Kaká Bombası - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaká Bombası

Cevap: Kaká Bombası

muhteşem bir transfer olur Biz istersek alırız ayrıca kaka'nın karekteri temiz sağlam ve saf bir anadolu delikanlısının ki kadar tevazu sahibi

Not: bir iki yıl önce müslüman olduğu yönünde haber ve camide çekilen görüntüleri vardı

Kaka Brezilyalı , arasın Melo ikna etsin :D

Bu arada Kaka son yıllarda formu iyice düştü.Hırsı kaybolmuş gibi sanki.

Cümleten Selamin Aleyküm.

2 seneden fazla forumu takip ediyorum, ama aktif olarak katilmiyordum.

Kaka icin yorumlari okudumda, yapmayin Allah askina.

Yabanci Kontenjani, oturmus takim, farkli sistem, nerde oynayacak vs. Abi Kaka bu boru degil. Bir arkadasin yazdigi gibi, bundan sadece bir kac sezon öncesi, bu adam Messi'den ve Ronaldo'dan üstün topcuydu.

Sadece sakatliklar yüzünden düsüse gecti ve benim icin bu sakatliklar olmasa hala dünyanin bir numarasi olma ihtimali cok yüksekti. Nedeni ise sundan dolayi. Kaka sana tek basina bir kac mac alir, takim kötü bile gitse, kendi pozisyonunu kendi hazirlar, kendi bitirir. Adam neredeyse Milani tek basina Sampiyonlar Ligi sampiyonu yapti. Messi bile Xavi ve Iniesta olmadan cok zorlaniyor. Arjantin Milli takimina yoklari oynuyor top alamadigi zaman. O yüzden yok Kaka gelmesin, yok istemem laflarina inanamiyorum. Eger biz gercekten illeride Sampiyonlar Ligi sampiyonu olmak istiyorsa, eger Avrupa'yi tekrar feth etmek istiyorsak, Kaka gibi oyuncular sart. Kaka sakatliklardan kurtulursa, yeni bir Hagimiz, hata Hagi'den bile büyük Efsanemiz olabilir.

Kaka çok çok büyük bir futbolcu; sakatlıklar olmasa forumda ismi bizle açılan konu açıldığında 10 saniye sonra çöp kutusuna taşınırdı zaten.Bana göre Zidane'ın klasına ve stiline yaklaşabilen (2-3 Milan Sezonu için) tek isim o mevkide.Ama şu var ki gelirse Hagi gibi %100'ünü sahaya vermez bizim için.Milan'a giderse verir ama burada vermez.

Kaka'nın formu dustu diyonuz Kaka'nın formu dusmese digl biz Man City bile alamaz. adamın formu dusmus hali 25 milyon euroluk topcu ediyor.

Kaka'nın gelmesi rüya gibi.Ama maliyeti çok yüksek adamın.Arkadaşlar Kaka diyince aklıma Milan'ın Fenevbahçe'yi San Siro'da 3-1 kazandığı maç aklıma geliyor.Adam en son Ümit Özat olmak üzere orta sahadan çalımlayarak gelip gol vuruşunu yaptığında hepimiz şu besteyi söyleyiverdik...

Şaka gibi şaka

Fener Avrupa'da

Nasıl koydu ama

San Siro'da KAKA...

Üst Alt