Kaká Bombası - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaká Bombası

Cevap: Kaká Bombası

Milan´da ki formu ile İniesta´dan da,Özil´den de iyiydi.Sakatlıklar çok etkiledi,fizik olarak dibe vurdu.İtalya´da ki azman defansların indiremediği Kaka,geçen sene çoğu maçta ayakta zor durdu.

En sevdiğim topçudur lan benim. Az daha Kaka için Barcelona saflarından Real saflarına katılacaktım. Çamur atmaya çalışanlar komik duruma düşüyor.Dünyada yılın futbolcusu seçilen bir adam daha önce Türkiyeye gelmiş miydi? Yaşı gayet uygun

BROZETTI: "I'd say that the chances of @KAKA back at Milan are around 0.0001%. He wants to return, there's hope, but it's very difficult"

milanın kakayı alması çok zormuş.

Kombine satislari bitmis, sezon baslicak bence çilek felan gelmez, gelseydi ilk basta gelirdi ve kombine satislari super olurdu ve hazir olurdu sezon için

Berlusconi, "Artık en iyi futbolcuları satın alamayacağız. FC Barcelona'yı örnek alıp, genç yeteneklere yol vermek en doğrusu''

"Bütçe ihtiyaçlarımızın dayattığı bir seçim oldu. Ailem, futbola her yıl 50 milyon Euro bütçe ayırıyordu. Şimdi bizim için böyle bir şey söz konusu değil. Bütçemizi diğer şirketlerimiz için kullanıyoruz"

Eger gelirde ilk maclar agizimiza bir parmak bal calip sonra sakatlanirsa, Lincoln gibi basini bekleriz diye korkuyorum. Sakatlik sorunu olmasa zaten suan dünya üzerinde en iyi 10 futbolcudan birisi. :)

bu habere 20 küsür sayfa yorum yapılmış vay be ciddi ciddi kaka konuşuyoruz:) hatta gelmesin filan diyenler var :)

Üst Alt