# Kaká - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Kaká

Gerrard çok özel 1 oyuncuydu da Zidane ile farklılar bir de Gerrard maalesef loser. O yüzden bence de hakettiği değeri görmedi hiç.

Totti de keza aslında bayağı efsane herifti keza Nedved de, Bergkamp da. Hakettiklerinden az değer gördü ama bu adamlar maalesef.
Totti daha ne görecek ROMA 'nin simgesi adam

Del Piero aynı dönemde daha büyük topçu olmasına rağmen hem milli takımda hem avrupa piyasasında totti daha çok değer gördü

2004 sampiyonasiydi galiba

Totti yerine son 15 dk oyuna girip maç çeviriyordu Del Piero

Mi Note 10 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu arada Kaka da prime döneminde çok müthiş bir futbolcuydu. Liverpool'la oynanan final maçında Crespo'ya -başkası da olabilir- çok güzel bir asisti vardı. Real Madrid'e ilk geldiğinde de iyiydi. Barcelona'nın uzay futbolu oynadığı dönemde tek başına kafa tutmuştu.

Bakınız adam her şeyi yapmış ama karşısında inanmış bir Puyol olunca fayda etmemiş.
cresponun o goldeki bitiriciligi tarihin en iyi dokunuslarindandir. islak saclariyla crespo izleyenlerdeniz şükür

Bu arada Kaka da prime döneminde çok müthiş bir futbolcuydu. Liverpool'la oynanan final maçında Crespo'ya -başkası da olabilir- çok güzel bir asisti vardı. Real Madrid'e ilk geldiğinde de iyiydi. Barcelona'nın uzay futbolu oynadığı dönemde tek başına kafa tutmuştu.

Bakınız adam her şeyi yapmış ama karşısında inanmış bir Puyol olunca fayda etmemiş.
İyi hatırlamışsın tek başına Barca'ya üstünlük kurmuştu, Ronaldo bayağı kötüydü o maç, Ibra atmış kazanmışlardı.

Oyun görüşü ve asist konusunda Zidane ezer geçer bence. Kaka'yı world class yapan özelliği üst seviye hızlanma/dribbling, ben de severdim ama gerçek bu.
Baskan, Kaka Italya liginde 223 macta 77 gol atip 63 asist yapmis.
Zidane 151 macta 24 gol, 14 asist.
UCL ligi Kaka 86 mac 30 gol 26 asist
Zidane 80 Mac 14 gol 32 asist
Ispanya ve milli maclarda hemen hemen ayni katki ama Zidane'da 1 dunya 1 Avrupa kupasi var. Kaka'da dunya kupasi yok, Coppa America var mi bilmiyorum. Bence Kaka'nin hakkini yiyorsun Fakat kariyer acisindan Zidane ezer gecer

ergün de çok yapardı berandanın o hareketi

Ergün neden hiç Avrupa'ya gitmedi acaba? Gördüğüm en iyi çok yönlü futbolculardan biriydi. Sol bek, sol açık, merkez orta saha, hatta 10 numara. Lucescu onu Sergen sakatlıktan sonra 10 numara da bile denedi. Uefa Kupası final maçına baktım geçenlerde biraz. Sahada Hagi'den sonra en sakin, topu en iyi kullanan adam Ergün Penbe. İlk penaltıyı bile o kadar ustaca kullanmış ki. Şimdi Ergün gibi futbolcun olsa Avrupa'ya kaç milyon eurolara giderdi kim bilir.

Totti daha ne görecek ROMA 'nin simgesi adam

Del Piero aynı dönemde daha büyük topçu olmasına rağmen hem milli takımda hem avrupa piyasasında totti daha çok değer gördü

2004 sampiyonasiydi galiba

Totti yerine son 15 dk oyuna girip maç çeviriyordu Del Piero

Bence görmedi pek, simge olarak değer gördü ama futbolculuk kalitesi açısından görmedi.

Del Piero konusu tartışılır ama Zidane ile oynayan adam Totti ile de oynardı.

Bence görmedi pek, simge olarak değer gördü ama futbolculuk kalitesi açısından görmedi.

Del Piero konusu tartışılır ama Zidane ile oynayan adam Totti ile de oynardı.
Kalitesinin üstünde değer gördü

Kötü futbolcu demiyorum

Ama Roma şehrinin simgesi oldu adam ki kendi döneminde aptal sarışın dendiği oluyordu

Del Piero yaş olarak biraz büyük olduğu için totti daha fazla değer gördü. Tabi romadan ayrılmaması da cabası

Ama scholes abartı soyliyeyim

Ergün neden hiç Avrupa'ya gitmedi acaba? Gördüğüm en iyi çok yönlü futbolculardan biriydi. Sol bek, sol açık, merkez orta saha, hatta 10 numara. Lucescu onu Sergen sakatlıktan sonra 10 numara da bile denedi. Uefa Kupası final maçına baktım geçenlerde biraz. Sahada Hagi'den sonra en sakin, topu en iyi kullanan adam Ergün Penbe. İlk penaltıyı bile o kadar ustaca kullanmış ki. Şimdi Ergün gibi futbolcun olsa Avrupa'ya kaç milyon eurolara giderdi kim bilir.
fatih terim 2. gelişinde ergünü çok büyük kulüplerin istediğini öğrendim vs diyordu şimdi kulüp adı söylesem absürd kaçar o derece o dönem gitse giderdi. ilk döneminde fatih terim pek çok mevkide oynatıp yarar alsada lucescu ile herif sükse yaptı. ilgili transferlerin gereçekleşmemesi nedenlerinden biri ergünün oldum olası fiziğinin zayıf olmasından dolayı olabilir.

fatih terim 2. gelişinde ergünü çok büyük kulüplerin istediğini öğrendim vs diyordu şimdi kulüp adı söylesem absürd kaçar o derece o dönem gitse giderdi. ilk döneminde fatih terim pek çok mevkide oynatıp yarar alsada lucescu ile herif sükse yaptı. ilgili transferlerin gereçekleşmemesi nedenlerinden biri ergünün oldum olası fiziğinin zayıf olmasından dolayı olabilir.

Vallaha o dönemde Suat ve Bülent dışında herkes Avrupa'da şansını denemiş. Onlar da yaşından dolayı gitmemişlerdir. Hasan Şaş ve Ergün'ün de Avrupa'da oynamasını isterdim. Hasan zaten 2002 senesinde esiyordu, Avrupa'dan bir sürü teklif gelmişti ama o kalmayı tercih etti. Ergün gitmiş olsaydı muhtemelen Tugay kadar sevilirdi gittiği yerde.

Kalitesinin üstünde değer gördü

Kötü futbolcu demiyorum

Ama Roma şehrinin simgesi oldu adam ki kendi döneminde aptal sarışın dendiği oluyordu

Del Piero yaş olarak biraz büyük olduğu için totti daha fazla değer gördü. Tabi romadan ayrılmaması da cabası

Ama scholes abartı soyliyeyim

Totti daha iyidi bence ama tam kıyas yapamam çünkü Totti daha bir forvet oyuncusuydu.
Baskan, Kaka Italya liginde 223 macta 77 gol atip 63 asist yapmis.
Zidane 151 macta 24 gol, 14 asist.
UCL ligi Kaka 86 mac 30 gol 26 asist
Zidane 80 Mac 14 gol 32 asist
Ispanya ve milli maclarda hemen hemen ayni katki ama Zidane'da 1 dunya 1 Avrupa kupasi var. Kaka'da dunya kupasi yok, Coppa America var mi bilmiyorum. Bence Kaka'nin hakkini yiyorsun Fakat kariyer acisindan Zidane ezer gecer
Şöyle söyliyim sana Messi öncesi benim favori oyuncum Kaka idi, Cristiano'yu ilk dönemlerinde çok çok beğenirdim bir de yani Kaka konusunda kesinlikle ön yargım yok.

Gol sayısı normal çünkü Kaka tam bir 10 numaradan ziyade second striker ya da tranq idi. Asist ve oyun görüşü konusunda ise sayı olarak geride olması fikrimi değiştirmez, benim orada kastım nitelik daha çok çünkü.

Vallaha o dönemde Suat ve Bülent dışında herkes Avrupa'da şansını denemiş. Onlar da yaşından dolayı gitmemişlerdir. Hasan Şaş ve Ergün'ün de Avrupa'da oynamasını isterdim. Hasan zaten 2002 senesinde esiyordu, Avrupa'dan bir sürü teklif gelmişti ama o kalmayı tercih etti. Ergün gitmiş olsaydı muhtemelen Tugay kadar sevilirdi gittiği yerde.
hasan ingiltereye gidip liverpoolla görüşmüştü bile hatta transferi karşılığında araba mı ne veriyorlardı görüşme sonrası arabanın yüzüne bile bakmadı diye haber yapmışlardı. hasan dan emin değilimde ergün yeteneğiyle efendiliğiyle vs çok sevilirdi tapılırdı bence de. hakan ünsalın o domuz gibi gücüyle vs nasıl tutunamadığına şaşırırım tam o liglerin adamıydı okan da öyle. nasıl yıllarca oralarda kalamadılar halen anlamam

Üst Alt