Kaptanımız Biraz Daha Dikkat Etse - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaptanımız Biraz Daha Dikkat Etse

Cevap: Kaptan ama bir o kadar bencil !

Arda bana göre sezon sonunda galatasaray'dan ayrılsın kendini kurtarsın ,her yenildiğimiz maç sonunda hep Arda'ya yükleniyoruz, inşallah iyi bir kulübe giderde kurtarır kendini.

Elano gibi oyuncular ruhsuz olunca,Arda Kaptan daha fazla şey yapmak istiyor tabi haliyle.Bence sorun Kaptan da değil.

Hasan abisi gibi topla oynamayı çok seviyor

Bu bize çoğu zaman el freni oluyor ani atağa çıkamıyoruz

20 hafta geride kaldı Birkere kontrayla gol attığımızı hatırlıyormusunuz?

Ardanın topu alıp hızlı çıktığını hatırlıyormusunuz?

Uzun pası geçtim şut atmasını doğru dürüst bilmiyor

Emre ÇOLAK bile daha iyi şut atıyor

fledkamp döneminde o takımdan barış'ı M.Topal'ı Servet'i çıkar şampiyonlık filan göremezdik.Bu adamlarında en az arda kadar katkıları oldu takıma.Ama ne olursa olsun Türkiye ligi şampiyonluğ sonunda.Avrupadaki takımlar referans olarak almıyor bunu...Geçen seneki uefa macermaızda başrol onunda demişsin ya;

Geçen sene bir ara arda'nın suratı asıktı,çok konuşulmuştu arda lincoln,Kewell,Baros üçlüsüne eşlik edemiyor diye?Hatırladınmı? Arda Buradki bordeaux ve dışarıdaki benfica maları dışında hiç iyi oıynayamadı uefa'da...Hem lütfen söyle bu zamana kadar niye almadılar arda'yı avrupadan? Çünkü arda'nın başardığıbir şey yok.Gerçekten. Öyle anlık 3-5 maçlık performanslar yeterli değil.Referans olamaz bunlar...Ben arda'nın oyunculuğuna birşey söylemiyorum.Ama stili şuan için bizim sistemimize uymuyor....

ciddi olamazsın,bunu bir galatasaraylı'dan duymak çok acı verici.

Arda'nın bencilliği bazı pozisyonlarda saç baş yolduruyor. Tamam bazı pozisyonlarda iyi niyetl, kaptanımız Arda'mız ama artık heleki takım kötü giderken bardağı taşırmaya başladı. Sene başındada Elano'ya pas atmama olayı vardı, şimdide Gio'ya.

Çocuk değil artık koskoca adam, tutup çekememezlik filan yapacağınıda sanmıyorum. E o zaman niye böyle oynuyor anlamıyorum...

45 maç 10 gol 25 asist.

Siz Arda'ya duacı olun. Yoksa halimiz yamandı. Kewell Baros'un yokluğunda takımın gol yükünü üstleniyordu. Şimdi de Arda Kewell'ın yokluğunda gol yükünü üstleniyor. Belki her maç aynı istikrarda oynayamaz ama takımını hiç bir zaman yalnız bırakmadı o. Forvette oynuyor, belki fazla yarar sağlayamıyor ama bu da fedakarlıktır.

Üstüste 2-3 maç kötü oynamaya dursun takım hemen felaket senaryoları hazırlayın tamam mı boş durmayın ama ;)

Neresi boş başlık cok dogru bir konu acmıs arkadas topla cay iciyor su oyunuyla 5 milyon etmez az iyi oynayanı Messi yapıyor taraftar

Boş boş konular açmayın, bu takımda Keita kadar topla oynayan başka kimse yoktur. Ama millet takmış Arda ya bu konuyu açan arkadaş da, Arda güzel oynasın bi kaç maç Büyük Kaptan Büyük Kaptan diye bağırır.Arda Keita gibi oyuncular topla oynamadan rakip defansı nasıl accaz???

Sol Kanattaki Arda'yı bende özlüyorum kendisi ortada oynamayı istediğini söylemişti ama bence Sol açıkta oynamalı ;)

Kimse Elano'yu ,Santosu,Uğuru,M.Topalı,M.sarpı eleştirmiyor sadece Arda'yı eleştiriyor.Bukadar futbolcu arasından Arda'nın eleştirilmesi bile Arda'nın nekadar büyük bir futbolcu olduğunu gösteriyor.

Tabiki 1 mac kötü oynayınca eleştirmemek gerek

Ancak genç Arda 24 yaşına geldi üstüne pek birşey koyamadı şutları filan hala cok kötü ortalarıda yeni düzeliyor kornerleri hep kalecinin kucagına acardı

Ancak Arda ne yaptıda Metin Oktay oldu işte orası 1 macla adamı eleştirmekten daha sacmadır

Kimse Elano'yu ,Santosu,Uğuru,M.Topalı,M.sarpı eleştirmiyor sadece Arda'yı eleştiriyor.Bukadar futbolcu arasından Arda'nın eleştirilmesi bile Arda'nın nekadar büyük bir futbolcu olduğunu gösteriyor.

Elano dediğin adam takımın en iyi futbolcusudur adama pas atmazlarsa o adamda oynayamaz 50 mt'den senin takımında kac adam milimetrik pas atar dünyanın en iyi Milli takımının 11'indeki adamı eleştiriyorsun Arda bu takımda da Elano nerde fenerdemi oynuyor birini kayırırken işi b.k etmeyin birader

Üst Alt