Kaptanlık Baros'a Verilmeli Çünkü... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaptanlık Baros'a Verilmeli Çünkü...

Cevap: Kaptanlık Baros'a Verilmeli Çünkü...

Baros kaptan olmaz, bence olmamali da zaten. Kewell kalsaydi o olabilirdi orasi baska.

Ne baros'u ya. En fazla bir sezon daha oynar ondan sonra gider zaten!

Kaptanlik Selcuk'a yakisir.

Gelecegin kaptani da Emre Colak.

Servet, Baros, Hakan, Sabri(şüpheli) banko oynayanlar bunlardan 2 si olucak, daha dün gelip bugün kaptanlık verilmez, bu klübünde gelenekleri var.

1. Tugay ve Korkmaz dışında, yerlilerin kaptanlığından bir hayır görmedim.

2. Sabri vesaire'nin kaptan olduğunu düşünüyorum. Aman yarabbi. (hatta Servet diyenleri gördüm, tövbe esdafrullah...)

3. Ayhan olsa bile, çok fazla forma şansı bulamayacağından bir işe yaramaz.

4. Baros, kaç yıldır bu takımda. Büyük bir golcü olmasına rağmen Avrupa'ya gidemeyen Galatasaray'da kalmayı tercih etmiş bir oyuncu. Çıkıp oynadığında neler yapabildiğini hepiniz biliyorsunuz. İdmanları da asla aksatmayan profesonel gormus gecirmis bir cocuk. Butun takım ona saygı duyuyor, 29 yaşında hem genç hem çok tecrübeli, büyük takımlarda oynamış, ve artık yıllanmış bir Galatasaray oyuncusu. Baros kaptan olursa, hem daha fazla motive olacak, daha fazla sorumluluk alacak, ve performansı çok yükselecek. Ayrıca Avrupalı oyuncuların bu işi yerlilerden daha iyi yaptığı da asikar bir durum.

Baros'un kaptanlığına destek verin diyorum, en akıllıca yol bu.

(ps : arada kaynamasın diye kaptanlık konusuna yazmak yerine Baros için özel topik açmak daha mantıklı geldi)

Ne demek yerli kaptanlardan bir hayır göremedim:SS:

Cüneyt Tanman, Hakan Şükür, Turgay Şeren, Coşkun Özarı, Fatih Terim. Bunlar yerli değilmi.

Hepsi saygıyla anılıyor şimdi, demek ki hayırları dokunmuş bu camiaya.

Bu takımın kaptanı, en eski olduğu için Ayhan'dır, o gidince de Sabri olacaktır.

Biz Beşiktaş gibi, yabancı bir oyuncuyu ilk geldiği sene kaptan yapacak camia değiliz.

Senin Baros hakkında saydıkların güzel şeyler ama bir o kadar da normal şeyler.

1- Ayhan

2- Sabri

3- Servet olur.

Ben olsam Ayhan'ı uçuncu kaptan yaparım, birinci kaptan Selçuk yaparım.

Selcuk daha yeni geldi kaptan falan olmamali, üstüne yük biner ve performansi düser adamin daha ilk yilinda.

Sabri Galatasaray'da oynayabilecek seviyede bile degil aslinda, ne kaptan olmasi?

En mantiklisi arkadas'in da dedigi gibi Baros'un kaptan olmasi.

1. Tugay ve Korkmaz dışında, yerlilerin kaptanlığından bir hayır görmedim.

2. Sabri vesaire'nin kaptan olduğunu düşünüyorum. Aman yarabbi. (hatta Servet diyenleri gördüm, tövbe esdafrullah...)

3. Ayhan olsa bile, çok fazla forma şansı bulamayacağından bir işe yaramaz.

4. Baros, kaç yıldır bu takımda. Büyük bir golcü olmasına rağmen Avrupa'ya gidemeyen Galatasaray'da kalmayı tercih etmiş bir oyuncu. Çıkıp oynadığında neler yapabildiğini hepiniz biliyorsunuz. İdmanları da asla aksatmayan profesonel gormus gecirmis bir cocuk. Butun takım ona saygı duyuyor, 29 yaşında hem genç hem çok tecrübeli, büyük takımlarda oynamış, ve artık yıllanmış bir Galatasaray oyuncusu. Baros kaptan olursa, hem daha fazla motive olacak, daha fazla sorumluluk alacak, ve performansı çok yükselecek. Ayrıca Avrupalı oyuncuların bu işi yerlilerden daha iyi yaptığı da asikar bir durum.

Baros'un kaptanlığına destek verin diyorum, en akıllıca yol bu.

(ps : arada kaynamasın diye kaptanlık konusuna yazmak yerine Baros için özel topik açmak daha mantıklı geldi)

kendi içinde yanılgıya düşmüşsün

ayrıca baros dan kaptan falan olmaz ciddiyetsizlikten yediği kartların haddi hesabı yok,kendini durduramayan adam nasıl takımı sakinleştirebilecek!

Kaptan dedigin tum takimdaki oyuncularin dertleri anlata bileceyi kisi olmali bence

etik gereği ayhan kaptan olur 2.sabri olur ayhan oynamayacağı için zaten sabri olur yeni gelen bir oyuncunun kaptan olmaması lazım yoksa direk selçuk derdim parayı avrupayı CL yi bırakıp bize geldi GS li olduğu için türkiyenin en büyük kulübü olarak düşündüğü için geldi saha içi ve dışında karakteri çok düzgün tam kaptan olacak adam ama yeni geldi seneye olabilir

takımda sabri-ayhan gibi isimler varken hoca kesinlikle yabancı seçmez.hadi seçti.bence barostan kesinlikle kaptan olmaz işi gücü hakemle adamın.illa yabancı olacaksa takımdaki ilk senesi olmasa urfalı olabilirdi

Yaa tamam Ayhan'ın saha içi performansı yeterli bulunmuyor olunabilir ama elimizde kaptanlık yapıcak başka kim kaldı ? Adamı her maç ıslıklıyoruz, yuhalıyoruz tepki bile vermiyor üstelik taraftardan hep olumlu bahsediyor böyle adama vermeyceksinde kime vericeksin kaptanlığı ?

İlk okunduğunda Baros olmalı diyor insan.Ama gereksiz kart görmesi sıkıntılı bir durum. belki kaptanlık davranış değişikliği göstermesine neden olabilir. Ama Galatasaray'da gelnekler vardır. hadi Ayhan oynayamacak. ama Sabri'de o duruş ve karizma yok o hala genç Sabri :). açıkçası çokda önemli değil kimin olacağı.Takımı dengede tutsun yeter.Gönlümden geçen ise Selçuk ve takımda kalıcı olursa Yekta .

Kaptanlık sonuna kadar Sabri'nin hakkı. Adam yıllardır bu takımda. Kaptanlık Sabriye yakışır.

Ayrıca bu kulübün belli değerleri var. Zamanında 22 yaşındaki Ardaya kaptanlığı veren zihniyet bu takımdaki arkadaşlık ilişkilerini de bozdu.. Ardaya kaptanlık verildikten sonra haklı olarak tecrübeli futbolcularda mutsuz bir hava oluştu..

Kaptanlığı yıldız futbolcudan çok emektar futbolculara vermeliyiz.

Üst Alt