Kalan 3 Maç - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kalan 3 Maç

Cevap: Kalan 9 Maç

Quaresma'nın ve Shelton'un fener maçlarından önce durup dururken çift dalıp kırmızı kart almaları nasıl bir şanstır, yok arkadaş, bunlarda bu şans varken, bizim işimiz harbi zor.

Ben Necati ile birlikte forvet mevkinde hiçbir sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyorum..Kanatlara gelince gelecek haftalarda Sağ kanat Eboue-Yekta ikilisiyle çok iyi bir konuma gelecektir..Zaten zavallı Yekta Kayseri maçında çok iyi bir oyun sergilemesine rağmen sakatlandı..Şimdi orada hem yaptığı baskıyla orta sahayı rahatlatır hemde Eboue'nin sık sık defansı düşünmeden ileri çıkmasını sağlayabilir..Sol kanatta ise Emre Çolakla idare ederiz..Bundan sonra oluşabilecek tek sıkıntı Baros'un Necati'nin arkasında işi rolantiye alacak mı yoksa ligin ilk yarısındaki ligi hırsıyla o forma için savaş verecek mi..Eğer Fatih hoca bu durumu da iyi idare ederse şampiyonluğun açık ara favorisi oluruz..

şikeciler bizim maça kadar puan kaybetmez diye düşünüyorum bir sürpriz olmazsa bizde o periyotu kazanarak geçirirsek deplasmanda 1 puan bile harika olur

Sizin gözünüz acayip korkmuş abi. Göreceksiniz şikeciler bizim maça kadar en az 6-7 puan gerimizde olacaklar. Belki daha fazla.

Bizim maça da kazanmak için çıkacaklarından biz kazanacağız.

beşiktaş ile trabzon yarışta çok geri kalır avrupa maçlarından dolayı biz akıllı oynarsak her maçı final havasında oynarsak 7-8 puan önünde bitiririz fenerin..kilit maç ise tabii ki kadıköydeki maç

Playoffta puan farki falan olmayacak kesinlikle. Olsada fazla olmaz.

Evimizdeki 3 maci almaya bakalim, Trabzonuda deplasmanda yenersek , sikecilere kaybetsekte sampiyonuz bence..

Fener 16, Biz en az 18 puan çıkarırız...BJK ve TS önemli değil zaten. Normal sezonu 4-5 puan önde bitiririz. Play-Off içinde 2-3 puanlık bir avantajımız olur.

Galatasaray -Kayserispor 3 Puan

Mersin İdman Yurdu -Galatasaray 3 Puan

Galatasaray -Beşiktaş -3 puan

Sivasspor -Galatasaray -1 puan

Galatasaray -Gençlerbirliği -3 puan

Fenerbahçe -Galatasaray - 1 puan

Galatasaray -Trabzonspor -3 puan

Galatasaray -Orduspor -3 puan

Manisaspor -Galatasaray - 3 puan

Tam 20 Puan. iki macta takilacagimizi düsünüyorum. Papazin stadinda yine hakem uydurur birseyler ofsayt golü,penalti,kirmizi kart,verilmeyen kirmizi kartlar, verilmeyen gol ve goller , cikmayan sarilar falan filan..

Sivasspor -Galatasaray -1 puan

Fenerbahçe -Galatasaray - 1 puan

Tam 20 Puan. iki macta takilacagimizi düsünüyorum. Papazin stadinda yine hakem uydurur birseyler ofsayt golü,penalti,kirmizi kart,verilmeyen kirmizi kartlar, verilmeyen gol ve goller , cikmayan sarilar falan filan..

sivası allahın izniyle yeneriz yine boyle sampiyonluk havasında gidip orda 5 atmıştık 3 yemiştik ama olsun:)

sivas ilk maçta dağıttı feneri ... ama maç yorumunda bulunmak biraz fazla kolaycı olmuyor mu ? 4 5 takım yener yenmez diye yorum yapılıyor şaşırıyorum ... fener daha kesin yener dedikleri samsundan 3 yedi ve bu takım ligin son sıralarında ... bu yıl yemez şike felan kimsenin büzüğü yetmez ona .

Sivasspor -Galatasaray -3 puan

Fenerbahçe -Galatasaray - 3 puan

Böyle olur

Hakem yönetimlerini de gözönünde bulundurursak fb fikstürü bize göre daha rahat duruyor. bjk ve trabzonun şampiyonluk şansı olduğunu düşünmüyorum zaten.

sivas ilk maçta dağıttı feneri ... ama maç yorumunda bulunmak biraz fazla kolaycı olmuyor mu ? 4 5 takım yener yenmez diye yorum yapılıyor şaşırıyorum ... fener daha kesin yener dedikleri samsundan 3 yedi ve bu takım ligin son sıralarında ... bu yıl yemez şike felan kimsenin büzüğü yetmez ona .

kesinlikle ;) bizim bu hafta başımıza gelen eksikler diyelim 2 hafta sonra galatasarayın veya fenerin başına geldi :) bu hesaplar zor tutar ...

Bence kalan maçların hiçbirinde yenilmeyeceğiz ama arada 2 veya 3 maçlık beraberlikler olabilir.Ciddiyim yenilmeyeceğiz.

Üst Alt