Kaptanımız Biraz Daha Dikkat Etse


Lig başladığından beri Arda 'nın kişisel oyununa artık birileri ''dur!'' demeli.Top ayağına gelince önce bir 10 saniye okşuyor sonra birkaç çalım işine gelirse bazen boştaki oyuncuya pas veriyor.Çok iyi hatırlıyorum.İngiltere 'de oynamak istediğini söylemişti.Peki bu tempoyla , bu bencil oyunuyla hangi takımda oynar ? Wolves 'ta bile zor oynar.Kaptan kendine çeki düzen vermeli bir an önce.Dünkü maçta Elano ve Gio bomboş olmasına rağmen çalımlarına ve top kaybına devam etti.Demekki pek düzelme olmamış. :mad:İsteyen katılır isteyen katılmaz.Lütfen bu topikte huzursuzluk yaratmayın.Sadece bu konudaki görüşlerinizi belirtin.Teşekkürler.

 
Cevap: Kaptan ama bir o kadar bencil !topla neden bu kadar fazla zaman geçiriyor rijkardı ardaya söylemesi lazım tek top oynasın takımı yavaşlatıyor
 
Cevap: Kaptan ama bir o kadar bencil !Arkadaş topla oynama zamanını ayarlayamıyor.Ceza sahası yakınında olur yapacagı sey ama ortasahada calıma baslanmaz.
 
Cevap: Kaptan ama bir o kadar bencil !Ataklarda vites yükseltmemiz gerekirken arda sayesinde el freni çekiyoruz:D:DKısa mesafede hızlanma ve şut çekmede kendini geliştiremezse premier ligde oynayamaz.
 
Cevap: Kaptan ama bir o kadar bencil !Beyler kendinize gelin adamı forvette oynatırsan ne yapabilir,kitlensin şu konu ya.Nezaman bi maç kaybetsek hemen Arda'dan biliyoruz,tek başına koskoca takımı sırtlıcak.
 
Cevap: Kaptan ama bir o kadar bencil !Hiçbir oyuncumuz topu ayağında gevelemeden pas atmıyor ki. Ayrıca Arda dün santrafor oynadığı için topla eskisi kadar buluşamadı.
 
Cevap: Kaptan ama bir o kadar bencil !Arda maçın son dakikalarında sol kanata geçti yaptığı ilk oratada Keita gol kaçırdı,buda Arda farkı.
 
Cevap: Kaptan ama bir o kadar bencil !Zaten Arda nın genel sıkıntıları bunlar bunları aşamadığı için hala bizde.

Şutlarını kaç senedir geliştirmedi ki Premier ligde şut atamayan oyuncunun barınması zor.

Özellikle topu ayağında çok fazla tutuyor ki Premier ligde maçlar çok hızlı oynanıyor, topun yönü anında değişiyor Arda bu hıza şu haliyle ayak uyduramaz ve ıslığı yer sevmiyor ingilizler ayağında top tutanı işte bazı oyuncular(Ronaldo- Nani falan istisna)

Neyse İngiltere de oynamak istiyorsa bu 2 özelliğini bu sene sonuna kadar düzeltmeli.
 
Cevap: Kaptan ama bir o kadar bencil !Şu boş boş topik açma sevdamıza bir çare bulunmalı. Aklına birşey gelen konu açıyor. Ya sabır.
 
Cevap: Kaptan ama bir o kadar bencil !Adam santrafor oynadı daha önce de böyle olmuştu sol kanatta estirir merak etmeyin :D
 
Üst Alt