boğazıma takılıp kalacak cümleler.

Ama iyi düşünelim iyi olsun.Melooooooooooooooo Adamımsın,Vur Geç Şikecilereeee,Aslansın :D

[video=youtube;Qffwqgp7Glg]https://www.youtube.com/watch?v=Qffwqgp7Glg[/video]

Bizim stadda maç öncesi ne güzel etkinlikler yapmaya başlamışlar kızada fener forması giydirseler iyiymiş ama neyse böylede güzel ;)

Üst Alt