Kalan 3 Maç - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kalan 3 Maç

Cevap: Kalan 9 Maç

Ya bu hep mi böyle olacak arkadaşlar. Kayseri'nin yada MİY nin karşı karşıya pozisyonları atmamaları da mı Fener'in bir taktiği.

Valla adamlar şanslı abi sene başından beri bu durum böyle çünkü fark yiyecekleri maçta fark yemiyorlar kötü oynadıkları maçı kazanıyorlar. Mesela ilk yenilgilerini Sivas'a aldılar ama o zamana kadarki çoğu maçta kötü oynamışlardı.

11 Şub Galatasaray -Kayserispor - (3 Puan)

17 Şub Mersin İdman Yurdu -Galatasaray - (3 Puan)

26 Şub Galatasaray -Beşiktaş - (3 Puan)

04 Mar Sivasspor -Galatasaray - (1 Puan)

11 Mar Galatasaray -Gençlerbirliği - (3 Puan)

18 Mar Fenerbahçe -Galatasaray -(1 Puan)

25 Mar Galatasaray -Trabzonspor - (3 Puan)

01 Nis Galatasaray -Orduspor - (3 Puan)

08 Nis Manisaspor -Galatasaray - (1 Puan)

Minimum 21 puan toplarız. Eder 75 Puan. :)

Tabiki hedef 27 puan renkdaş:)

Sadece tahminde bulunduk,mesala Sivas macında 3 puan alsak sevinmiyecezmi:D

Tabiki seviniriz o ayri. Ama sezon basindan beri her maca final gözüyle bakiyorum ben, en kolay rakibe karsi bile heyecanlaniyorum. Bu sezon hedefimiz belli. Taraftariyla, camiasiyla, oyuncusuyla, Imparatoruyla, yöneticisiyle inanmaliyiz, istemeliyiz, bayram havasi yaratmaliyiz.

Eskiden öyleydi. Her macimizda camianin önemli isimleri orda olurdu, ünlüler orda olurdu, oyuncularin esleri birlikte otururlardi. Uzun zaman sonra lideriz, uzun zamandir liderligi kaybetmiyoruz, ama bu hava hala olusturamiyoruz.

Pahali mahali, iskence miskence. Neden doldurmuyoruz stadi? En kolay macta bile dolmali bu stat bu sene ya. Herkes ne kadar istedigimizi, ne kadar inandigimizi görmeli. Ama bu hala yok. Sasiriyorum.

12 Şub K.D.Ç. Karabükspor -Fenerbahçe - (1 Puan)

18 Şub Fenerbahçe -Sivasspor - (3 Puan)

25 Şub Eskişehirspor -Fenerbahçe - (0 Puan)

04 Mar Fenerbahçe -Gençlerbirliği - (3 Puan)

11 Mar Ankaragücü -Fenerbahçe - (3 Puan)

18 Mar Fenerbahçe -Galatasaray - (1 Puan)

25 Mar Fenerbahçe -Bursaspor - (3 Puan)

01 Nis Trabzonspor -Fenerbahçe - (0 Puan)

08 Nis Fenerbahçe -M.P. Antalyaspor - (3 Puan)

Fenerbahçe'nin alacağı maksimum puan 17'dir. Eder 68 Puan. Küme düşürülmez ve herhangi bir eksi puan cezası almasalar bile aramızda 7 puan fark olur ki bu da minimum 2 maç demektir.

;)

Tabiki seviniriz o ayri. Ama sezon basindan beri her maca final gözüyle bakiyorum ben, en kolay rakibe karsi bile heyecanlaniyorum. Bu sezon hedefimiz belli. Taraftariyla, camiasiyla, oyuncusuyla, Imparatoruyla, yöneticisiyle inanmaliyiz, istemeliyiz, bayram havasi yaratmaliyiz.

Eskiden öyleydi. Her macimizda camianin önemli isimleri orda olurdu, ünlüler orda olurdu, oyuncularin esleri birlikte otururlardi. Uzun zaman sonra lideriz, uzun zamandir liderligi kaybetmiyoruz, ama bu hava hala olusturamiyoruz.

Pahali mahali, iskence miskence. Neden doldurmuyoruz stadi? En kolay macta bile dolmali bu stat bu sene ya. Herkes ne kadar istedigimizi, ne kadar inandigimizi görmeli. Ama bu hala yok. Sasiriyorum.

Cok haklısın Onur,buda olacak inşallah merak etme sen:)

Daha bunlar ısınma turları.Hele bir Şampiyon olalım ve seneye CL ye katılalım birliktelik artacaktır.Ben inanıyorum buna.

en zor maçlarımız sivasspor,gençlerbirliği ve şikespor maçları bu maçlardan 9 puan çıkaralım play off ta makaramızı yaparız.

Onur'un bahsettiği şampiyonluğa giden yolda tek yürek muhabbeti her zaman olmuyor. Mesela ikinci maç Arena'da olsa idi emin olun o ortam oluşurdu. Herkes sanatçısıyla, siyasetçisiyle gelirdi.

Her maç final tabi ama bu hesapların yapılması da normal. Sonuçta Terim bu hesapları yapmıyor mu zannediyorsunuz. Kralını yapıyordur. Bizde kendimizce oyalanıyoruz işte

Belkide bazılarımız icin SSL deki izleyecegimiz son 15 mac(playoff la birlikte)

Hala sözümün arkasındayım,eger FB küme düşmezse lig biter benim icin.

Şimdi bazı ezikler şöyle diyebilir cokta tın!Bende şöyle derim,kimsenin ne düşündügü umrumda degil cokta fifi!

Giderim yabancı ligleri izlerim,NBA izlerim,Formula izlerim v.b. birde sadece bizim CL maclarımızı izlerim.

Fener'le ouan farkı pek oynamaz bence.Kaybetme ihtimali yüksek olan maçları içeride oynuyorlar.O meşhur şanslarıyla o maçları kazanırlar.Zaten deplasmanda oynayacakları maçlarda 4 tane biri Ankaragücü.Puan kaybetmeleri muhtemel maçlar biz ve Trabzon'la oynayacakları maçlar.

Fener'le ouan farkı pek oynamaz bence.Kaybetme ihtimali yüksek olan maçları içeride oynuyorlar.O meşhur şanslarıyla o maçları kazanırlar.Zaten deplasmanda oynayacakları maçlarda 4 tane biri Ankaragücü.Puan kaybetmeleri muhtemel maçlar biz ve Trabzon'la oynayacakları maçlar.

Sivas var İlyas. Sivas'tan çok çok umutluyum. Gençlerbirliği var. Onda da umudum var. Biz zaten koyacaz (Çok inanıyorum)

Bu hafta Karabük var. Ama Karabük Fener maçından önce maç yapacak. Çok yorgun olacaklar. Yine de ümitliyim.

shelton yoksa ergin oynar , fener deplasmanda her maçı kaybedebilir ankaragücü hariç, içerdeki maçları önemli şansları yanında olmazsa işleri zor

Üst Alt