Karar Açıklandı: Fenerbahçe Maçı Seyircili Oynanacak | Para Cezası Geldi! - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Karar Açıklandı: Fenerbahçe Maçı Seyircili Oynanacak | Para Cezası Geldi!

Cevap: Son dakika : PFDK para cezası verdi, Fenerbahçe maçı seyircili oynanacak !

öyle bi ağlıyolarki sanki adamı attılar.aşağı kendisi düşmüş ki buna verilebilecek cezada budur merak etmesinler bu ülkede hiçbi federasyon derbi maçı seyircisiz oynatamaz bu onlar içinde bizim içinde geçerli

Cevap: Son dakika : PFDK para cezası verdi, Fenerbahçe maçı seyircili oynanacak !

angutu okudumda adamlar ne kadar korkuyor len aglamayin ali sami yene bekliyoruz fazla acitmiyacagiz söz

sarıyı kirleten laciverti yine KIRMIZI temizleyecek

Sen ağlama dayanamam

Ağlama angutum sana kıyamam

Al azizen senin olsun

Senin beynin bende kalırsa yaşayamam

----

siz o beyinle nasıl yaşıyosunuz ?

Verilen cezayı bare düşen adamın tedavisi için filan kullansınlar. Millet düşüyo bunlar kazanıyo ben anlamıyorum ki

Adam aşağıya düştü diye epey insancıl olmuşlar

unutmadık kuşum bunları biz

2.jpg

5.jpg

Çok para :D:D ama seyircisiz oynamaktan iyidir tabi..

Küfürlü tezahurat 80.000 TL, Bir kuşun tribünden düşmesi 100.000 TL, 27. Hafta FeneV'e k**mak pahabiçilemez !...

Para cezasını abartmışlar. Seyircili oynatılması doğru karar.

Şu Tahir Kum denen aşağılık herif,resmen Galatasaray düşmanı olduğunu belli etti,canlı yayına bağlanıp Adnan Polata ve Galatasaray camiasına yüklenmesi beni deli etti,kimdir necidir tanıyan varmı arkadaşlar.

Şu fenerle 2 saat eğlencenin bedeli 185.000 tl ise verelim gitsin. Ama allahın var fener iyi fiyata gittin. Hakkını ver. Deri Formalarla çıkmanızı bekliyoruz:D

Rezalet bir ceza...

Adam tribünden gidip resmen atlıyor kulübün ne suçu var birisi izah etsin Allah aşkına!!

Kavga sorunsa sokakta da insanlar kavga ediyor hatta, hergün trafikte insanlar birbirine giriyor, bireyler arasındaki kavgaya kulüp nasıl engel olabilir, devlet olamazken??

Neye dayanarak verilmiş bu ceza, birisi açıklasın lütfen

artık kale arkası 100tl olur:D:D olan yine vatandaşa oldu:D

Şu Tahir Kum denen aşağılık herif,resmen Galatasaray düşmanı olduğunu belli etti,canlı yayına bağlanıp Adnan Polata ve Galatasaray camiasına yüklenmesi beni deli etti,kimdir necidir tanıyan varmı arkadaşlar.

valla pek tanımam da kendisi Galatasaraya ceza veremezler vermemeliler diyen basındaki ender kişilerden biriydi heralde '' Şu sıralar sabah gazetesi'nde yazan, Futbol Extra dergisinin sahibi Trabzon'lu gazeteci. Haberciliğin günümüzde çamur olduğu bir dönemde yaptığı haber ve yazdığı yazılarla can çekişen Spor basınının yüz akı. '' diye tarif edilmiş ama başkana ne sıfatla laf atabilmiş onu anlamış değilim

Üst Alt