Kahvaltı Muhabbeti - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kahvaltı Muhabbeti

Cevap: Kahvaltı Muhabbeti

beyler günaydın . kuşumu her sabah oldugu gibi elime alıyım dedim bir baktım bir terslik var . elimde durmuyor , tutulmuyor , elimden kaçıp gidiyor. anlamadım ne terslik oldu . kuşu olan bir abiden yardım talep ediyorum .

beyler günaydın . kuşumu her sabah oldugu gibi elime alıyım dedim bir baktım bir terslik var . elimde durmuyor , tutulmuyor , elimden kaçıp gidiyor. anlamadım ne terslik oldu . kuşu olan bir abiden yardım talep ediyorum .

Bi "abi" değilsemde, yıllarca kuş beslemiş biri olarak yardımcı olabileceğimi umuyorum. Kuş kaşınıyor mu peki? Kanat atlarını, başını falan kaşıyor mu?

kuş muhabbeti açılmışken bende hint bülbülü var bunlar çok yavru doğruyuomuş söylenenlere göre doğrumudur

Bende bir ridvan kusu almayi düsünüyorum. Büyük bir kafesin icinde bir Kedi koyacam yanina. Verecem eline kirbaci vurduracam kafasina kafasina.

Ulan Mahir tam lazım olacağı zamanda kayboldu ortalardan. Mikser gibi karıştırırdı olsaydı eğer.:)

:) Mahir nerelerde hakikaten yok ortalarda. Sıkıldı mı acaba

Neyse gelecektir yine :)

Naabıyonuz hacılar

Üst Alt